Oh hihihi dit zijn de letters van Finn: Die van de beeb komen later De kleine voor op de deur: Bekijk bijlage 179802 En de grote voor op de muur: Bekijk bijlage 179803
Finn Creatief weer! Mooi! Madeliefje Nee, doorlopen tot 42 weken is echt niet leuk nee, zeker niet als je al geen makkelijke zorgeloze zwangerschap hebt gehad! Hoop dat ze naar jullie gaan luisteren.... Merel Oei een baldadig mannetje? Waarschijnlijk ook bij jullie een kind dat even zijn emoties kwijt moet.. Net wat je al zegt, kinderen krijgen vaak meer mee dan we denken en zo zijn ze 2 jaar alleen met papa en mama en zo moeten ze ineens de aandacht verdelen met zo'n klein frummeltje in een jurk... nemo Zwaai terug! Gelukkig kun je af en toe even spieken vanaf je werk! rasp Fijn dat de baby weer helemaal goedgekeurd is!
@FF, ook bedankt voor de tip, ga ik zeker wat mee doen, wist het niet! Mooie letters en creaties weer zeg!!! Super!!!! @Giraf, kom op meid, baren jij!!! Ik wacht op een smsje!! Nou ik zou hier lekker gaan bijlezen en reageren maar V.era is ziek geworden. Werd gisteren al ietsje snotterig maar nu ook koorts en mega hangerig natuurlijk. Ik vind dat ze vaak ziek is, erg vaak wel verkouden en koorts. Kan ook nog zijn dat ze de waterpokken krijgt maar ik denk dat het gewoon weer een verkoudheid is/wordt. Ze krijgt toch echt voldoende goed eten en vitamientjes en toch is ze vaak ziek.....
Oh, ik lees net op internet dat het wel normaal is. Ze mogen wel 10 keer per jaar verkouden/koortsig zijn, daar bouwen ze weerstand van op. Dus het is geen probleem blijkbaar. Gelukkig maar, deze mama sloeg al weer aan het twijfelen.... Nou ik zal weer met mn kleine meid lekker op schoot gaan zitten, beetje tv kijken samen. Ook wel lekker even samen hangen.
FF, wat heb je dat weer mooi gemaakt! Erg gaaf! Rasp, fijn dat alles goed is met de kleine in je buik! Maar erg sneu voor V dat ze ziekjes is! Volgens mij heeft het niet veel te maken met vitamines en goed eten maar net wat je zegt, de weerstand. Lekker bij mama hangen is vaak het beste medicijn! Merel, Jp flink aan het stieren Het is ook wel een hele verandering voor het mannetje. Komt allemaal goed! Madelief, als je de mogelijkheid hebt zou ik idd niet tot de 42 weken rondlopen! Na al dat gedoe halverwege je zwangerschap verdien jij het zo om een gezonde beeb in je armen te houden! Ik moet om 18.00 bij de VK zijn. Ik hoop zo dat ik al ontsluiting heb... Giraf, morgen bevallen? Dan doe ik met je mee!
Aaaah Rasp is ze weer ziekjes Arme schat... Lekker knuffelen dan!! Fijn dat alles goed was met de beeb Hier zitten ze op de muur Echt jammer dat ik niet meer kan spammen want die van de beeb zijn zoooooo mooi!!! let niet op het onopgemaakte bed hahaha
@Maible Zet je maar schrap, vanavond na 18:00 uur gaat het beginnen!! Daar gaan we voor! haha en als Giraf dan ook gaat beginnen..dan zijn jullie weer bevallen op dezelfde dag...hoe bijzonder!!En dan beginnen we september met babyboom!! (oh en ik doe morgen ff niet mee, want buurjongetje is dan jarig) @FF Wat een mooie letters en gaaf op de muur! Ja, nou word ik wel heeeeeeeeeel nieuwsgierig naar die andere letters @ Rasp Beterschap met V.!! Ze bouwt in ieder geval veel weerstand op! En het weer is ook wel raar laatste maanden, volgens mij scheelt dat ook hoor! Veel plezier samen met tv kijken..is ook wel gezellig he!
