Ik ben een week teruggezet omdat de bevruchting later was. Maar ik dacht dat het vanaf eerste dag menst. was? Echo was heel mooi. Lekker springlevend kind. Was zo lief aan het zwaaien.
Soms kan het inderdaad zijn dat je toch wat korter zwanger bent. Het eitje heeft er iets langer over gedaan om zich goed in te nestelen. Geen zorgen om maken Fijn dat je echo goed was, nu gaan genieten.
Ja had ik ook Ben een weekje teruggezet, ik rekende ook de dag van men menstruatie. Bleek dan dat ik nu 7 + 2 zou moeten zijn, maar ben weekje teruggeschoven naar 6+2
Met 14 weken willen ze wel eens een geslachtsvoorspelling doen maar voor week 16 is die heel erg onbetrouwbaar. Voor de 20 weken is er hoe dan ok nog veel kans op fouten dus ik zou wachten met roze/blauw inslaan tot de 20 weken. Iig veel plezier