@ plukkie dat zou nog best wel eens kunnen inderdaad. Ik heb er niet zo heel veel last van (gehad). Nu wel af en toe steek bij mijn linker lies, maar vooral als ik te lang wacht met kleren aantrekken (lees na het douchen). Bijna weekend......... Ja kleine is nu 99% levensvatbaar nog max 8 weken te gaan, dan heb ik de kleine sowieso in mijn handen, jeej. Kan echt niet wachten tot het zover is.
huh?! waarom dat dan, ben je dan te koud geworden of zo? Ja ongelofelijk he! 8 weken op zijn meest! tje, ben jaloers Kan niet wachten te zien hoe de kleine eruit ziet en wat voor karakter het heeft. Ik zal maandag eens vragen wat het is, ik las net op internet dat het ook proefweeen kunnen zijn. Is blijkbaar normaal in het 3e trimester
Oooo spannend, nog maar 8 weken. Vinden jullie ook niet dat de hele zwangerschap zo snel gaat? Ik vind het echt apart hoor, zit morgen op 23 weken. De tijd vliegt.
@ tavsan Ja vooral na de 20 weken (echo) gaat het heel snel. Dan weet je dat alles goed gaat enzo... @ plukkie nee niet vanwege de kou, maar omdat je dan best lang zonder ondersteunende kleding staat mijn buik begint nu wel steeds zwaarder te worden, dus dan begint t te trekken.
Oh zo Brondy, ik denk al. Ik merk dat goede ondersteunende kleding steeds belangrijker wordt ja. Zaterdag met een te losse broek 1,5 uur gewandelt, nou dat heb ik geweten :O Als ik terug kijk vind ik alles heel snel gaan, maar nu voelt het alsof het heel langzaam gaat. Ik weet niet wat het is, misschien omdat ik het ook best zwaar vind op dit moment met werk en alles dat ik denk 'tje nog 10 weken werken hoe ga ik het volhouden' Aan de andere kant denk ik, nog 1 week werken, dan een week vakantie en dan nog 8 weken tot mijn verlof; dat gaat best snel! hihi lekker dubbel dus. Hoe voelt iedereen zich verder?!
hoeveel weken neem jij van te voren? Hihi inderdaad lekker dubbel. Ik voel mij verder prima, maar ben echt met mijn gedachten al heel ergens anders. Dus moet nu echt proberen mij te concentreren en even de laatste dingen afmaken. Vrijdag neem ik ook vrij vanag 14 uur ofzo. Vieren dan ook manliefs verjaardag, dus zo kan ik mooi nog het een en ander voorbereiden.
Haha, kan me voorstellen ja. Gewoon nog maar 4 dagen werken! Oh leuk, ben benieuwd wat ie krijgt.. hoor van veel mensen die in de buurt van de geboorte jarig zijn dat ze alleen maar kinderspul krijgen Fijn dat je je goed voelt trouwens. Ik begrijp trouwens dat je buik nu wel goed groeit en behoorlijk groot begint te worden?! Ik neem 6 weken van te voren. Het werk is echt te zwaar om nog langer mee door te gaan. Misschien dat ik de laatste week zelfs nog halve dagen vrij neem; hangt ervan af hoe ik me dan voel.
groot gelijk heb je hoor. Ik begin het ook wel zwaarder te vinden en zit op 5 weken van te voren. Weet zeker dat mijn werk minder zwaar is dan die van jou. Mijn buik begint nu wel goed te groeien, gister nog weer een foto gemaakt. Had hetzelfde jurkje aan als met de 30 weken foto, je kunt echt wel het verschil zien Hoe was jouw controle? of moet je nog? Hahah ja ik ben ook heel benieuwd, maar er komen niet zo heel veel mensen. Achja als het maar gezellig is. Heb trouwens herbruikbare luiers besteld Blueberry Coveralls- One-Size Nappy Wrap from Blueberry Heb ook wel wegwerp, maar die koop ik alleen als ze echt in de aanbieding zijn, zoals nu bij de kruidvat met de voordeelpas -50% dat scheelt echt.
