Hallo dames, Enige maanden geleden kwam ik hier geregeld. Er kwam van alles tussen en het ging een tijdje wat minder. Nu hoop ik weer wat vaker hier te zijn. Maar goed, mijn verhaaltje en vraag: Al enige maanden zijn we bezig om zwanger te worden van de 2e. Ik heb korte tijd de Cerazette pil gebruikt en daar voor was alles ellende dus nooit lang aan anti-conceptie. Maar sinds dien is mijn cyclus echt weg. Tot op heden zit er geen regelmaat in. Ik ben 2 keer heel erg ongesteld geworden achter elkaar toen week niet en 2 weken terug weer een beetje. Dus wanneer mijn eisprong precies is, weet ik dus niet. Ovulatietesten ben ik mee gestopt want had ze van Kruidvat en daar werd ik gek van want die gaven aan dat ik een week vruchtbaar was.. Ik probeer op mijn lichaam te letten of er tekenen zijn van een komende eisprong. Heb wel is die erge steken gehad en we vrijen regelmatig maar dat rekbare slijm heb ik nog nooit gehad het afgelopen half jaar. Voor heen wel. Ik word gek van die onzekerheid. Wie herkent dit of heeft tips?? Een half jaar is voor velen hier misschien iets wat klinkt als zeuren maar ik vind het best vervelend omdat ik geen cyclus heb. Vroeger was dat allemaal in orde maar sinds deze pil compleet verstoord terwijl hij alleen progesteron bevat..
ik heb al jaren een regelmatige cyclus ( 29-30) dus deze maand had ik mijn menstruatie van 9 mei tot 16 mei ( was wel wat minder en minder pijnlijk dan anders) en zomaar opeens begon het 19 mei WEER! deze keer heel veel bloed, maar geen stolsels etc. Ik ben nou ook totaal de weg kwijt wanneer ik nou mijn ovulatie heb. dit heb ik nog nooit eerder gehad.
Nee en dat is dus knap lastig. We proberen er gewoon van te genieten en regelmatig te klussen maar ik vind het wel erg vervelend.
Vervelend dat je niet weet waar je aan toe bent en wanneer je een eisprong zou kunnen verwachten.. Ikzelf heb ook een onregelmatige cyclus, en ook nog eens een hele lange dus weet hoe vervelend het voor je is! Denk dat je er vrij weinig aan kunt doen. Misschien dat het een optie is om te gaan tempen, dan krijg je misschien wat inzicht in je cyclus? En anders een ovutesten op internet bestellen (b.v Matcare of Sensitest) daar hoor je over het algemeen alleen maar goeie verhalen over. Kruidvat staat er om bekend dat ie lang positief aangeeft.