Hallo allemaal, Mijn naam is Elena, ik ben 22 jaar en ik vermoedt dat ik zwanger ben ondanks vier negatieve zwangerschapstesten.... Ik ben namelijk drie weken overtijd! Normaal gesproken heb ik een heel regelmatige cyclus die nooit afwijkt. Ik heb de testen van Matcare gebruikt. Wat moet ik nu doen? Huisarts bellen of een andere test gaan halen? Lieve groet, Elena
Hallo allemaal, Vandaag gelijk de test van de kruidvat gehaald en binnen 10 seconden verschenen er twee streepjes.. dus absoluut zwanger Lieve groet, Elena
Welkom Elena!! En ik heb de eer om je als 1e te feliciteren, van harte!!!! Wel vaag dat je eerst zoveel negatief test. Geniet er van meis!
hallo ik ben nieuw hier. ik lees al een tijdje mee op de forums. ik ben 30 jaar en heb een zoontje van 3 jaar. we willen graag een tweede, maar dat wil nog niet lukken. ik heb vorig jaar een miskraam gehad met 10 weken. het lijkt me leuk om ervaringen te delen met ander dames. ik moet even uitzoeken hoe het allemaal werkt.