Ben benieuwd.. de foto stond nog niet in je album toch? Controle was goed, ik loop qua buikgroei 3 weken voor op schema. Zegt niets, alleen dat ik al een flinke buik begin te krijgen Dit verklaard ook waarom ik zoveel bandenpijn heb. Wat betreft de bloeddruk zeggen ze niets aan te doen. Ik mag wel wat drop of soep eten als ik me duizelig voel. lekkerrr Hartje klonk goed en de kleine was waarschijnlijk alweer gedraaid. Moet over 4 weken pas weer, vind het wel lang, maar ja ik zit net op het randje 3 of 4 weken. Waarschijnlijk dachten ze het gaat toch goed dus doe dan maar 4. Herbruikbare luiers?! Ze zien er leuk uit, maar hoe maak je ze schoon? Uitkoken? Ik hoorde van het weekend bij mijn schoonzus dat ze de eerste weken wel 10 luiers per dag versleten Ik weet nog niet wat wij doen, heb er nog niet echt over nagedacht. Zijn dat kruitvat luiers trouwens, dat van de 50% korting?
Nee staat nog niet in mijn album, moet ik nog doen. Ah mooi dat alles goed is. Achja beter zo dan te klein hihi. Hmmm oke, je kunt er denk ik ook niet zoveel aan doen. Alleen een te hoge bloeddruk doen ze wat aan volgens mij. Ik had in het begin ook om de 4 weken hoor, pas na 30 weken gaan ze om de 3 volgens mij. Maarja nu ben ik de afgelopen tijd wel erg vaak geweest. Ligt de kleine nu goed?? Ze zal vast nog wel een paar x draaien. Toen wij de pretecho hadden gedaan lag hij ook nog verkeerd om. Laatste 2x lag hij goed, bij de groei-echo en controle gyna. Maar nu weet ik t niet meer, voel zijn voetjes aan de andere kant, dus is spannend. Maandag de liggings-echo. Ja herbruikbare luiers. Nou dit zijn overbroekjes, die doe je over de hydrofiele luier en nee hoor, je hoeft ze niet uit te koken. Je wast ze gewoon op 40 of 60 graden. De hydrofiele luiers was je op 60 of 95 graden, net wat jij prettig vindt en dan zijn ze schoon en klaar voor hergebruik. Overbroekjes kun je vaker gebruiken, mits ze niet vies zijn geworden. Daar heb ik er 5 van besteld en heb 30 hyrdofiele luiers. Ook heb ik nog speciale inlegdoekjes gekocht, die nemen dan de meeste poep op en kun je in het toilet wegspoelen. Nee die van 50% korting waren de echte pampers. Maar dan moet je wel een voordeelpas hebben en de mail daarvan hebben gehad vorige week.... Je kunt op kruidvat.nl ook aangeven dat je in verwachting bent he! Dan krijg je rond je 30e week een mail dat je spulletjes kunt ophalen, oa een flesje, zalf, kv luiers (8stuks).
Ja ik voel de kleine regelmatig nog draaien dus zal pas over een aantal weken zijn dat ze echt haar positie inneemt. Zoals ook gebruikelijk is Ik ben benieuwd of hij tijdens de liggings-echo goed ligt! zou mooi zijn. Wel een werkje met die luiers. Ik denk dat wij voor gewoon makkelijk gaan. Ik heb wel een voordeelkaart maar heb de aanbieding van pampers over het hoofd gezien denk ik. Ik heb toevallig vandaag bonnen uitgeprint om idd zo'n tas met spullen op te halen. Kan tot 29 december dus heb nog even de tijd.
hihi, ja dat is inderdaad normaal. Vond het wel steeds een appart gevoel als hij draaide, jij niet?? Oh dat kan, maar hoor ook dat niet iedereen dezelfde aanbieding krijgt. Krijg jij wel elke week een aanbieding in je mailbox van kruidvat?? Anders kan ik wel 2 pakken voor je aanschaffen?? Ga vrijdag nog wat halen , mijn buurvrouw heeft ook zo'n bon en is nog niet in verwachting, ze kosten 5.75 per stuk (ipv 11.50) neem ik ze volgende week woensdag zo voor je mee. Laat maar weten.
