Ik zit nu echt in een enorme onzekerheid. Gisteren enorm veel bloedverlies dus vanmorgen mocht ik langs komen in het ziekenhuis. Zwangerschapsring was te zien en moest bloedprikken op hcg. Werd net gebeld dat mijn waarde 1040 is. Moet ik er vanuit gaan dat het weer misgaat of is er wel een kans dat het goed komt? Ik hoef niet nog een keer bloedprikken en moet de echo van volgende week afwachten.
He dat is rot zeg zo'n bloeding! Volgens mij klinkt dat gehalte gewoon goed hoor. Ik had bij 4 weken en 5 dagen 1280. De marges van hcg zijn enorm breed. Wat zeiden ze in het ziekenhuis dan?
Als je daadwerkelijk 5 weken 0 dagen bent dan lijkt het mij niet per definitie een voorbode van een miskraam hoor! Wel erg, erg spannend voor je Bij mij was er met 5 wk 4 dgn een vruchtzakje met dooierzakje te zien. Bij mijn zus was er met 4 weken 5 dagen (ze wist niet hoe ver ze was) alleen een vruchtzakje met verdikking te zien.
Ik had met 5 weken hetzelfde ongeveer. Ook iets tussen de 1000 en 1100 en een zwangerschapsring te zien. Het verdubbelde wel elke 2 dagen en bij 6 weken zag de gyn. opeens een vruchtje en bij 6.3 ook het hartje. Zou je niet gelijk zorgen maken. Heel veel succes komende dagen
Dankjewel meiden. Hooverphonic, de arts zei de waarde voor nu goed is en als het een miskraam zou zijn moet de waarde veel en veel lager zijn. Het is echt een hel dit..Pff hoe zeker ik ook ben dat het nu gewoon goed gaat komen, is echt super spannend en onzeker. Waar de bloedingen vandaan komen is ook een raadsel. Gisteravond was het gestopt, vanmorgen ook niks en vanmiddag begon het weer. Maar gelukkig voelt het goed en voel ik me veel zwangeren (al) dan de vorige keer. Dat wil natuurlijk nog niks zeggen maar toch. Vrijdag mag ik via de huisarts nog een keer prikken op hcg voor mn eigen gerustheid. (Of niet als het slecht is). Van het ziekenhuis moest ik maar gewoon wachten tot de echo volgende week donderdag.