@ 123, En heb je de huisarts al gebeld ben namelijk heel erg benieuwd voor je wanneer jij naar de gyneacoloog mag. @ skatje, En heb je de baan mogen we taart gaan eten om het te vieren Ik duim hiero (duim duim duim duim)
hey dames, nou het gesprek ging erg goed. Heb een gesprek gehad met ouders om daar gastouder te worden. Van beide kanten zouden we even laten weten hoe we het vinden maar ik ben heel positief. Normaal duurt zo`n gesprekje hooguit 45 min en heb er bijna 2 uur gezeten dus dat is ook wel positief. We gaan nog ff duimen
@ skatjuh: Ik hoop dat je de baan hebt. Ik ben net ongesteld geworden na 50 dagen. 17 november gaan we op gesprek in een kliniek in Wirdum. Nu afwachten wat ze daar zeggen. En welke behandeling we het beste kunnen doen.
Hey balen meis, heel goed om een afspraak te maken al is het alleen maar om het te delen met iemand die medische achtergrond heeft. Alleen moet je ff kijken of je het via de HA per se moet doen. Ik kwam er namelijk via via achter dat het hier in Almere niet via de HA hoeft als je al een jaar bezig bent. Ze hebben hier een fertiliteit poli en die heb ik gewoon gebeld voor een intake het voordeel is dan dat je direct allebei helemaal doorgelicht wordt. Ik had gebeld kon na 2 weken al terecht en alles werd meteen in gang gezet. Wij zijn nu 8 weken verder en weten al heel wat meer. Dus mijn tip is om dat even na te vragen bij het ziekenhuis. Succes
hoi dames, Nou gisteren ook weer ongesteld geworden... Pff het is weer niet onze maand.. Ik ben gisteren gelijk die pillen van de etos gaan halen etos zwanger worden. En sinds gisteren gestopt met roken...... Ik ben nu 3,5 jaar bezig waarvan 2,5 jaar in de mmm, en gisteren had ik zoiets van: oke het lukt niet en ik weet niet meer wat ik moet doen ik zat er echt door heen en maar roken en maar roken en ineens ging mijn lichtje branden, ik denk ik kan wel zielig gaan lopen doen maar het slechtste wat er is is roken dat verminderd echt je vruchtbaarheid en het enigste wat ik doe is roken....... Nou gisteren de laatste gerookt en ik voel me eigenlijk echt super. (kan je nagaan en ongesteld en stoppen met roken, het is zonde mijn vriendje) Ook gelijk met die etos pillen begonnen zo meteen een afspraak maken met een ostheopaat. Vanaf vandaag gezonder eten want dat doe ik dus ook niet want ik werk altijd onder etens tijd. En nu maar hopen dat het zijn vruchten afwerpt..... letterlijk hihi Dikke Xus Lon
@ Timon....6 maanden wachttijd voor ICSI? Het zou verboden moeten worden he..je wacht al zo lang en dan komt dit er nog eens boven op. ggrrrrmmmmbbbllll..maar kun je dan niet ergens anders heen. MOET je echt bij dit ziekenhuis blijven? Bij welke zit je eigenlijk als ik vragen mag?? Groetjes!
goedemorgen dames, balen voor de meiden die ongesteld zijn geworden. Dan moet november onze maand maar worden,en dan ook gewoon voor iedereen ik weet niet precies wanneer ik te horen krijg of ik de baan heb maar hopelijk wel snel.
