Een vriendinnetje van mij is gestart met een traject om zwanger te worden in het ziekenhuis. Ze is momenteel bezig met vruchtbaarheidstesten. Ik vroeg mij af of er een soort boekje/ dagboekje bestaat waarin ze haar traject kan bijhouden...dit zou ik graag aan haar geven, iemand enig idee?
Hoi, Het dagboek is idd alleen voor IVF en ICSI. Ik kreeg het zelf ook cadeau, het is echt een super boek, het staat vol vragen eigenlijk over de behandeling zelf. Je kan er alles i bijhouden. Ik neem het zelfs elke mee naar het ferti centrum. Naast mijn bezoekjes aan de psycholoog werkt dit heel ondersteunend. Hierbij het linkje waar ik hem gekocht heb, Boeken en Cadeauservice : Mijn Fertiliteitsdagboekhet boek heeft een nieuwe cover volgens mij, ik heb nog de oude. gr. Wensertje
Ik vind het ook jammer dat dat boekje alleen op IVF/ICSI is. Mis het IUI gedeelte en het pauze gedeelte.
Ik heb zelf gewoon een notebook gekocht en schrijf daar mijn gedachten in. Helpt met het omgaan met de behandelingen, lekker van je afschrijven!