angelica gaat alles goed met je zus? En jij succes vandaag. Vandaag een dagje vrij. Straks even naar de kapper en maar op de koffie bij mijn schoonzusje. Kan ik gelijk vragen of ik vanmiddag op de kleine meid moet passen. Wel grappig dat ik er nu ook gelijk anders tegenaan kijk. Ik ben zo nieuwschierig naar de echo volgende week. Zou het er 1 of 2 zijn. Wat betreft kwaaltjes. Mijn moeheid is een heel stuk weggezakt. Misschien komt dit ook omdat mijn progesteron omlaag is gegaan. Af en toe wat kramp, maar niet meer zo heel erg. En gelukkig nog geen zere 9 (.) (.)
@ Angelica, hoe was het vandaag? Wat schrikken van je zus zeg! Gelukkig waren het geen weeën. @ Vriesje, wat ontzettend k** dat je deze ronde nu over moet slaan omdat zo'n doos haar werk niet goed doet! Ik zou ook eens gaan kijken om over te stappen. We hebben nu een ziekenhuis uitgezocht die geen zomerstop houdt en ook behandelingen uitvoert in het weekend. Mijn ei is bijna altijd in of net na weekend dus wel handig. @ P26, wat een mooi HCG waarde!!! Wie weet een tweeling @ Timon, spannend! Het gaat nu echt beginnen! Wij gaan in september op vakantie, 2 weekjes naar Tenerife! Hopelijk met een beeb in de buik
He meiden hier ben ik weer. Met mijn zus gaat het goed, ze mag haar dochtertje en andere dingen niet meer tillen. Ze gaat het wel wat rustiger aan doen. Echo was heel mooi, grote van het vruchtzakje, was 5.4 weken en ik ben eigenlijk 5.2. Mij HCG is +/- 4400 heel goed. IK heb volgende week wo en don een echo. Dan moeten we het hartje horen. Ik begin langzaam het te geloven, dat deze rond het gewoon goed raak is. IK HOOP DAT JULLIE SNEL VOLGEN
@ Saskia, tenerife is echt lekker, waar zit je precies? Ik ben op huwelijksreis daar geweest. We hebben dolfijnen en kleine walvissen gezien @ P 26 krampjes heb ik ook last van, in het begin maakte me dat onzeker, maar dat is heel normaal. @ wupje, wij nemen 1 of 2 wk vrij in julie, 31 mei krijgen we de sleutel van ons huisje @ vriesje, zo balen met die iui. Ik hoop dat je volgende maand meer succes hebt. Je hebt gelijk om met je gyn te praten. Die van mij vond ook dat ik naar mck moest gaan. Daar hebben ze geen wachtijd. @ Timon, voel je je nog anders met die medicijnen?
@Angelica wat fijn dat je een goede echo had!!!!! Hopelijk mag ik je volgen vrijdag met een goede echo!
Ik heb me net aangemeld voor moeders voor moeders. Ik wil graag mijn steentje bijdragen. Ikzelf heb ook baat bij deze hormoon- medicamenten gehad.
Wat goed van je, P26. Saskia, Tenerif is dan vast al beter op temperatuur. Heerlijk, joh! Angelica, wat fijn dat echo goed is gegaan. Ik ben nog niet aan de medicijnen. Oke, als je de pil wilt meerekenen dan wel. Ik heb mezelf geprikt! Twee keer zelfs. de prik instructie was weer veel herkenning, maar ook veel nieuwe informatie. Zeer prettige dames.
Aaaaaah super Angelica! Het is je zo gegund meid, deze beeb blijft plakken! Dat moet gewoon We gaan trouwens naar Costa Adeje, het verlengde van Playa de las Americas maar net iets minder druk.
He meiden, ben ik weer. Ik heb me ook aangemeld voor moeders voor moeders. Vind dat zo belangrijk Saskia, ik zat daar ook. echt heerlijk rustig Charmedknorrie, tuurlijk volg jij!!!!!!!!!!!! Wordt een leuke week volgende week
ja he. ik ben zo blij. Alleen mijn gezicht, ben net een puber ahahahahaha, maar ja. Ik vind het niet zo erg
Hoi meiden! Gelukkig had ik vanochtend een positieve ovutest en we hebben goed ons best gedaan deze week dus ik hoop dat we ook eindelijk eens geluk hebben deze ronde. Vanavond nog een keer goed het weekend inluiden en dan zitten we weer op het wachtbankje. Angelica super zon goede echo! P26 goed hoor om aan mvm mee te doen! Charmedknorrie tuurlijk krijg jij ook een mooi frummeltje te zien!!
@p26 fijn dat je moeheid wat is weggezakt. Hoe was het bij de kapper? @saskia klinkt goed zeg tenerife! lijkt me heerlijk! @angelicaWta goed zeg die echo. Je loopt zelfs voor, heerlijk hoor. Kan je al een beetje geloven dat het echt zover is? @wupje Ik duim voor je hoor! en veel plezier vanavond! Zat me net te bedenken dat deze maand niet helemaal voor neits was. We hebben in iedergeval 1 keer geklust voor de eispong. Maar toen verder nergens op gelet en aan gedacht. Nou als het nu raak is eet ik mijn pump op! hihi
Briesje mijn haar zit weer goed. Een mooi à-simetrisch kapsel. Voor iedereen hoop ik het beste. Angelica hoe hoog waren je laatste waardes en op welke dag was dat? Dinsdag komt iemand van mvm. Ik moet dan al wat urine opvangen om te kijken of er wel genoeg hormonen inzitten om mee te kunen doen. Als de hormonen zo door blijven stijgen, dan zal dat geen probleem zijn denk ik.
Hey meiden ff update van mij! NEt terug van de echo en er was een mini beeb van 8 mm te zien met een kloppend hartje! Ik ben zo blij en opgelucht nu....Hebben in de stad meteen een klein pakje en een bedel voor mijn Pandora armband gekocht. Hoest met jullie???
Ik hoop zo dat het raak is! Ik wil wel eens weten of een pump lekker smaakt en ik wil zeker een foto zien als bewijs
@p26 briesje? ik voel me net een paard hihihihihihhhiihihihihih @charmed knorrie Wow geweldig! dat willen we zien! beebs met kloppende hartjes!