Heb je verhaal gelezen en moest huilen voor je. Zo erg! Ik hoop dat je lieve meisjes je pijn verlichten en, zo mogelijk nog belangrijker, je van hen enorm kan genieten!
De maand waar ik zo bang voor was is alweer voorbij. Wat gaat de tijd toch snel. Afgelopen zondag zijn we met z'n allen even weer bij je geweest, alles weer even netjes maken. Joëlle en Dionne willen weer nieuwe tekeningen voor je maken. De anderen van je "verjaardag" zijn niet mooi meer. Met Laureen gaat het super goed. Ze is ook mee geweest zondag. Wel vreemd hoor. Hier even een mooie foto van je zusjes. Ik hoop dat je trots op ze bent. Dikke knuffel.
Hoe moeilijk, geluk en verdriet dat er ook nog is. Ik weet zeker dat Lindy* waakt over haar 3 mooie zussen!
hey miranda wat is het toch een prachtige meid he ik weet zeker dat ze met veel liefde en zorg uitgezocht is door haar grote zus lindy* ze zal altijd bij jullie zijn en over jullie waken dag en nacht lieve Lindy* mooi prinsesje je hebt je mama en je grote zussen en je papa heel blij gemaakt door hun een prachtige mooi meisje te geven die heel gelukkig zal worden, ik weet zeker dat jij over ze waakt vanuit jou engelenwereld en niet vergeten eens komt er een dag dat mama en papa hun kwartet compleet zal zijn veel lieve vlinderkusjes voor jou en een megavlinder knuffel lieverd ondanks je verdriet om lindy* vergeet nooit te genieten van haar cadeautje aan jou veel liefs nathalie
Lieve Nathalie Jij weet ook altijd precies de juiste dingen te zeggen. Ondanks je eigen enorme verdriet lukt het je iedere keer iemand te troosten. Super. Maar ik denk dat je gelijk hebt, Laureen is het cadeautje van Lindy* Bedankt voor je lieve woorden. En Dees, ik weet zeker dat Lindy* over ons waakt.
Lieve Lindy, Ik vond fijn dat ik al sinds ik zwanger ben geraakt hier gaan volgen wat mamma altijd schrijft enzovoort, dat ik haar mocht leren kennen via forum! Je zal zeker over je zusjes en je moeder en vader waken lieve meid! xxx Linka
hoi lieverd het is zeker weten laureen is het cadeautje van lindy* en daar moet je trots op zijn natuurlijk ben je trots op al je meiden want een kwartet is natuurlijk geweldig (ik heb ze ook ) en nooit vergeten dat eens jullie kwartet weer compleet zal zijn de leegte die lindy* achterlaat moet je voeden met liefde voor haar zusjes en haarzelf ze voelt jullie liefde écht er is namelijk meer tussen hemel en aarde en jou dochter lindy* is een prachtige engel met een zeer belangrijke taak waken over haar papa, mama en zusjes en dat zal ze heel goed blijven doen veel liefs nathalie
Dag kleine meid. Hier even een berichtje van mama. Ik zit weer even in een dipje. Het gaat hier in huis super goed, maar met mij iets minder. Laureen groeit heel goed en is ontzettend lief. Met Joëlle en Dionne gaat het ook heel goed. Maar ondanks dit grote geluk mis ik jou heel erg. De tranen stromen hier weer vaak. Ik weet dat je heel dicht bij ons bent en dat is ook erg fijn. Maar je had gewoon echt bij ons moeten zijn. Je weet dat we allemaal heel vaak aan je denken. Blijf je goed op je zusjes letten? Hele dikke kus van ons allemaal.
Hey lief klein meisje. Hoe gaat het met jou? Dat is iets wat ik héél graag zou willen weten. Het gaat weer een beetje minder met mama. Ik mis je weer enorm veel. Ik dacht dat het na een jaar wel iets beter zou worden met het verdriet maar dat is echt niet waar. Lieverd ik denk iedere dag aan je, wij allemaal trouwens. Dikke knuffel voor jou.
hey lieverd je weet het he lindy* is altijd bij jullie ze zal nooit helemaal weg zijn natuurlijk is ze er niet op de manier hoe jullie graag zouden willen maar ze is bij jullie knuffel nathalie