Ooooooooooooooh ben echt benieuwd Maible!!! En ook Girafje!!! Hahahaha Madeliefje jij wacht dus nog ff Als het begint, laat je dat weten of blijft t n verrassing tot de beeb er is?
Ik laat het weten hoor als het begonnen is! heb meepuffers nodig Maible, jij laat toch wel weten als je gaat beginnen vanavond??
Hallo Meiden, word er al gepuft, dacht dat ik de babyboom voor geopend had maar is nog niet op de beebs die mogen komen doorgedrongen hihihi??!! kom alleen even zwaaien, ML is net naar het postkantoor gevlogen met de kaartjes. als het goed is gaan ze dan nog mee. Hier gaat alles goed, echt nog even naar een ritme aan het zoeken, en F vooral die vind het allemaal wel spannend en moeilijk tergelijk. @madeliefje, Maible, Giraf, meiden kom op jullie kunnen het!!! hoop dan ook dat jullie net zo'n vlekkeloze bevalling mogen hebben als ik, en lekker snel de kleine in de armen mogen hebben. @merel, thanks voor je lieve kaartje, en laatst zei je al van ooh geniet nog maar van de baby in je buik, maar eht is waar ik mis het stiekem wel hoor!!! dat getrappel en gedoe.
Wahhhhaaaaa meid, zullen we het samen op de hormonen gooien!! Ik hoor je nog zeggen: ben het zo beu, het mag eruit, wil mijn lijf terug! Na, ik zei het toch, als het weg is wil je soms echt wel weer even terug naar de tijd dat hij/zij er nog in zat.....erg he! Dus Maible en Giraf en Madelief; toch echt nog even een avondje met die handjes op je buik en genieten hoor!!! Heerlijk dat alles goed gaat! Had mijn kaartje aan de persoonlijk postbode meegegeven gisteren. (mijn pa is gaan fietsen met Jp en die duwt graag brieven in de brievenbus) Tis zeker nog wel even zoeken, en soms zelfs na 4 weken, hier tenminste wel. ZIt wat te klooien met de BV, wel of niet vet genoeg om Jk voldaan te krijgen....maar geloof wel dat ik nu weet wat ik wil en ga doen. En F beetje uit haar doen? Herkenbaar!! Jp was zo door het dolle heen dat hij die eerste avond gespuugd heeft, puur en alleen van de emoties. Gun haar de tijd om alles een plekje te geven, komt goed meid. Maar vind ze T wel leuk zo erbij in het gezin, of weet ze nog niet goed wat ze ervan moet vinden? Hier vanmiddag fotoshoot gehad met Jk....fotografe kwam thuis, had geen zin om met haar te gaan slepen, zo'n shoot is al niet het leukste voor die kleintjes. Weet echt totaal niet of er ook maar iets leuks bij zit. Ze gaf uiteraard vanwege haar leeftijd steeds dezelfde 'doelloze' (niet lullig bedoelt) blik, dus steeds hetzelfde alleen met andere accessoires en poses... Naja, we zien wel. Jp er ook even in sneltempo bij gezet, maar die had er geen zin in, dus ben erg benieuwd of er een canvas-waardig exemplaar bij zit.... (Jadore: was dezelfde fotografe als de buikshoot) KOm later op jullie reageren, eerst even eten en Jp naar bed doen. Die is opgebleven vannmiddag en dat is nu te merken!
Kwam dit tegen met surfen.... Andere toepassingen van moedermelk Ontstoken, rode, geïrriteerde ogen Kapotte tepels Schaaf- en snijwondjes Insectenbeten Luieruitslag Ontstoken oren Eczeem, huiduitslag Gezichtslotion/reiniger, oogmake-up verwijderen Zere keel, pijnlijke mond (aften) Verstopte neus In het babybadje Door het eten zoals je koemelk of water gebruikt Littekens Acne Contactlenzen schoonmaken Koortsblaasjes Waterpokken Open benen Droge, gebarsten lippen Okeeeeee, ik wist niet dat het zo'n top spul was!
