Dagelijkse geniet momentjes

Discussie in 'De lounge' gestart door Jummymummy, 24 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jummymummy

    Jummymummy Bekend lid

    2 jul 2013
    511
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat zijn nou momenten waar jij dagelijks enorm van kan genieten?



    Ik kan er enorm van genieten als een van mijn katten lekker op schoot komt liggen. Hij doet dat zo grappig dat ik er altijd een big smile van krijg. Hij komt heel rustig aangeslopen, als een ninja haha. Dan zet hij 1 pootje op mn schoot en wacht rustig tot ik het kopje koffie/ipad/boek van schoot haal. Zodra ik die ruimte maak gaat hij lekker op schoot liggen, ninja style! Heel sluiperig hihi. En dan kan hij úren blijven liggen, das weer onpraktisch maar wel gezellig. Als ik hm eens wegstuur omdat ik een zere buik heb bv, dan blijft hij het proberen. En ook steeds met meer ninja trucjes. Steeds langzamer, een pootje... Nog een pootje hahaha. Zo schattig, daar kan ik toch geen nee tegen zeggen!

    Daarnaast kan ik enorm genieten van mn kopje koffie :D
    Of beter: ik ben niet te genieten vóór mn kopje koffie.
     
  2. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Mn dochtertje uit bed halen (meestal)

    Ik hou van lekker werken maar dat bakje koffie om 10.00u is ook wel even genieten hoor!

    En na het middageten als ze slaapt neem ik (op schooldagen) echt even tijd voor mezelf tegenwoordig, heerlijk.

    Ook buiten koffie drinken en in de tuin wordt ik BLIJ van!

    Als mn oudste weer thuis is, later mn man ook, eigenlijk zoooveel! :)
     
  3. silly31

    silly31 Actief lid

    12 apr 2012
    166
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik kan ontzettend genieten van mn vriend en mijn 2 honden.
    en van de natuur..
    ik werk buiten en zie zoveel mooie dingen, daar kan ik dan echt van genieten
     
  4. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    6 nov 2010
    10.813
    0
    36
    Noord-brabant
    ik geniet nog steeds heel erg van het moment dat ik nog even bij dochter ga kijken voordat ik naar bed ga , hoe lief ze ligt te slapen.
    soms ga ik op de grond naast haar bedje zitten om haar gezichtje te aaien of kusjes te geven
    en dan zegt ze slaperig ; love you mama
    dan smelt ik helemaal
     
  5. hippydepippy

    hippydepippy Fanatiek lid

    23 apr 2013
    2.331
    3
    38
    Achterhoek
    Van het moment dat mijn vriend thuis komt van zijn werk of 's nachts als ik weer in ons bed kruip na een voeding en hij lepeltje lepeltje tegen mij aan komt liggen.

    En het moment na een voeding als mijn zoontje in slaap is gevallen en in de foetushouding tegen me aan kruipt.

    Of als ik in mijn auto zit en het ineens weer tot me doordringt dat dit gewoon MIJN auto is en hoe volwassen het eigenlijk is om een eigen auto te hebben (tja.. vraag me niet waarom het dan de auto is die het zo volwassen laat zijn)
     
  6. Grootsgezin

    Grootsgezin Actief lid

    15 jun 2014
    468
    0
    0
    Huismoeder oftewel officemanager thuis
    Roosendaal
    Het ritueel kinderen op bed leggen. Met het verhaaltje zijn ze zo aandachtig en dan zingen in bed uit volle borst met van die natte haartjes......kan ze goed opvreten. Ook samen met man series kijken op bed, lekker bakkie thee erbij, lekker even kletsen en dan vast ritueeltje van kussens wisselen en draaien(ja waarom weet ik niet dat doen we altijd) en dan lekker lepeltje lepeltje mmmmmmm.

    Doe er ook gelijk minst leuke moment van de dag bij. Dat is rond 5 uur, kinderen zijn allemaal thuis van spelen ed, hebben honger, worden moe, koken, man belt altijd onderweg naar huis. Dus zie mij met ovenwanten,telefoon tussen schouder,roepend naar kinderen wie gelijk heeft, tafel dekkend koken. Ben altijd zo blij als ik ieder zijn bord heb gegeven......iedereen stil en blij, en ik ook!
     
  7. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    Van de kleine dingen geniet ik het meest...
    Vanmiddag voetballen met de Kids heerlijk die bezwete rode koppies en wat ze hun best deden heerlijk heb zo genoten.

    Smorgens als ze allemaal bij me in bed komen liggen met hun net wakkere kopjes.
    Haren helemaal wild! Heerlijk...

    Als mijn man mij smst dat hij op de fiets zit :)
     
  8. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    30 dec 2011
    2.576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik geniet echt van mijn kinderen. Als ik ze al lachend zie kijken of als ze naar me toe komen rennen, blij dat ik weer thuis ben.

    En ik geniet ook als mensen de winkel binnenstap en dol enthousiast reageren hoe deze eruit ziet.
     
  9. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    20 mei 2012
    2.133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Ik geniet van de radio lekker hard aan in de auto
    als Ik thuis kom en ik hoor heel hard mama mama mama mama
    Ik geniet van mijn de kus van mijn lieve man
    ik geniet van met zijn vieren ontbijten op bed
    Ik geniet van de bloemen die in het gras groeien
     
  10. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    Sochtend in het zonnetje op mn scooter naar het werk.. Heerlijk
     
  11. Mango88

    Mango88 Niet meer actief

    Mijn zoon uit bed halen, of hij zwaait en lacht vrolijk of hij is nog een beetje duf. Dan gaan we eerst heerlijk knuffelen tot hij wakker is.

    Kiekeboe spelen met mijn zoon, dat hij dan moet schaterlachen. Mooiste geluid van de hele wereld.

    "s zaterdags wakker gemaakt worden door zoon en papa, die terug in bed kruipen.

    Een bakkie koffie in de tuin.

    In bed series kijken met mijn man.
     
  12. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Douchen. Elke ochtend een geniet momentje als ik met N onder de douche stap.

    De eerste fles in bed geven. Zo'n knus moment, en dan daarna nog even lekker in slaap vallen met z'n tweetjes.

    Hoe blij onze hond is als we naar beneden komen.

    Met de zon op m'n hoofd in de tuin ontbijten.
     
  13. AngelaV

    AngelaV Fanatiek lid

    22 jun 2011
    1.287
    0
    36
    Gelderland
    Ik geniet ervan als ik mn zoontje uit bed haal. Het eerste wat hij altijd zegt is "mama, ik jou gemist" .. aahh dan smelt mijn hart!
     

Deel Deze Pagina