Hoi, We willen volgende week graag een keer richting de zee rijden met z'n drietjes (wonen zelf in omgeving Eindhoven). Weet iemand een leuke plek? Beetje rustig voor onze dochter, met een strandtent waar we iets kunnen drinken? En waar we goed kunnen parkeren? Voorkeur gaat uit naar Zeeland.
Ik vind Zoutelande altijd erg leuk. Lief plaatsje met een mooi strand en strandtentjes. In het plaatsje kun je voor het terug rijden lekker eten. Eventueel Dishoek bij Vlissingen en het Banjaardstrand op Noord-Beveland zijn ook leuk.
Vlissingen is een leuke strand tent panta rhei Ligt gelijk op strand en stukje asfalt En de boulevard
Ik zeg ook vlissingen. Al weet ik niet of het daar nu nog rustig is aangezien hoogseizoen overal al bijna is begonnen.
Wij hebben jaren op de camping in Westenschouwen (Burgh-Haamstede) gezeten. Klein schattig plaatsje aan het strand, met strandtentjes en in het dorpje zelf ook eetgelegenheden. Zit ook gelijk aan de Scheldekering.