Hoi Allemaal! Toen ik mijn zoontje uit bed haalde vanmorgen zag ik dat zijn schouders en bovenrug vol zaten met allemaal bultjes. Ik heb eerst alle andere topics al doorgenomen maar toch lijken de bultjes van mijn zoontje anders dan wat hier al is geplaatst. Het zijn er heeeel erg veel en ze zijn niet echt rood maar gewoon huidskleurig. Gisteravond was hij erg huilerig maar vanmorgen viel het wel mee. Heb ook zijn temperatuur opgenomen en die is gewoon 37,4. Iemand die deze bultjes herkent? We zijn gister niet buiten geweest.
Dankje! Ik zat inderdaad ook te denken aan zonne allergie. alleen ik vond het zo vreemd dat ze dan net op een plek zitten waar de zon eigenlijk niet komt.
Het lijkt erg op wat ik zelf heb: een soort eczeem dat vooral met warmte heel erg kan worden. Dan brandt en jeukt het en wordt het groter dan normaal. Ik krijg daar hormoonzalf voor. Zonneallergie lijkt me ook geen vreemde gok. Ben je er al voor bij de HA geweest?
Nee nog niet bij de HA geweest, hij heeft ze pas sinds vanmorgen en ik denk dat de HAP weer een stap te ver is voor dit haha. Maar ik zal wel voor maandag een afspraak maken, zalfje zal wel fijn zijn denk ik.
Komt van de warmte. Mijn zoontje heeft het ook. Hij had laatst een enorme driftbui in de auto en heeft 10 min heel druk zitten huilen en de dag er na waren de bultjes in zn nek verdubbeld. Nu het weer wat koeler wordt worden ze langzaam weer minder.