oudste kind waterpokken, ik 40 weken zwanger

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door snoetetoet, 5 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. snoetetoet

    snoetetoet Fanatiek lid

    20 nov 2009
    2.517
    0
    36
    geondheidszorg
    zeeland
    hallo,

    ik ben morgen 40 weken zwanger en ik haal zojuist mijn oudste met waterpokjes op van het kinderdagverblijf. ikzelf heb al waterpokken gehad als kleuter dus heb antistoffen

    ik denk dat het stadium van waterpokken de hangerigheid voorbij is (verkoudheid evt koortsig), want ze was eerder deze week al niet fit maar er komen nu jeukerige blaasjes waar ik een lotion voor gekocht heb

    maar gezien het zo kort voor de bevalling plaats vindt moet ik dan actie ondernemen of ergens rekening mee houden? heeft het invloed voor de baby? is het handig om de verloskundige op de hoogte te brengen? tis tenslotte weekend en lijkt me niet direct nodig.

    hopelijk heb jullie een antwoord

    mvg
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    De besmettelijke fase is geweest! Als de bultjes tot uiting komen is het besmettelijke gepasseerd. Daarbij geeft jij antistoffen door naar je kindje dus geen zorgen!

    Imke
     

Deel Deze Pagina