Oh ja graag! Ik zal 11,50 meenemen voor je. Ik vond het heel apart. Dacht echt 'wat doe je nu weer!' en daarna voelde ik schopjes aan de andere kant hihi Ik heb echt wel behoefte aan vakantie, net weer een groep gehad. Bleh, niemand had zin, iedereen liep te zeuren niet echt een sfeer om energie van te krijgen.
Is goed, help mij onthouden dat ik ze wel meeneem Hihi, apart he... Hmmmm nee dat is inderdaad niet leuk dan.
hihi is goed. Ik begin wel weer een beetje op te krabbelen, voel me steeds fitter. Misschien werken de kilo's drop die ik naar binnen werk Vanavond voor het eerst weer trainen, ben benieuwd hoe het gaat! Dit weekend wedstrijd.. hihi.. daar ben ik helemaal benieuwd naar. Ben wel blij dat ik de week erna vrij ben
Gelukkig begin jij je beter te voelen Oeh niet te veel inspannen hoor Denk dat zwemmen wel lekker zal zijn nu. Heb ik ook wel zin in trouwens, hihi.
Die pamper aanbieding komt vaker terug hoor. Plukkie als je je interesses aangeeft krijg je als het goed is kiezen voor baby/kinder/zwanger (ofzoiets). Dan krijg je mailtjes met die kortingsacties wat Brondy beschrijft. Etos heeft nu ook pampers, 3e gratis. Weet niet of jullie die kortingsbonnen uit de Zwanger doos nog hebben (7 euro bij 2 pakken) maar die mag je er ook bij inleveren. En bij Etos op de Flora hebben we nog kleine maten eigen merk luiers voor 4 euro per pak. Ik ben van plan, als alles goed gaat om tot 4 weken van te voren door te werken. Nouja, we zullen wel zien hoe het gaat.
Die aanbieding komt inderdaad wel vaker, maar niet bij iedereen komt dezelfde aanbieding. Mijn buurvrouw en ik hadden de vorige x beiden een andere aanbieding; ik de pampers, zij iets van douchegel. Oh is dat zo? mag je die bon ook erbij inleveren bij de Etos? Daar heb ik er ook nog wel 2 van. Is 7 euro korting of kosten ze 7 euro? Maar die eigen merk, hoeveel luiers zitten daar in?? Ik heb een klein lijstje gemaakt met merken van luiers: Babylove 1 (2-5 kg) - 28 st - 4,65 = 0.166 p/st Babylove 2 (3-6 kg) - 42 st - 5,45 = 0.129 p/st Babylove 3 (4-9 kg) - 50 st - ?? Pampers New Baby 1 (2-5 kg) - 54 st - 11,50 = 0.213 p/st (Actie: 5,75 = 0.107 p/st) Pampers New Baby 2 (3-6 kg) - 48 st - 11,50 = 0.239 p/st (Actie: 5,75 = 0.120 p/st) Pampers New Baby 3 (4-7 kg) - ?? Kruidvat 1 (2-5 kg) - 56 st - 7,49 = 0.134 p/st kruidvat 3 (4-9 kg) - 46 st - 7,49 = 0.163 p/st (groot verpakking: 96 st - 12,99 = 0.135 p/st) Goed voornemen hoor! Ik ben nu wel blij dat ik gekozen heb voor 5 weken, als ik nog een week zou moeten nu, dat word me denk ik dan toch te veel
Ooo moet ik even kijken morgen, weet het zo niet uit mijn hoofd. Ja die bon mag je inleveren. Je krijgt dan 7 euro korting. Weet niet of je babyzegels spaart maar als je daar volle kaarten van inlevert kan je 2,50 korting krijgen of 5 euro korting op een groot pak pampers. Had gister een klant die voor 3 grote pakken pampers uiteindelijk 22 euro moest betalen, lang leve de aanbiedingsprijs en de babyzegel boekjes.. Tja moet maar kijken hoe het loopt, omdat ik natuurlijk de hele dag sta en loop weet ik niet hoe zwaar het op het laatst gaat worden.
ZIjn er nog grotere pakken pampers?? Ja dat scheelt dan inderdaad. Maar doe/deed vrij weinig 'boodschappen' bij de Etos, omdat die over het algemeen toch duurder is. Heb wel wat stickers maar dus lang niet een vel vol. Maar met zo'n korting is dat wel weer mooi meegenomen.