De 13 Musketiers deel III

Discussie in 'De mama's' gestart door Funnyfant, 4 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nemo1981

    nemo1981 Fanatiek lid

    10 jan 2008
    3.967
    0
    0
    Docente economie havo/vwo
    Randstad
    Haha, gisteren zat ik op hyves, in een lokaal waar ik nooit zit. Die PC had boxjes en ik had een nieuw bericht, dus je hoorde ineens een hyves-pling door het hele lokaal... oeps :)
     
  2. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @rasp hihi, je weet maar nooit! Maar ben blij dat we nog heel wat musketiersbaby's te gaan hebben...het is zo leuk! En straks komen er gewoon nog 2 musketiersbaby's bij van Nemo en Vlek!
     
  3. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Nemo haha en ja..dat is een heel herkenbaar geluid voor al die pubertjes...haha!!
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ja inderdaad, niet te vergeten die van Vlek en Nemo want die gaan er komen!!!
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Het is wel volle bak hier he, iedereen zit klaar voor het nieuws van Giraf.
     
  6. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Je bent een liefy Finny! Ik mis jou ook schat! Straks na het kraamfeest en verjaardag van Chloe hoop ik weer meer tijd te hebben voor zp, maar iig kan ik nu weer meer komen dan de afgelopen 2/3 weken :D en daar ben ik al heel blij om. Ook zijn we nog druk voor de wedding, hoe leuk ik alles ook vind...stiekem ben ik ook erg blij als er een beetje rust in de tent komt, maar het gaat de goede kant op :D Heerlijk dat je lekker hebt gewassen en alles is goed gegaan dus :D altijd fijn .. vooral de 1e keer! Ik had Chloe dr kleren helemaal niet gewassen :) ik was zo bang dat ik ze zou verpesten dat ik het toen mijn kraamhulp heb laten doen hihi
     
  7. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    haha ja, weer heerlijk gezellig druk! Dat is nou juist het leuke met al die baby's!!
     
  8. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Jadore Tjonge,N. is al bijna weer 3 weken!! Wat gaat de tijd hard zeg!!
     
  9. vlekkengek

    vlekkengek Fanatiek lid

    8 jul 2008
    1.782
    0
    0
    veehoudster
    hihi iedereen op standby voor nieuws van giraf of mlief

    Mlief, we waren uit eten in een pannekoek restaurant en ik dacht ach baat het niet schaad het niet, dus een extra portie ananas besteld voor erop, bediende keek me raar aan :D

    hihi nemo toch! iemand hier had toch ook per ongeluk zp op het digibord staan toch, die ll zullen wel denken, nou de juf is ook druk ;)

    en vanaf nu elke maand een beeb, leuk hoor, hoop dat wij snel de rij compleet mogen maken! maar we gaan ons best doen he nemo !!;)
     
  10. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Rasp: oooooh ik blijf het wel heeeeel leuk en spannend vinden hoor: Wie zal de 1e zijn? ik was bij Finn met 39.2 bevallen.... :D:D:D Oh en GEFELICITEERD met de 32 weken!!!! :D:D:D:D

    LM: Goedzo! Lekker genieten :D:D:D GEFELICITEERD met de 35 weken!!! Nog heeeeeel even! En gefeliciteerd met oma! :D

    Nemo: Hahahahahahaha geniaal *PING* hihihihihihiihi moet er wel om lachen hoor :D:D:D:D

    Vlek: Oooooh das krap aan ja! Hopelijk is ML op tijd weer bij je :) Zal wel toch? Spannend meid, nog effetjes!!

    Madelief: ANANAS eten dus :p:p:p:p:p Oh meid ik hoop echt dat t niet te lang meer duurt voor je hoor liefie. Lang genoeg geweest.

    Ik wil gewoon voor het weekend: Vlek en Nemo zwanger, Mlief en Giraf bevallen, Merel pijnloze tepels, dat Rasps mama zich weer goed voelt... Das mn bestellijst! Ben ik iets vergeten: SORRY!!!! Dat neem ik dan op in mn volgende bestelling :)

    Jadore: Oh liefie ik weet t toch :) Is ook geen verwijt, maar kan er niks aan doen ik mis mn kletskontje ;):) Dikke kus!!!!
     
  11. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    haha, maar wie weet was het een geheim ingredient die het em gedaan heb;) hmm...we gaan vanavond maar es eten in de Pannenkoe, wilde ik altijd al een keertje!;) En dan bestel ik een pannekoek met extra ananas! He, is wel echt een idee voor vant weekend! Wie weet Vlek!:)

    Gezocht: de gouden tip om Madeliefje aant bevallen te krijgen:D
     
  12. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @FF ja, voor het weekend wil ik: dat FF geen pijn meer heeft met slapen!! Eigenlijk helemaal geen pijn!
     
  13. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @FF, dank je meid! En dat lijkt me een goeie bestelling! Hopelijk komt het allemaal uit!
     
  14. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Oh ja Doortje: We lijken wel een beetje op elkaar hahahahaha zo deed ik boodschappen voor zn 1e verjaardag vorig jaar :D:D:D:D
     
  15. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    hahahahahah FF, o wat een enige foto!!
     
  16. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Ff, hahaha wat schattig, Finnemannetje in een mandje hihi.
     
  17. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik blijf stand-by dames maar ik heb V.era net op bedje gebracht dus ik ga me even een beetje nuttig maken in huis. Maar zodra er nieuws is wordt het gemeld hoor!

    Tot later x
     
  18. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Jaaaaa rasp ben wel heeeel erg benieuwd hoor :D

    GO GIRAFFYYY GO GIRAFFYYY o meid ik moet steeds aan je denken en zie je helemaal voor me aan het puffen...ik hoop dat alles goed gaat en je er snel vanaf bent met je prachtige ventje gezond en wel in je armen! Dikke kus
     
  19. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Hahhahaa zo leuk..wat balen dat ik hier nooit foto's van Chloe kan plaatsen ik heb ook zo'n leuke van haar in een mandje :D een hele tijd terug...zal hem wel even in mijn album doen :D
     
  20. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Zo ze staan er hoor :D hahaha ze was toevallig ook 12 maanden :D geweldig wat een toeval!
     

Deel Deze Pagina