Hoi.... Wij zijn nog maar met ronde 9, maar mijn man wil echt heel graag, en ik was eerst niet zo zeker maar nu heb ik echt de hele tijd babykoorts! En mijn schoonzusje is ook gestopt en die zegt ook de hele tijd tegen mij dat ik me er niet zo mee bezig moet houden! Dan heb ik echt zoiets van: kijken of jij er over 9 maanden nog zo over denkt! dan ben ik echt even boos, zij is de enige die het echt weet dat we proberen, samen met mijn beste vriendin, maar tegen geen van beiden kan ik mijn ei kwijt over hoe graag ik het nou eigenlijk wil! Ik heb pas ook aan de huisarts verteld dat we dus proberen, gewoon omdat ik pas las dat je dat moest vertellen, en die zei gelijk dat als we in februari nog niet zwanger zijn dat we dan langs mogen komen dus nu ben ik wel gelijk een stuk rustiger haha! Maar goed... Wij proberen dus ook niet superlang nog maar het voelt wel heel lang al... Man zei pas: we hadden gewoon, als het gelijk raak was geweest, nu al een baby gehad! Zijn zus was het in een keer raak dus dan ga je wel liggen malen een beetje van is er echt niks mis ofzo? Maar goed eerst het jaar afwachten (dat zeg ik ook maar hoor, ik kan alleen maar aan babytjes denken en zwangere vrouwen lopen OVERAL en ik ben vet jaloers!) MyLo
hoi, hier nog zo een waar het maar niet lijkt te lukken... mijn vriend is al getest. De waarden schijnen tussen de 25 en 50 te moeten liggen en hij zat op 26.. we gaan nu eind november naar de gyn voor het eerst (afspraak is al begin deze maand gemaakt, waarom duurt dat toch zo lang??) heel herkenbaar dat mensen zeggen dat je er niet teveel aan moet denken en ik heb ook al vanalles geprobeerd, ben het laatste half jaar misschien 5 keer op deze site geweest bv om het te proberen los te laten maar ja, hoe doe je dat he? Hier wordt ook maar iedereen zwanger, de meesten die ik ken binnen 5 pogingen en wij zijn bezig met poging 15... oooh wat is dit frustrerend!!! Kan iemand me trouwens uitleggen hoe ik een nieuwe banner maak? Alles is zo veranderd en ik snap niet waar ik hem moet plakken... ? Groetjes, Josjo
He, super bedankt voor de tip! Ik ga dat ook even nakijken hier in mijn woonplaats. Ik heb vanmorgen de huisarts gebeld en maandagochtend kunnen we terecht. Dit is gewoon een eerste gesprekje, ik laat het maar even op mij af komen. Maar heel erg bedankt voor je tip! Wat fijn, zo'n forum he!
Skatjuh, fijn om te horen dat je gesprek goed is gegaan. Ik hoop dat je die baan krijgt! Ik ga maandag naar de huisarts, spannend en ook wel eng maar ben ook een beetje opgelucht. Ik heb me ook voorgenomen dat als het zo lang duurt en ik steeds weer verdrietig word,ik het niet meer geheim ga houden hoor. Dan houden mensen tenminste een beetje rekening met het feit dat het niet lukt. En hoef ik ook niet te liegen en raar te doen tegen vriendinnen. Fijn dat hier zoveel meiden zijn die elkaar tips geven en steun.
Hey JosJo, ik klik die topics niet eens open met 'zwanger!!' of 'wie ook na 1 keer zwanger' of iets dergelijks. Ik blijf lekker hangen bij een paar topics waarvan meiden in hetzelfde schuitje zitten, anders word ik zo verdrietig.
hoi meiden, na wat berichtjes hier af en toe te hebben gelezen, kom ik me hier ook aanmelden, sinds sept 08 gestopt met de pil, loop al bij de gyn, en zit nu weer te wachten tot ik ongesteld word, voor een hsg als die goed is, dan kan ik daarna beginnen met fsh te injecteren
Die 6 maanden zijn lang. We hoeven niet bij het UMCU te blijven, maar de rest is zoveel verder weg en dat is niet handig als je steeds voor fm moet gaan. Het eerste deel (fm) in het UMC en de rest elders doen ze niet en dat is echt balen. Zo werk je de wachtlijst ook niet weg. We gaan deze maanden dan maar ons eigen gang. dezse maand zonder ovutesten gedaan, wel een beetje rond ei geklust en nu nog heel even afwachten wat zal gebeuren. Bijna mijn NOD. Begin november hebben we een info-avond over IVF/ICSI. Ben benieuwd.
Welkom hier, BEG. Skatjuh, spannend! Ik ben heel benieuwd wat je te horen gaat krijgen. Zou leuk zijn om weer een baan te hebben. 123, ik kijk ook niet op de keiblije topics over bevallen, etc. Als het in de topic komt dan is het niet erg, maar verder zoek ik het niet op. Geen zin in. Welkom Josjo.
thanks Timon heb het af en toe ook wel moeilijk met bepaalde topics, of als zwangere dames zwangerschapsvragen gaan stellen in het nod-topic enzo ik zeg er dan niets over, maar echt prettig voel ik me dan niet
Ja wat mij vooral ook iriteert is dat ze dan twee rondes ofzo bezig zijn en dat ze dan al het idee hebben dat t nooit gaat lukken....ik snap wel dat t vast zo voor ze voelt en ik heb dat vast ook wel gedaan, maar nu kan ik er zo boos om worden omdat ik denk je hebt geen idee waar je het over hebt je bent net bezig....maar het zou niet eerlijk zijn omdat tegen ze te zeggen
hihi of mensen die in 3 rondes ofzo zwanger zijn en dan tips gaan geven over hoe je wel zwanger raakt, moet dan altijd wel lachen (bedoel zowel hier als IRL)