Dalende temp na eisprong

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by Brix, Apr 14, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Brix

    Brix Fanatiek lid

    Jan 25, 2009
    1,969
    0
    36
    Zouden jullie eens naar mijn kaartje kunnen kijken?
    Ik heb een verlate eisprong gehad, pas op dag 25. De dag daarna was mijn temp voor mijn doen heel hoog, maarliefst 37,6.
    In de opvolgende dagen is de temp eigenlijk steeds verder gedaald, vanochtend was hij 37,0. Ik heb nog nooit een kaartje gezien met zo'n gek tempverloop na ovulatie. Jullie wel? De vorige cyclus dat ik tempte, zag je een mooi oplopende temp van 37,2 die hoog bleef tot vlak voor de menstruatie.
    Begrijp er niks van :(
     
  2. scheetjuh

    scheetjuh Actief lid

    Apr 12, 2009
    430
    1
    16
    hier nog iemand die niks van me cycles begrijpt, me ei is ook veel te laat:S maar ik lees even mee ben benieuwd na de reacties
     
  3. jazy

    jazy Actief lid

  4. lieni44

    lieni44 Fanatiek lid

    May 13, 2008
    1,070
    1
    0
    juffie
    Regio amsterdam
    een dip kan innestelen zijn toch?
     
  5. jazy

    jazy Actief lid

    ja dat klopt! ze zeggen dat het een innesteling kan zijn. en bij mij zou het heel goed kunnen omdat ik gister ook echt steken heb gevoeld! kijk maar bij de temp kaartjes van de zwangere heel veel hebben een dip gehad

    xxx jazy
     
  6. Brix

    Brix Fanatiek lid

    Jan 25, 2009
    1,969
    0
    36
    Yep Jazy, bij jou kan het innesteling zijn, vandaar dat je dit ook nog niet eerder hebt gezien:)
    Dat van mij is gewoon gek, een dalende temp over meerdere dagen, dat is denk ik geen innesteling. Ik wijt het maar aan de zomertijd, op (ski)vakantie zijn, afwijkend slaappatroon, vreemd bed, verkoudheid, of zoiets. Vanochtend was ie weer 37.2, wat normaal voor mijn luteale fase is.
     
  7. jazy

    jazy Actief lid

    ik hoop het zo :D en dat het dan ook nog goed blijft zitten nog 1,5 week en dan weten we het! ik hoop dat je temp weer omhoog gaat en omhoog blijft! xxx jazy
     

Share This Page