nou de dokter zelf nam me minder serieus en zei dat het er gewoon bijhoort, het afwachten. dus ik moet nog 'even' afwachten.. ik vroeg wat dat even dan was, na wat twijfelen zegt ze een week (dan ben ik 2,5 week over tijd). de testen zijn volgens haar toch wel heel betrouwbaar tegenwoordig, dus als ik echt zwanger zou zijn zouden ze wel positief geweest moeten zijn.. ik heb er genoeg van! als ik niet zanger ben, laat me dan please ongesteld worden!!
hoi maartjev en memjorn ik ben nu ook drie dagen overtijd en heb gisteren mijn HA gebelt om om uitleg te vragen over de hcg omdat ik ook al 2x nega had getest maar het kan zijn dat je lichaam niet zo heel snel hcg aan maakt... mijn ha zei zaterdag nog een keer testen.. en je hcg verdubbelt elke 48 uur groetjes !
wow!!!! alvast een voorzichtige gefeliciteerd is wel op zijn plaats denk ik!!!! ik heb ook 1 licht positieve gehad, maar helaas dezelfde testen erna nogmaals gedaan en negatief..
Volgens mij is het toch echtraak hoor! Een voorzichtige felicitatie van mij! Voel jij overigens nu niets meer dan? Geen klachten?
we wachten gewoon af ik voel me zo vreselijk eigenlijk alle klachten die bij de eerste dag ongi horen!!! wat wordt je daar moe van... zal er wel bij horen... dit herken ik niet van mijn zwangerschap van mijn zoontje toen... misschien herrinner ik me dat ook wel niet na 3 jaar
Nou inmiddels 13 dagen overtijd ook natuurlijk weer een testje gedaan en natuurlijkkkk weerrrrr negatiefff grrrrrrrr............ Maja las net ook van mw21 na 3 weken een positieve test had. En een collega van mij had dat ook mmmmm daarop hopen dan maar!!!!! GEFELICITEERD !!!!!
@MaartjeV, mijn cyclus duurde ook al 60 dagen, ik dacht ook dat ik mijn eisprong had gevonden, pas op dag 60 vond ik mijn echte eisprong, en nu wacht ik dus op de "uitslag"... Je kan natuurlijk ook gewoon een cyclus overgeslagen hebben.
net terug van de opening van de bouw van ons nieuwe huisje, het was reuze interessant, ahummmm. dat ik daarvoor vrij heb genomen, pfff, het was een lachertje. net naar toilet om test te doen ( ja ik blijf bezig..), zie ik spontaan bloed. test is dus in zn doosje gebleven, aangezien ik er vanuit ga dat ik nu ongesteld ben. al is het we vreemd, geen klachten, niet eens buikpijn!! maargoed. morgen feestje vieren op een festivalletje, lekker mijn verdriet verdrinken
Hoi meiden, Ik ben vandaag 3 dagen overtijd en vind het reuze spannend. We zijn nog maar net begonnen voor ons eerste kleintje dus het is allemaal nog harstikke nieuw. Tot nu zijn de testen nog negatief, zowel de vroege van CB als die van het KV. Morgenochtend ga ik weer een CB test doen, de laatste was maandag dus zit toch al weer heel wat dagen tussen. Ben erg benieuwd maar m'n gevoel zegt me dat het niet gelukt is... Groetjes
@ Kim11: wat zijn jouw pendels het met elkaar eens over de maand!! Nog nooit zoveel overeenkomsten gezien! Heel bijzonder.
nu 6 dagen overtijd en 2 negatieve testen verder Ik wacht nu nog een week, als ik dan niet ongi ben, dan nog 1x testen en als die ook negatief is, de huisarts bellen.
ik heb vandaag een cb digital test gedaan hij zegt niet zwanger.. alleen als ik het staafje eruit schuif zie je wel 2 voorzichtige lijntjes..... wat moet ik hier nou weer mee... ik heb deze vaker gedaan bij mijn eerste.. hierop stond bij de eerste keer proberen echt ook niet zwanger met ook maar echt 1 duidelijke streep..... apart
MemJorn, volgens mij mag je niet naar die streepjes kijken als ik het goed heb... De indicater geeft ook veel later positief aan dan bijv. de kuirvat 2v5euro.. Hoop dat je alsnog positief test, iedereen hier natuurlijk!!!
@Memjorn: de digitale testen hebben meer hcg nodig dan de analoge testen... Het kan maar zo zijn dat je toch zwanger bent, maar net een dag te vroeg hebt getest! Misschien moet je eens zo'n gewone test proberen, want 2 dunne lijntjes is zwanger...die mag je dan opeens wel serieus nemen haha!
nou ik mag me hier melden, ik heb donderdag een test gedaan niks noppes nada morgen dag 33 en nog geen ongi in aantocht.. zijn er wel eens meiden die nega testen en later toch zwanger bleken? liefs