Gewoon uit interesse... Hoeveel kado's geven jullie per kind met de Sint? Ik probeerde het dit jaar heel klein te houden, maar jee ik heb nu al weer 3 kado's per kind in huis😕 daar komt nog van opa en oma bij!
Dochter wordt een maand na sinterklaas drie jaar. Ik heb vier schoencadeautjes en vijf cadeautjes voor in de zak. Hier zit een voorleesboek, een leuke paraplu en een kleurboek bij. De overige twee dingen zijn echt speelgoed. Ze krijgt hier van mijn ouders ook nog wat maar daar zit ook wat nuttigs en wat leuks bij. Geen buitensporige dingen, ze beseft het toch nog niet zo.
Ik vind zo'n overdaad aan kadootjes ook onnodig. Ik probeer het te houden bij 4 kado's voor thuis, plus 1 of 2 schoencadeautjes in de aanloop naar 5 december. En dan komen er van de viering met opa en oma (en neefjes) ook nog zo'n 5 stuks per kind bij. Tikt toch altijd snel aan.
Hier 6 pakjesavond cadeaus per kind, maar dat is vooral vanuit praktisch oogpunt omdat ik meestal een soort spel/activiteit bedenk met een grote dobbelsteen: de jongste heeft eens stippen moeten tellen, de middelste moest bijv optellen, de oudste gecombineerde sommen maken e.d. of het gegooide aantal ogen stond voor een envelop met opdrachten of iets. Er zit 1 wat duurder cadeau bij, 1x pyjama/sloffen of iets in die richting en dan net wat ik tegenkom per kind.
Bijna 4 jaar: 2 wat grotere cadeaus en 5 kleine cadeaus, waarvan 2 of 3 voor in de schoen. Oma koopt ook nog wat. Opa en oma ook, maar dat krijgt ze niet met pakjesavond, doenee apart.
Hier geen vooraf vastgesteld aantal. Zoals het er nu uitziet zal het ongeveer 6a8 kado's zijn. 1a2 wat duurdere en wat klein spul. Wel gaan er dit jaar wat meer kleine schoencadeautjes in ipv snoep. Mijn zoon liet alle chocolade liggen op 2 muntjes na, enkel pepernoten vind hij echt lekker. Dan dus liever 3 kleine schoen cadeautjes en een mandarijn of pepernoten.
4 cadeaus op pakjesavond van ons (want, need, wear, Read) en nog 1 of 2 van opa en oma. Dan denk ik nog een of twee voor in de schoen.
Ik heb ongeveer 15 kado's voor dochter. Zoontje krijgt er maar 1 of 2.. omdat hij er toch niks van snapt..
wij vieren sinterklaas met de oma's en mijn schoonzus met haar gezin. Dus aantal kadootjes kan best op 12/15 per kind uitkomen. Maar daar zit dus ook bijvoorbeeld die plakbandrolhouder bij voor op haar nieuwe bureautje à 90 cent van de action... Bedrag per kind komt op max 40 euro (van ons!) Toen ze nog onder de 4 waren, was het max 8 cadeautjes totaal.. daarna was het niet meer boeiend voor ze.
We hebben voor ons als gezin een groot iets gekocht waar we allemaal wat aan hebben. En de kids krijgen beide een wat groter cadeau onze dochter een uitbreiding voor haar playmobil (wat mega duur trouwens dat playmobil🙈 en ons zoontje weer wat van duplo verder gewoon nog wat kleine dingetjes. Denk voor beide 5 cadeautjes
4 voor mijn oudste en 3 voor de jongste met pakjesavond. Verder krijgen ze nog iets heel kleins (autootje, snoep) in de schoen 2x en ze mogen nog een keer de schoen zetten bij opa en oma
We vieren 2x sint. Bij mijn familie krijgen ze elk 1 pakje en samen 1 kado. Bij Mn schoonfamilie elk drie pakjes, 1groter, 2 kleiner. Maar daar komt nog wel bij beide kanten van opa/oma en oma wat bij. Verder elk wat schoenkadootjes, maar dat zijn veelal kleine kanootjes a max 3 euro
4 pakjes pp van ons. En 3 gezamelijke cadeau's. En opa/oma en oom/tante hebben 2 pakjes per kind ongeveer.
De jongens krijgen samen 1 groot cadeau. Daarbij nog 3 kleine dingen. Maar overal spelen ze samen mee dus het maakt nu niet zoveel uit wie wat krijgt.
Onze Zoon is week voor Sinterklaas jarig. Dus heeft verwenweek haha. Krijgt van ons met Sint 5 pakjes (2 puzzels, boek, kegelset, watertafel)Van beide opa's en oma's ook ongeveer 5 pakjes variërend van laarzen en winterjasje tot duplo en spulletjes voor z'n keukentje. Bij ons is alles uit sale (-75% kruidvat) of rommelmarkt, bij opa en oma 1 ter waarde van 25 euro en bij opa en oma 2 ter waarde van 100 euro (zit ook nog een overgrootopa qua budget bij die z'n enige achterkleinzoon liefst alles geeft waar hij naar kijkt).
Mijn dochter krijgt 2 grotere cadeau's van ons en 5 kleinere cadeau's. Ook mag zij drie keer haar schoentje zetten en krijgt ze een klein cadeautje. Van mijn ouders krijgt ze 1 groot cadeau en van mijn schoonouders weet ik het nog niet.
Alles inclusief schoencadeaus 15 cadeaus. Hier komt niks meer bij van oma en opa. Wat hij daar krijgt blijft ook bij oma en opa omdat hij er 2 dagen in de week is.