Ik ben bezig met onze aangifte en bij verdelen zie ik alleen staan; Aftrek eigen woning. Ik had hier op het forum iets gelezen van combinatie korting. Ik zie dit helemaal niet staan? Zit dat dus in box 1 aftek eigen woning? Doe ik iets fout? Ik werk part time en mijn man verdiend meer dan mij. Dan heb je er recht op toch? Is combinatiekorting hetzelfde als aanrechtsubsidie?
Is bijde het zelfde. De een geld max van 4500 voor minst verdiende partner of geen inkomsten. Andere zit volgens mijn geen Max aan wat de minst verdiende mag verdienen. Is gewoon voor minstverdiende partner
Bij onze aangifte stond het er ook nergens bij. In het begin wel. Partner heeft wellicht recht op combinatie korting. Bij einde toch niet. Ik wia en dus inkomsten maar niet uit loon. Dan geld het minst verdiende partner niet Omdat ik wel inkomsten heb dus geen 0 ook geen recht op aanrecht geld. Loop bijde mis.
Heb je een kind die voor 1 januari een minimaal 6 maanden was en onder de 12 jaar? Zo ja, dan heb je dat ergens ingevuld en wordt de combinatiekorting of aanrechtsubsidie (afhankelijk of je beide werkt of 1 inkomen) automatisch berekend. Heb je nog geen kind of is je kind na 1 juli 2015 geboren heb je er voor 2015 nog geen recht op.