dames die langer bezig zijn dan 1 jaar (deel 3)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door butterfly stars, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Ah, da's jammer. Met zoveel dingen blijf je wel in de medische molen, al is het op verschillende vlakken.

    Werkse!;)
     
  2. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    Ik kwam hier eigenlijk even terecht omdat ik even aan het spieken was bij vriesje. Maar ook andere dames die ik hier ken.

    @vriesje: je moet na een punctie hoe dan ook een maand rust hebben. Zodat je lichaam zich kan herstellen.
    Wel balen dat het niet goed gegaan is.

    Bij ons zouden ze per keer kijken of het icsi of ivf werd en de dag van de punctie vertelde ze nog dat het half om half zouden worden, maar uiteindelijk bij ons dus ook nog icsi. Zaad was niet goed genoeg voor ivf. Dus dat hebben ze maar achterwege gelaten, zodat er meer kans op bevruchting is.
    Dus er is nog hoop voor je, maar wel vervelend dat ze zo naar deden, mijn ervaring is dat ze meestal juist wel aardig zijn bij het mck.
    Succes.

    @angelica; jouw zie ik nog weleens langswaaien in het andere topic.

    @timon: succes met deze poging, wat duurt een poging lang bij jullie zeg.

    @saskia; hoe is het met jouw?

    Alle andere dames, veel succes en sterkt.
     
  3. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Heeee Zonnetje, leuk je hier eens te zien.;)
    Hoe is het met jou en jullie traject?

    Vandaag met maatschappelijk werk over gisteren op mijn werk gesproken. Het heeft me wat duidelijkheid gegeven. Ik dacht dat het bij mij lag, maar er is iets op het werk aan de hand. Helaas weet ik niet echt wat, want er is niet echt gepraat. Ik heb goede handvatten gekregen. Nu heb ik nog iets te doen... pffff.
     
  4. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @timon; dwaal regelmatig hier en daar nog rond hoor. En schrijf zelf actief mee in het topic van iui naar ivf. Dat het het vervolg van de delen iui.

    Zie mijn onderschrift hoe en wat bij mij. Dit jaar gestart met icsi dus, er zou bij ons per keer gekeken worden of het icsi of ivf zou worden. Vorige week maandag een punctie gehad met 12 eitjes, waarvan 10 bruikbaar waren en in totaal zijn er 8 bevrucht met icsi. Heb er nu 1 warm in mijn buikje zitten en 7 in de vriezer.
    Hele goede score dus. Had dit nooit verwacht, gezien ik bij iui altijd weinig eitjes had. Maar die maandag zeiden ze dat het 6x ivf zou worden en 6x icsi, alleen later bleek de kwaliteit van het zaad toch niet goed genoeg te zijn voor ivf en is het dus alleen icsi geworden. Maar omdat het bij ons allebij al een optie was, hebben ze meteen voor icsi gekozen. Maar hoorde dat pas bij de tp. Maar liever dan alleen maar icsi dan minder bevruchtingen door ivf. Rare is alleen dat ik geen chromosomenonderzoek heb gehad voor icsi.
    Zit nu in die vreselijke wachtweken die voorbij lijken te kruipen. Kan woensdag 9 feb een test doen.

    Hoezo speelt er wat op je werk? Hopelijk vallen er geen ontslagen. Maar als de sfeer niet goed is het werk je ook niet lekker. Succes in ieder geval.
    En hopelijk heb je wat aan de tips.
     
  5. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Zonnetje, ik had je onderschrift gemist. Spannend... 1 emmy binnen.

    Eind december ben ik in de ziektewet gekomen ivm een overvol hoofd door een zwaar jaar. Dankzij maatschappelijk werk, haptonomie en zelf hard werken en rusten ben ik weer zover dat ik op therapeutische basis 2 uur op het werk ben geweest. Helaas was er geen beloofde veilige basis, maar juiste een nare sfeer waar mijn lichaam flink op reageerde. Ik kreeg geen hoogte. Later heb ik wel wat gehoord, maar dat gaf amper duidelijkheid. Laten we het momenteel houden op communicatieproblemen en een enorme ruis op de lijn. Ik heb er de hele dag mee gelopen en maatschappelijk werk heeft me handvatten kunnen geven om hiermee om te gaan.
     
  6. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    He zonnetje,

    Ja, ik wilde weer gezellig met jullie meekletsen alleen ik had ander nieuws gekregen dan verwacht. Ik heb dus een all0-immuumziekte, mijn lichaam doodt alles wat vreemd is (onderzocht in Gent)

    Mijn ivf arts heeft me weer naar de mk poli gestuurd om de uitslagen te bespreken (in leiden) Mijn ivf arts zegt gewoon blijven proberen, tuurlijk.
    Die andere arts staat er misschien wel open voor, voor de technieken die ze in het buitenland gebruiken.