Oooooooooooh Meis heerlijk zo genieten! Je vindt vast je ritme wel en F ook Het is ook niet niks!! Mijn kaartje krijg je samen met je dekbedhoesje dat ik vanavond ga maken!!!!! Merel: Ik had je al gemaild En ik wist indd wel van het wondermiddel! Ik wil het ook dit keer voor Finn's exceem gebruiken!!!
nemo bevalt het werken weer een beetje, wel weer fijn een beetje ritme. meis, ben benieuwd naar je kaartje, mijn kaartje is in de maak dus komt 1 deze dagen ook je kant op. merel, wat een toepassingen, heb bij sommige wel dubbele gevoelens, maar dat komt meer omdat het moedermelk is denk ik. leuk een shoot, wel spammen die foto's he !! Mlief, hihi als je dat berichtje plaatst is alles weer in rep en roer hier, heerlijk !! ooooh het is al 1,5 uur geleden dat maible bij de vk moest zijn en nog niets gehoord van haar.................... zou het ?? rasp, misschien loopt ze het telkens op bij de opvang? weet niet of ze daar heengaat trouwens. wel vervelend dat ze zo vaak verkouden is, maar samen bankhangen is ook best lekker. LM, hoe gaat het met je meid?? quint, lekker van je bezoek aan het genieten? fam/vrienden uit rusland? FF mooie letters hoor, zo knap dat je dat allemaal maakt !! giraf, hoe gaat het met jou ????? jadore, lukt het een beetje om ritme te vinden tussen C en N ? wolfje, je oma al weer naar huis. voel je je alweer wat beter, of sávonds nog steeds zo slecht, hoop dat het snel beter gaat. is ML nog wel een beetje lief voor je? vandaag niet naar ikea geweest, kleine meid heeft tot half 4 geslapen, dus qua tijd lukte het niet meer, morgen een nieuwe poging. nog wel naar de hema geweest en een pakket opgehaald om mijn fiets om te toveren tot een transportfiets. voorste zitje word S te groot voor dus kan het gewone stuur er weer op, voorlopig zit er toch nog geen beeb aan te komen om deze plaats weer op te vullen helaas. dus S achterop en voorop een rek met een krat zodat ik wel boodschappen kan blijven halen met de fiets.
Ha dames, Ik ben er weer hoor! Het liep enorm uit bij de VK en toen wilde ik net een berichtje posten maar toen belde mijn broer. Nou, bmm is helemaal week en ik heb rond de 1,5 cm ontsluiting. Nog niet veel dus Ze heeft me nu dus wel kunnen strippen. Ik voelde er echt niets van! Ik ga nog niet te vroeg juichen, bij O zijn ze ook met 1,5 cm gaan strippen en toen duurde het dus nog 4 dagen. Ik heb nu ook geen harde buiken, slijmverlies oid. Dus we wachten weer braaf af Ik ga nu op de bank hangen met mijn handen op mijn buik om nog even van dat getrappel te genieten En als er spannende dingen gebeuren laat ik het weten hoor!!
Als ik vrijdag nog niet bevallen ben moet ik 's ochtends op controle bij de VK en 's middags een ctg in het zkh.
Morgen maar bevallen dan? Hihi, anders "moet" je weer om de zoveel dagen aan de CTG (tenminste, bij mijn vk wel) Ben ook benieuwd of mijn gerommel in de buik al iets van ontsluiting heeft opgeleverd! Vrijdag weet ik het... Merel hoe lang heb jij eigenlijk met die 5cm gelopen? Jij ging toen naar de VK en bleek al 5 cm te hebben, maar je hebt toen toch nog een paar dagen gelopen voordat je beviel toch?