Via marktplaats kunnen wij een diaper Champ Large overnemen. Manlief vindt zo'n geurdichte emmer onzin en zegt dat een gewone luier emmer prima is. Gewoon elke dag legen. Wij krijgen overigens een tweeling. Wat hebben of gaan jullie gebruiken? Wie heeft ervaringen met een diaper Champ (of iets soort gelijks?) Ik lees graag ervaringen!
Ik vond dat de diaper champ wel ging ruiken, dus wij hebben hem weggedaan. Nu gaan we gewoon een goedsluitende (brabantia) pedaalemmer gebruiken, en idd vaker legen.
Hier een gewone luieremmer die ik inderdaad zo om de dag even in de container leeg, net zo makkelijk. Met de deksel er op ruik je dan niks en ik gebruik van die geparfumeerde luierzakjes van de Zeeman waar ik de luier dan eerst in doe. Scheelt heel wat geld en ik vind zelf die daiper champs etc. nogal groot (van die hoge torens).
Wij hebben de diaperchamp medium. Het gaat inderdaad minder snel ruiken dan een gewone prullenbak. Wij legen m elke paar dagen en zn kamertje ruikt er niet door. De grote vond ik alleen zo n grote toren...
Dank jullie wel. Ik ga er nog eens goed over nadenken. Zag dat de Prenatal ze al heeft va 8,99 in roze en blauw 😃
Wij hebben de diapechamp Large en vind hem ideaal. Voor poepluiers gebruiken we van die geurzakjes en gooien ze er dan in en je ruikt helemaal niets. Legen ze om de 4-5 dagen ongeveer.
Hier ook de diaper champ , heel tevreden over. Je ruikt hem enkel met het verwisselen van de vuilniszak.
Hier een gewone luieremmer. Ruik je ook niet. Ik doe de poep luiers in een klein zakje en dicht knopen. Dan ruik je ze niet. En wat al hierboven werd gezegd, op tijd de zak verwisselen om nare luchtjes te voorkomen. Diper champ heb ik laatst in een verschoningsruimte in een winkel (prenatal) gebruikt en die vond ik erger stinken dan mijn emmer thuis. Weet alleen niet waar dat aan lag.
Hier ook een gewone luieremmer. Die zat in het pakket met het badje ed. Gebruik een geurende vuilniszak en de poepluiers nog in een los zakje. De emmer is met 2-3 dagen vol en dan gooi ik hem weg. Soms even het deksel een rondje in de vaatwasser omdat ik vind dat daar wel wat luchtjes in blijven hangen, maar dan is dat ook zo weer fris.
Heb ook geen luieremmer vind die dingen vreselijk stinken haha(genoeg ervaring uit kraamzorg). Gooi ze gewoon gelijk in de container. De ene keer verschoon ik hem ook beneden en dan boven dus dan zou ik er anders 2 moeten hebben. Dit bevalt me prima
Hier hadden wij een gewone luieremmer de geur viel op zich mee, gewoon op tijd legen. Maar ik vond het een beetje een vies idee die poep en plas luiers op een slaapkamer, dus wij zijn ze gelijk beneden weg gaan gooien de container in.
Ik heb de Korbell luieremmer. Ideaal! Met pedaal, geen gepruts met losse zakjes en handenvrij want je moet geen 'worsten' ronddraaien zoals bij de Sangenic en zo. Zou nooit meer zonder willen! Mag vol zitten met poepluiers en je ruikt helemaal niks in de kinderkamer. Enkel bij het vernieuwen van de zak ruik je wat (bovendien verbloemd met geparfumeerde vuilniszak... dus valt goed mee). Ik moet hem maar 1 x in de week leegmaken.
De diaper champ hebben wij ook, maar dan de medium variant. Ik ha begrepen dat die grote echt voor tweelingen en kinderdagverblijven waren. Weet niet of dat zo is maar dat ding is wel groot. We gebruikten het vooral snachts maar later gooiden we de luiers steeds buiten weg omdat we een hond hebben en toch steeds naar buiten moeten zeg maar. Nu gebruiken we hem helemaal niet meer en hebben we hem op mp verkocht.
Hier ook een tweeling en we hebben een gewone luieremmer staan! Vond de diaper champ veels te duur.. maar ben blij met onze keuze! Gewoon regelmatig legen.
Ik vind ze zo lelijk, die plastic bakken. Hier hebben we een grotere afvalemmer van IKEA in de badkamer. Ruik nooit iets op de bovenverdieping. Wat ik je echt aan kan raden met twins is een verschoonplek beneden, anders loop je je echt gek met twee babies. Ze gaan al telkens van boven naar beneden door de vele slaapjes die babies aan het begin doen. Nu vind ik beneden verschonen overdag nog erg fijn ivm toezicht op de ander.