Onze werkgever heeft er idd niet zo veel last van, ook omdat ik 1 maand geleden op een andere afdeling ben gaan werken! @Plukkie veel klusplezier! @Brondy zal voor je duimen!
@ plukkie Inderdaad daarom, gezellig Morgenavond naar de vk, kinderwensspreekuur. Zit nu te twijfelen of ik morgen vroeg zal testen, zou beetje zonde zijn als van t weekend blijkt dat ik toch zwanger ben Dat scheelt voor jullie dan wel
@ sher Ja en hij was echt negatief Dus zal vandaag of morgen wel ongesteld worden. Denk dat ik de Vk wel ga vertellen dat we al bijna 10 maand bezig zijn (beetje erbij praten mag toch )
hmm das balen meid. Maar het kan natuurlijk altijd nog, het kan een late innesteling zijn! Zolang je nog geen menstrautie hebt kan het nog alle kanten op!
Dat is waar, maar ga er niet vanuit. Had geen idee wanneer mijn vruchtbare dagen waren en manlief was rond mijn berekende vruchtbare dagen in Oostenrijk. Denk zelf dat de kans erg klein is dat ik nu zwanger ben
@ brondy: balen meis.. wat houd een vkspreekuur precies in? Een beetje overdrijven helpt altijd ze moeten je punt wel goed snappen natuurlijk @ Sher en Loez: dan valt het idd wel mee. Maar begrijp ik dan goed dat je wordt wegbezuinigd Loez? Of is het omdat je ziek bent?
Het is een kinderwensspreekuur, weet niet precies wat er allemaal besproken wordt. Gaan we vanavond achter komen Vind t wel spannend op de een of andere manier. Zij gaan denk tips geven wat je het beste wel en wat je niet moet doen. Naja eens kijken of dat allemaal gaat helpen. Laat sowieso wel weten hoe t was.
Nee ik wordt niet wegbezuinigd, mijn contract houd op omdat er verschuivingen komen. Dast wist ik al toen ik er begon. Daarom hoopt ik ook dat het eerder raak was, dan had ik mooi in de laatste maanden van het contract in huis kunnen zitten haha Ik ben niet ziek hoor, tja geestelijk wel een beetja maar daar is niks aan te doen Jullie gaan nui allebei de mmm in???
@ Loez Nee ik ga niet de mmm in! Ging alleen naar een kinderwensspreekuur, je wordt dan niet gelijk onderzocht hoor! Oké mijn bloeddruk en gewicht werd gemeten. Daarna heeft de VK wat vragen gesteld over oa of we roken/drinken enz. Ook of er nog bepaalde 'ziektes' in de familie voorkomen. Ze kon met alle informatie niet zien waarom het ons niet zou lukken. Moet nu toch mijn temperatuur gaan bijhouden omdat de huisarts daar naar zal vragen. Dus als het van t voorjaar nog niet gelukt is dan kunnen we naar de huisarts en worden we waarschijnlijk gelijk doorgestuurd. De Vk gaat nu al contact opnemen met de ha dat wij bij haar zijn geweest. Dit was denk ik wel een goede actie van ons
@ Loez: haha, gelukkig omdat je zei in de ziektewet te gaan. Gek zijn we allemaal wel een beetje denk ik. Ik zit al in de mmm; mede omdat ik al eerder bij de gyna ben geweest voor onrustige cellen op mijn bmmond. Ik denk dat ik hierdoor ook sneller terecht kon toen ik maar niet ongi werd (nog steeds niet trouwens). @ Brondy: Mooi dat er naar gekeken is. Hopelijk geeft het je ook wat rust.
@Brondy, dus het zou eigenlijk gewoon op de normale manier moeten kunnen. Dat is goed nieuws toch! Misschien heel raar, maar ik heb de laatste maand ovu testen gebruikt. Tijdens mijn weekend weg waren deze popsitief. Normaal hebben wij 's ochtend nooit 'tijd' om te klussen. Maar het weekend weg wel. Misschien heeft het bij mij daar aan gelegen. De rust van een weekend weg en een andere tijd.... @plukkie, heb je een bevriezing gehad? Hebben sher en ik ook gehad... Vind het heel raar dat je niet ongi wordt... Hopenlijk kunnen ze verklaren waarom niet en hoe het dan wel op gang komt.
Zo het weekend zit er weer op! Nog leuke dingen gedaan in het weekend dames? @Loez: wat toevallig, ja ik heb ook een bevriezing gehad. Ik hoop stiekem dat het gewoon op gang komt. Heb sinds 3 dagen onwijs last van mijn tepels; kan er geen water op verdragen . Hopelijk een teken van ovulatie. De afspraak bij de gyna laat ik gewoon staan, just to be sure. Je lichaam kan je goed voor de gek houden (lees ik regelmatig ). @ brondy: en...
@ plukkie Helaas ben ik ongesteld geworden Maar geen nood, want ik weet zeker dat het snel raak zal zijn Voor jou wel spannend, kan zeker duiden op een ovulatie. Laatste past x had ik na mijn ei ook zere borsten. Mijn weekend was druk Vrijdagavond een borrel bij vrienden want die zijn verloofd Zaterdagavond salsa feestje en zondag dansles van half 5 tot 8 (inclusief priveles) Hoe was jullie weekend?
Oh helaas. maar onze tijd komt snel verwacht ik. Wij zijn ook wel druk geweest. Ik moest Overijsselse kampioenschappen zwemmen dus dat was weer spannend. Helemaal omdat ik 2 weken niet getraind had. Dan merk je toch dat je ouder wordt haha. Mijn temp is nu al een paar dagen hoger dan normaal, dus hopelijk heb ik echt een eisprong gehad. Afwachten maar weer.
@ plukkie En? Hoeveelste ben je geworden? Ja dat denk ik ook wel, moeten gewoon geduldig afwachten. Inderdaad hopelijk betekend dat dat jij je eisprong hebt. Miss een rare vraag maar wat voor thermometer gebruik jij? @ sher & loez Hoe is het met jullie?
ja hoe ist met Loez en Sher?! Al zwangerschapskwalen Ik ben 6e geworden Brondy, met een nette tijd (1 tiende boven mijn p.r.) En ik heb gewonnen van mijn zusje dus ik ben tevreden! Vandaag weer een hoge(re) temp, dus ik begin er steeds meer vertrouwen in te krijgen! Ik gebruik een gewone thermometer, dus geen oorthermometer.
Eigenlijk helemaal nergens last van! Dus hier gaat het super! @Brondy hoop ook voor je dat het snel raak zou zijn! @ Plukkie gefeliciteerd met je p.r.!
Hoi hoi dames, Ik kom uit Hengelo en ben 31 jaar, en ben sinds deze maand gestopt met de pil. Ik heb al een zoontje van anderhalf, zo herkenbaar dat je van alles voelt tijdens je NOD, toen ik wel zwanger was (na 4 maanden) voelde ik ook juist niks. Je lijf kan je zo voor de gek houden. Ik had ook nog een negatieve test, 1 dag voor mijn NOD, en 3 dagen later een positieve test. En het is gelukt op een weekendje weg haha. Ik heb toen ook meegedaan aan moeders voor moeders, zeker een goed doel en best goed vol te houden, zou het bij een tweede zeker weer doen. Ik zou graag meepraten over het wel en wee nu ik weer graag zwanger wil worden, vind het misschien nu nog wel spannender dan bij de eerste, nu weet ik waar ik voor ga!