    Ik moet dus IVIG of intralipid krijgen bij ivf
    Intralipid
    Evidence from both animal and human studies suggest that intralipid administered intravenously may enhance implantation. Intralipid is a 20% intravenous fat emulsion used routinely as a source of fat and calories for patients requiring parental nutrition. It is composed of 10% soybean oil, 1.2% egg yolk phospholipids, 2.25% gylcerine and water. Intralipid stimulated the immune system to remove “danger signals” that can lead to pregnancy loss. The appeal of Intralipid lies in the fact that it is relatively inexpensive and is not a blood product.


    Terwijl ik dit opzoek zie ik nog meer resultaten voorbij komen dat het helpt, ik hoop dat ze er voor open staat.


    Ik ga ook vragen of ze bij mij mk cellen willen prikken en bij ons beide DQ Alpha
     
  7. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @timon; de hele mmm is ook niet niks nee. En volgens mij waren er ook nog wat andere problemen in je priveleven.

    Gelukkig ben je weer een beetje opgeknapt, maar op zo manier weer beginnen is niet fijn. Ik ken het gevoel. Heb ook 2 collega's die de sfeer erg beinvloeden in de negatieve zin.
    Succes en hopelijk wordt de sfeer weer wat beter op je werk en kan je ook weer een beetje je werk oppakken.

    @angelica; heb je verhaal gelezen inderdaad. Wat een toestand zeg, maar nu heb je wel duidelijkheid hoe het komt.

    Hopelijk willen ze je hier helpen met dit probleem en is het anders geen optie om voor behandeling naar Gent te gaan? Is ver weg, dat snap ik.
    En wie weet gewoon hier en daar vragen in de ziekenhuizen wat ze je evt anders kunnen bieden of die het wel willen doen.
    Heel veel succes en hopelijk is er ook voor jullie een wondertje weggelegd en wordt dit probleem ondervangen.
    En het is dus geen pure pech wat je gehad hebt.
     
  8. skatjuh87

    skatjuh87 Niet meer actief

    hey meiden.

    Ik had ook eindelijk weer ff de tijd om bij te lezen.

    @ wupje, een meisje, gefeliciteerd meid. Helemaal leuk.

    @ vriesje, balen van dit nieuws, hopelijk gaat het met icsi wel lukken.

    @ angelica, jeetje wat een nieuws. Wel heftig hoor, maar kan me ook wel voorstellen dat het misschien wat rust geeft. Dat je weet wat er aan de hand is ( bedoel dit niet verkeerd ) maar soms helpt dat. Hopelijk gaat het nu wel snel lukken.

    Liefs
     
  9. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    HE Skatjuh,

    Geeft idd rust we hebben nu op papier staan wat we willen gaan doen. Eerst afspraak met bij de mk poli voor 2 bloedonderzoeken

    nk cellen en DQ aplpha als dit positief is blijf ik alleen bij prednison, apsirine en ugesteron.

    Heb ik dit wel dan ga ik naar tjechie voor intralipid spoelen, doen ze niet in Nederland
     
  10. Vriesje

    Vriesje Bekend lid

    21 dec 2008
    784
    0
    0
    Officemanager
    Amsterdam
    @zonnetje
    Lief dat je kwam spieken. Spannend zeg voor jou. Mooie score, 1 teruggeplaatst en 7 cryo's. Ik hou jou ook in de gaten hoor!
    Die maand rust begrijp ik ook wel hoor, maar als ik door reken en op de afspraak moet wachten, dan gaat de daaropvolgende cyclus ook voorbij. Snap ie hem nog ;)

    @skatjuh
    Hoe is ie met jou dan?

    @Timon
    Wat rot dat je het niet zo'n warm welkom was op je werk. Blijf je wel doorgaan met die 2 uur per dag? Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt op je werk.

    @angelica
    sollie ,maar begrijp het niet helemaall. Maar klopt et dat ze iets anders hebben dan je denken en dat de voorgeschreven medicijnen dus niet afdoende zijn.Ik hoop dat het mck mee wil werken.
     
  11. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Ik heb een immuumprobleem en daarbij kun je meer onderzoeken doen, maar in NEd zijn ze daar niet happig op. 2 mrt moet ik naar het zkh voor een gesprek
     
  12. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Angelica wat een rotbericht lees ik zeg :(, hopelijk weten ze snel hoe ze deze immuunziekte aan moeten pakken. Dikke knuff!!

    Vriesje jee ook bij jou zo’n slecht nieuws :(.

    Timon meid luister goed naar je lichaam!

    Zonnetje ik duim voor een mooie positieve test 9 februari! Ik heb dan de 20-weken echo dus laten we samen voor goed nieuws gaan ok?

     
  13. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Angelica, in welk zh moet je 2 maart zijn? Gaan ze je nu dan wel onderzoeken en krijg je met IVF dan intralipid?

    Vriesje, ik heb nu 1 dag 2 uur gewerkt en dat zal volgende week ook zo zijn. Intussen is er hulp gekomen. Nu hopen dat dit het ook echt is zodat de situatie langzaam aan zal veranderen. Ik ben er in ieder geval nog steeds mee bezig, terwijl ik het niet wil. Het enige wat ik wil is in een fijne, veilige omgeving werken, zoals afgesproken. Daarom schrik ik van maandag. Ben er nog wat van ondersteboven.

