Dames, Zoals inmiddels wel bekend gaat mijn breuk met de vader van B. niet zoals het moet zijn. Sterker nog.. Het leven wordt mij totaal zuur gemaakt. Hoe ik nog rechtop sta is voor een ieder en vooral mijzelf een raadsel. Inmiddels hebben wij 22 juni weer een mediation afspraak, maar ik heb daar gewoon echt geen vertrouwen in. Ook de raad van kinderbescherming gaat zeker nog een maand duren voordat ons dossier uberhaupt wordt aangeraakt. Er is namelijk een wachtlijst van 6-8 weken. Inmiddels zitten we op week 6/7. Is er iemand die iets dergelijks als in deze situatie heeft meegemaakt? Of iemand die tips heeft voor mij? Mijn ex zit namelijk in de fase: hoe maak ik mijn ex kapot! Letterlijk de vechtscheiding. En gaat hier alle grenzen te buiten. Over de rug van zijn eigen dochter.
Ik zit absoluut niet in eenzelfde situatie maar wel een die minstens zo complex is. Hier communiceren we in het belang van ons kind wel met elkaar en proberen er het beste van te maken. Afijn ligt er een foto van jullie dochter op tafel bij de mediator? Alleen van haar zonder een van jullie er op? Dit schijnt namelijk te werken om op die manier vanuit het belang van jullie meisje te spreken. Het is heel simpel jullie zijn de ouders en jullie zijn door haar voor altijd met elkaar verbonden. Als je dit beiden kan accepteren en je dochter als uitvangspunt houdt dan kom je een heel eind. Je ex is ongetwijfeld een eikel als ik je verhalen lees maar soms heb ik ook het idee dat het je te veel in het negative blijft hangrn. Probeer gewoon positief te zijn voor jezelf en je dochter. Jr verdient het om gelukkig te zijn, maar gelukkig zijn is ook een keuze.
Heel herkenbaar hier komt er ook alleen maar nee uit wat je ook vraagt of wil overleggen. 2x mediation heeft hij laten klappen omdat het niet liep zoals hij wil. Het gaat in mijn beleving om de kinderen maar nee bij hem is het alleen hoe het het beste is voor hem. Hierdoor loopt alles stuk . En nu? Enigste wat ik doe is elke maand een mailtje met vorderingen op hulpverlening gebied. Mijn ex wil verder nergens over weten of het goed gaat met ze Niet over school. Sport of zwemles of hun algehele gemoedsstand. De rechter weet niet meer wat ze aan moet met zo'n vader die totale des intresse heeft en eigenlijk alleen het woordje nee kent. Het enigste wat jij kan doen is je zo positief mogelijk op te stellen zodat de rechter niet zich op jou gaat richten want op de een of andere manier kan zo iemand die dit soort fratsen heeft het veroorloven en alle mensen achter zich hebben maar o wee als jij een foute stap maakt. Ik wens je veel kracht en wijsheid die en wil je meegeven dat je een lange strijd staat te wachten ik ben ondertussen al 3 jaar bezig hier. En nu volgende maand als het goed is het definitieve besluit van de rechter. @Annacf daar zit hem juist de knoop haar ex zal zich nooit normaal op kunnen stellen in het belang van het kind waardoor ze continue in een vechthouding gedwongen word om haar dochter te beschermen. En het ergste is anderen zien alleen oh weer een vechtscheiding. Terwijl een vechtscheiding is er alleen als 2 mensen onredelijk knokken voor hun eigen idealen. Niet als 1 van de ouders in belang van het kind handelt.
Vechtscheiding - 3 definities - Encyclo Een Vechtscheiding heb je echt niet alleen als beide ouders onredelijk zijn . Ts, ik lees (hoor) je al vanaf een maand uit elkaar dat je het niet meer trekt, dat je de meest vervelende ex hebt enz. No offense, maar het is alleen maar negativiteit. Alles trek je je enorm aan, vind je vreselijk en ex doet alles verkeerd. Ik begrijp je hoor, dat je ex een eikel is en het bloed zweet en tranen kost, maar van focussen op negativiteit ga je je echt niet beter voelen. Ik lees veel dat je doet wat het beste voor je meisje is, maar om eerlijk te zijn kun je niet oprecht het beste voor je meisje willen als alles wat je ex doet onder een vergrootglas ligt en je daar het slechte in ziet. Onbewust verzand je in negativiteit en haat/strijd nog voor je ex iets doet. Ik kan ook een boek schrijven over mijn ex, ben al 3 jaar aan het strijden, een heeeeeeeeele hoop moeten slikken en incasseren, opgeven en doorzetten. Het verweer voor de rechtzaak was alleen al een compleet boekwerk en dat ging dan alleen over gezag en een tijdlijn van de relatie. Dus het is niet dat ik er geen ervaring mee heb. Daarnaast meerdere mensen in mijn omgeving die al jaren strijden. De tip die ik je wil geven is om zoveel mogelijk, al is het iets kleins, de positiviteit in te zien. Ik weet uit ervaring dat het niet makkelijk is maar wel de manier waarop jij het gaat overleven. Geeft hij cadeaus of spullen mee: fijn! Hoef jij het niet te kopen! Wat van jou of papa is maakt in mijn ogen niks uit. Je meisje heeft het goed en dat is wat telt. Zegt hij nee: prima, zoek je een andere oplossing. Kun je niet naar het buitenland? Jammer maar dan gaan we toch in Nederland er even tussenuit? Je meisje is even weg uit haar omgeving en jullie maken er ongetwijfeld een super leuke tijd van. Het veranderen kun je toch niet. De andere tip is om je voor te bereiden op een strijd tot ze volwassen is. De kans dat je ex uit haar leven zal gaan is nihil en zelfs als dat zo zou zijn ben je al snel 10 jaar verder. Je ex veranderen kun je niet. Als je je voorbereid op het ergste en accepteert dat ex niet veranderd zul je ook sneller geneigd zijn het positieve te zien. Je gaat er niet aan onderdoor en je zult er ook niet dood aan gaan, zeker niet als je probeert minder negatief te zijn. Succes! En voor vragen of een gesprek mag je altijd een berichtje sturen Ps, ik begrijp dat mijn bericht hard en vervelend over kan komen, maar zo is het absoluut niet bedoeld. Ik heb al je topics mbt ex gelezen en daar mijn mening op gebaseerd icm eigen ervaringen.