hallo ik heb mijn buik gegipst en deze bewerkt met mozaïek alleen nu wil ik hem ophangen, heeft iemand een tip voor mij. ik wil hem miss ook op een canvas doek maken maar hoe kan ik dat het beste vast maken gr melanie Mel Profiel - hyves.nl
Heel mooi! Zelf gemaakt? Ik zag volgens mij ergens dat ze er een (ijzer)draadje aan de achterkant hadden gespannen, maar ik weet niet precies hoe ze dat gedaan hadden. Hier heb je dus nog niet echt veel aan.
ja kan het idd wel met ijzerdraad proberen, goede tip. Ik heb hem zelf gemaakt, ik ben samen met mijn vriend een bedrijf begonnen om o.a. deze afrukken inlc mozaïek te maken. we maken ook afdrukken van andere lichaamsdelen en ook met een speciaal soort spul om het zo echt mogelijk te laten lijken Cadeau I.D. Profiel - hyves.nl hier staan wat voorbeelden voor wie interesse heeft. en bedankt voor de complimenten gr melanie
kan je niet heel voorzichtig proberen 2 kleine gaatjes te maken aan de bovenkant bij de schoudergedeelte en dan met een visdraadje (doorzichtig) er doorheen te spannen... wow wel heel mooi gemaakt hoor zelf gemaakt of laten doen?
Echt super mooi gemaakt. En vooral die mozaiek er zo op vind ik super mooi!! Leuk dat jij en je vriend een bedrijf hierin begonnen zijn, heel veel succes ermee. En ik zou denk inderdaad ook een ijzerdraadje proberen te spannen aan de achterkant.
Bij ons waren de zij kanten iets te dun, dus mijn man heeft er maar pur schuim achter gedaan. Nu hangt hij aan een haak.
de prijs hangt een beetje af van welk soort mozaiek je wilt, er zijn standaard kleuren maar ook met glitters ed. de prijs is daarom vanaf 145,-