@baby90, wij schelen dus 1 dag met elkaar,. spannend! Ik hoop dat je ongi wegblijft,. Morgen zou ik aan de beurt moeten zijn, hopelijk ook niet.
baby90! Wat ja ook overtijd dus??? Niet effe schrijven he in een pbtje.. haha ik was het ook helemaal vergeten hoor! hihi twinny, inderdaad he! Ze was het bewijs.. dat overtijd kunnen zijn toch nog later positief kan testen! Ik durf alleen niet zo.. toen ik aan het ontpillen was heb ik 1 cyclus van 35 gehad.. moet wel zeggen dat ik een week van te voren rugpijn heb gehad en mn bed niet uit kon!! maar goed.. dat was het ontpillen!! Vind het zoooo super raaaaaaaar!! lieefs
Uhm.. morgen of overmorgen.. denk eerder overmorgen.. heb net mezelf NOGMAALS gependeld.. wat ik in februarie ook al had gedaan.. waar april dus uit kwam.. en was nog steeds april zwanger.. en 21 april posi test.. (maarja bij jezelf kan het wel eens misgaan met de pendel) maar hij deed bij 20 posi test een duidelijke nee aan geven haha.. dat betekend zoiezo dat ik vandaag nog een testje moet halen.. en denk dat dit er niet in zit... want ik haal mijn testen buiten het dorp... hahaha.. liefs..
oh njha over morgen dan maar en hopen dat je pendel gelijk heb ik ga donderdag ochtend testen denk ik
Ik heb onwijze kramp in mijn buik, zal vast ongesteld worden morgen. @ Mich, ik had ook ruzie met mn pendel hoor, soms spreekt het zichzelf tegen.
Ik ben nu 4 dagen over tijd. Ik heb nog niet getest, straks is het weer negatief. Ik wacht deze week nog af, in de loop van komende week ga ik wel even testen denk ik. Ik ben toch wel erg nieuwsgierig... hahahahaha
trouwens twinny..... ik wil dat we samen posi testen.. omdat we zoveel in de zelfde topics zitten.. leek het me ook echt heel erg leuk om met jou bij ZWANGER topics te kletsen! hihiihi
hahahaha mich tuurlijk laat ik wat weten zodra ik wat weet ik heb nog 1 test hier liggen en die ga ik bewaren (met veel moeite) tot donderdag whaha gelukkig morgen heel de dag school lekker afleiding chntl s6 met testen!!
Hoi meiden....ik sluit me hier ook maar aan. Veel van jullie kennen mijn verhaal al, maar zal het nog een keer vertellen. Heb 17 feb een mk gehad en ben sindsdien nog niet ongi...in principe dus al 4 weken overtijd Testen zijn nog steeds negatief, maar heb een dochter van 2 en toen ik van haar zwanger was testte ik ook pas positief 9,5 week na laatste menstruatie. Hoop daar nu weer op. Maandag doe ik een laatste test, want moet dinsdag naar de ha, omdat ik dan na mijn allerlangste cyclus zit.
Twinny haha goede afleiding dus! Ik morgen trainingsdag op het werk! Ook goede afleiding Hoe oud ben je als ik vragen mag? En heb je al een kleintje? Hoelang een relatie(A) Hihihi intresse vraagies!
Hee blue welkom hier! Ik wist jou verhaal nog niet... wat erg van je miskraam WOW en zolang niet meer ongi geweest dat is wel al een hele lange tijd overtijd zeg!! Ik hoop echt dat je niet naar je huisarts moet en gewoon lekker positief test net zoals bij je dochter!! Heb je last van kwaaltjes? Herken je iets van je vorige zwangerschap? Liefs.
Kim11; Spannend! ga je morgen testen of wacht je nog even? Mich18; haha, jaaa soorryy, ook helemaal vergeten.. Niet aan gedacht heh Ben ook nog niet echt overtijd, vandaag NOD!!!... Wat spannend zeg, iedereen die overtijd loopt Hopen op heeel veeel roze deze maaand!!! @Bleu21381, wat rot voor je een MK... Ik hoop voor je dat het deze keer hetzelfde is! Maar, hoelang was je dan zwanger toen je positief testen? Was je ei veel te laat.. of gewoon hééél laat positief?
jha mich zou cker leuk zijn als we samen in een buikjes topic kunnen kletsen ik ben 20 mn vriend 23 zijn ongeveer 2 jaar samen (jah best kort nog haha) heb nog geen kleintje, mn broertje krijgt wel een kleintje dus ik word tante juli en jij?? lekker dat je morgen ook afleiding heb ben heel de dag zo druk besig dat ik er niet aan hoef te denken en dan donderdag ochtend testen blue jij ook hier ken je indd van een ander topic nogmaals veel succes