Hallo, Nadat ik deze maand even valse hoop had op een zwangerschap ben ik toch ongesteld geworden. Omdat ik nog niet zo lang (3 maanden) met de pil gestopt ben heb ik een onregelmatige cyclus. Nou wil ik deze maand ovulatietesten gaan gebruiken en heb ik 20 ovulatietesten en 6 zwangerschapstesten van mat care gekocht. Dus heb een goed voorraadje . Alleen omdat ik een onregelmatige cyclus heb weet ik niet vanaf welke dag van mijn cyclus ik met testen moet beginnen. Me langste cyclus is tot nu toe 43 dagen en de maand daarvoor 37 dagen. Ik wil niet te vroeg en neit te laat beginnen omdat ik bang ben om dan me eisprong te missen.
Zou uitgaan van je kortste cyclus tot nu toe en vanaf dan testen. je hebt er 20, dus dan moet je genoeg hebben!! Succes, altijd balen als het weer eens niet raak is.. Ook al is het 'pas' de 3e ronde.
Oke dankjewel. Dan ga ik uit van mijn cyclus van 37 dagen. Dan moet ik de 23ste dag ongeveer mijn eisprong krijgen toch. Want je moet bij een cyclus van 28 dagen ongeveer dag 14 je eisprong krijgen. Dus dan moet ik er 9 dagen bij optellen. Dan zal ik denk ik met 20ste dag van mijn cyclus beginnen met testen. Of is dat te laat? Sorry voor al deze vragen maar ik wil hem liever niet missen Ja het is altijd jammer dat het (weer) niet gelukt is. Maar we zijn gelukkig nog niet jaren. Dus nu kijken of ik mijn eisprong kan vinden met deze testen, ik voel hem namelijk ook niet.
Ik zal het echt ruim nemen. Een eisprong is gemiddeld 14 dagen voor je verwachte menstruatie/ NOD maar kan ook langer of korter zijn. Misschien testen vanaf dag 15 ofzo, dan zit je echt ruim en mis je m zeker niet! Beter te vroeg dan te laat testen, toch?
Oke dan begin ik dan haha.. Ik mag het niet met ochtendurine doen he. Welke tijd kan je hem dan het beste doen of maakt het verder niet uit als het maar niet je eerste urine is. Nou ben benieuwd wanneer me eisprong is. Heb net me testjes binnen gekregen dus nog even geduld hebben met testen.