nog steeds hetzelfde. Weet nu dat ik het me niet verbeeld dat ik wat voel, maar wat ik voel spreekt nog niet tot mijn verbeelding. *snappie?* onregelmatig dus. Ik gooi er nog maar een kopje koffie tegenaan. Met virtuele bailey's.
Heb je misschien ook een fles bitterlemon? Lijkt me dat het zo wel moet lukken, oh en kat vergeet je de snickers niet?
Je bedoelt dat zakje chocolademelk-met-stukjes? Die is na een nachtje koelkast weer in een vaste vorm. Nouja... vorm? Doet je kleine meid het daarvoor, Loes?
Ja die bedoel ik...ach kniesoor die daar oplet. Het is toch een meid he...dus lijkt mij geen probleem
je weet maar nooit. Kat, je gaat me niet vertellen dat je een vibo hebt die je mogelijk zou kúnnen verwarren met een ananas? moet nu even niet denken aan een hoogtepunt, (al 3,5 maand niet, mja) dus ik pas even... -wc schoongemaakt -gestofzuigd -6e was in 3 dagen dringegooid (waar komt het vandaan???) -afwasmachine weer gevuld -kruiken uitgekookt nesteldrang denken jullie?
hm. misschien moet ik er even bij vermelden dat ik normaal weinig schoonmaak en als ik dan schoonmaak het meestal na het stofzuigen en een lapje wel weer gebeurd is voor die dag...
dames, morgen hoop k hier blij nieuws te vermelden... maar na het strippen kan het ook vannacht al losgaan, ik voel weer vanalles, maar de inleiding staat in elk geval voor morgenochtend gepland. ga dood hier...ben echt op van de zenuwen en die horrormonen ook... desduivels zijn ze. heb al vast een anaesthesist geregeld hihi. en lachgas. om de spirit erin te houden.
Ohhh Loes wat spannend!!! Dus morgen zou het sowieso moeten komen! Ohhh Kat!!!! Zit je goed? Ik heb lekker een dekentje mee ik ga niet meer van mn plek tot dat die kleine chick er uit is! Loes heel veel succes!!! Je kunt het vrouw! Zet hem op en voor je het weet heb je je 2de kindje in je armen!
hoi dames, nu alweer anderhalf uur wakker, tis nu half 6, kan niet slapen... en nu denk ik (vast psychisch) dat ik beginnende weeën heb die rond de 8 minuten komen en 30 seconden duren. Da's mooi kut, want ik wil niet dat ze er zijn... dan zou ik eerder naar zkh moeten, doe ik dat niet breng ik mijn oh zo gewilde ruggenprik in gevaar. ik ga nog maar eens op de pot zitten, misschien valt ze er zo uit. Damn, dr zitten voordelen aan inleiden, maar toch ook echt nadelen... geen id of je nuchter moet zijn voor een ruggenprik trouwens, en ik heb zó'n honger.... ik laat jullie zsm alles weten, dikke knuf!
*** Breekt even in*** Loesssie, voor een ruggenprik hoef je niet nuchter te zijn hoor, heb hem ook gehad en mocht ook gewoon eten. Hoop dat je dit eigenoijk niet meer leest en inmiddels begonnen bent. Suc6!!!! Dikke knuffel Liena *** Breekt weer uit***
Oh loes ik hoop dat het valse start was en jij zo gewoon je je ruggenprik krijgt. Doe rustig aan wij horen je snel.
Marjan, schuif eens op, dan kan Liena er ook bij! Liena, wil je nog een restje van deze overheerlijke pudding? Hij's maar een paar pagina's oud. Chocoladesaus of aardbeiensaus erover? Go, Loes! *deelt roze vuvuzela's uit*
Ok ik schijf al op...wat mooi die roze vuvuzela's waar heb je die nou weer vandaan? Heb ze alleen nog maar in het oranje gezien.. Wacht ik test hem even uit dat zal die kleine meid leuk vinden!!!! Kat geef de sate eens door ik heb trek...mooi zo live heb op dat grote scherm...is net of ik er zelf bij ben....
Ja, niet te fanatiek op die vuvuzela's kauwen, dan gaat de roze verf eraf. Heb vorig jaar op een maandagochtend medio juli een mooie partij in een greppel gevonden... Hier is de saté. Ik zal die slagtanden er even afhalen. Trouwens, kijk eens; weer wat nieuws: 3d-brilletjes! Nu vliegen de lichaamssappen je écht om de oren! Gaaaaf hè? Loes, die inleiding is nu wel klaar, hè? Begin maar aan het eerste hoofdstuk. We zitten er helemaal klaar voor.
Ja dat nietje is los maar dat is koen zn schuld ik moet al een paar nachten een keer of 4 per nacht in de weer met hem. Leuk joh kiezen krijgen. Dus dat kaartje klopt voor geen meter.... Wow dat 3d is leuker als dat ik dacht dat het zou zijn....zit gewoon al een paar keer gebukt omdat ik dacht dat ik vruchtwater in mn bek kreeg!
Wacht maar tot zometeen het échte persen begint! Hier; een poncho! Trouwens, waarom stap je niet over op ovutesten in plaats van dat gedoe met de thermometer?
Eh ja nou ja ik heb hey deze ronde beide gebruikt. Volgende ronde doe ik alleen ovu trstjes. Maar wil deze ronde afmaken, zodat ik zaterdag of zondag al zie dat het mis gaat.