    Wupje, hoe is het met jou?

    Zonnetje, jouw testdatum zou mijn uitgerekende datum van de vmk zijn. *Timon, wees optimistisch!!*

    Skatjuh, hoe is het met jou?
     
  14. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Goedemiddag dames, Ik kreeg vna mijn vriendin, Wupje, de link voor deze topic. Zij dacht dat ik mssn iets hebt aan het verhaal van Angelica. Wupje dacht ook dat ik hier ook steun kon vinden.

    Angelica Ik ken jou van de miskraam topic al zie ik :) Wupje legde uit dat jij een immuunziekte hebt. Ik heb een beetje van meegekregen in het andere topic maar snapte het niet helemaal. Maar jullie zijn er nu net achter gekomen. Hoe zit het precies?

    Ik zal mij voorstellen. Ik ben 27 jaar (over 3 weekjes 28). Ik ben mama van K. Die deelt hetzelfde verjaardag als lieve Kyano 8) Daar ken ik Wupje ook al heel lang van. Wij hebben ook tot nu toe alles beleeft wbt zwanger worden en MA krijgen. Gelukkig is het nu positief gesteld bij haar 8) Maar in ons groepje ben ik nu de langste die mee bezig is, al iets meer als een jaar. En heb afgelopen zondag ook mijn 5e mk gekregen :( Ik krijg ze tussen de 4e en de 7e week (MA was de langste tot nu toe, vruchtje stierf in de 7e week)
    Morgenmiddag heb ik mijn eerste afspraak wbt de miskramen in het zkh. Ook krijg ik een echo om te kijken hoe schoon ik ben wbt de mk zaterdag.
     
  15. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Welkom Aowyn. Wat een verleden hebben jullie al en 5 vlinders.... En zo kort nog een mk gehad. Ik ben benieuwd of het zh je een verklaring kan gaan geven voor deze mk's.
     
  16. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    @timon djw. Ja wij ook. Ene kant ben ik heel blij en opgetogen morgen naar het zkh te gaan, maar aan de andere kant ben ik bang dat ze slecht nieuws geven of helemaal niks kunnen vinden :(
     
  17. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Er zijn onderzoeken mogelijk en ook speciale poli's als je zoveel mk's heb gehad. Ik heb het eens gelezen. Misschien dat je hier al antwoord kan krijgen.
     
  18. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Ik hoop het. Ik vind het gewoon raar, voor mijn dochter dit nooit gehad en was gelijk ook ronde 1 raak met haar. En nu ook steeds raak maar het blijft gewoon niet plakken :( De echoscopist zei dat het wel lastig zou zijn om achter tekomen hoe en wat juist omdat ik zwanger kan worden én al een schatje heb.
    Ik vind het frusterend dat het nu al zo lang duurt maar wat mij het meest verdrietig maakt is dat ik nu allang weer mama had kunnen zijn als 1 van de eerste 2 * was blijven plakken..
     
  19. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Jouw gevoel kan ik me voorstellen. Heb ik ook een beetje nu 9 februari in beeld gaat komen. Ik zou bijna mama zijn. Soms even slikken.

    Ik hoop dat ze jou bevredigende antwoorden zullen geven. Desnoods doorsturen naar gespecialiseerde artsen.

    Ben een beetje aan het surfen en kom onderstaande tegen:
    Herhaalde miskramen - over de weg naar een effectieve zwangerschap

    http://www.zwangerschapspagina.nl/vruchtbaarheidsbehandelingen/157111-innestelingsproblemen-wie.html

    Ik zou direct naar een speciale herhaalde miskramenpoli gaan, zodat je zeker weet dat je alle onderzoeken die in Nederland geadviseerd zijn krijgt. Bij deze de link van het protocol in Nederland en waar je recht op hebt. Ook staan hier alle adressen van de miskramenpoli's NVOG

    Succes!
     
  20. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Timon djw. Die link van de NVOG heb ik paar dagen geleden ook onder het oog gekregen, maar snap weinig wat daar staat *bloos* allemaal artsen termen en al heb ik mijn NL goed onder de knie snap ik veel dingen nog niet op de site.

    Innesteling probleem lijkt het mij niet omdat ik wel tot de 4e/5e week zwanger blijf. Het lijkt alsof iets ergens mee stopt en de vrucht wordt afgestoten of zo? Ik ben nog erg in de donker wbt miskramen.

    Die blog ziet er ook interessant uit. Ga het ook zo doornemen.
    Ik wil vanavond een lijst maken van info dat ik van hier een daar mee krijg. Kan ik met de gyn doornemen. NVOG gaat er dan ook op. Samen met factor V leiden, B(12) en progesteron. Kennisen benoemde deze factoren ook.

    Ik schrik wel als ik lees dat meer dan 3 miskramen iets ernstigs kan zijn :$
     

Deel Deze Pagina