Nemo: BAH Echt meid wat baal ik voor je Maar ik ga mee met Giraf hoor: Zwanger tot het tegendeel bewezen is!!! LM: Heeeeeerlijk je 1e dagje verlof! Genieten!!! Kom er maar rustig in hoor, we kletsen je wel bij Girafje; oh meid het is ook spannend!!! Hoe laat ga je bellen? Ik had gehoopt dat t niet nodig was Dikke kus voor jou liefie!! Merel: Goed nachtje gehad?
Goeiemorgen meiden! V.era heeft weer doorgeslapen!!!!!!!! Wel toevallig dat ze dat nu 2 nachten gedaan heeft nadat we het advies van Finnefant hebben opgevolgd en nu dus de dag bespreken met V.era voor het naar bed gaan. Misschien is het toeval of misschien is dit de oplossing! Hoe dan ook, deze 2 nachten hebben we maar weer. Oh en FF, dank je wel!! Ik ga zo koffie drinken bij een vriendin dus ik ga vanmiddag even op iedereen reageren. x
Aaah Nemo, ik baal echt met je mee, ik hoop dat het gewoon een veel te vroege test is. Ik blijf duimen, knuf x
Nou heb gebeld hoor, heb geen moeite hoeven doen voor de tranen, want die kwamen al nog voordat ze opnamen Heb gezegd dat ik er gewoon doorheen zat, moest er vannacht 7x uit ... slaap niet meer, eet niet meer, voel me gewoon kut! Maar ik heb wel een meisje van 14 maanden waar ik voor moet zorgen, want die kan nog niks zelf natuurlijk en dat ik echt niet nog zo een week kon doorlopen.... Godzijdank had ik een fijne mevrouw aan de lijn en die zei gelijk resoluut "Dat snap ik dat je er doorheen zit, we gaan er wat aan doen!" Dus vanmiddag 12:00 naar de VK om te bespreken wat het verdere plan is. Hopelijk sturen ze me gewoon door naar de gyn, want die mevrouw aan de telefoon hoorde eigenlijk niet bij de VK maar bij de gyn en die zei dat ze wel plek hadden voor mij! En het zijn de VK's die moeilijk doen over eerder inleiden en niet de gyn..... Bij I deden de Vk's toen ook zo moeilijk over het inleiden, maar toen zei de gyn gelijk "zeg maar wanneer je wilt bevallen, dan zorgen wij dat we er zijn" En het is niet dat ik nog niet uitgerekend ben he, ik zit er alweer een week overheen! Dus ik ben strijdvaardig en lust ze rauw! Ik wil vandaag nog een datum om ingeleid te worden! Punt uit! Nou maar hopen dat ik nog steeds zo stoer ben als ik daar eenmaal zit Maar ML gaat mee, dus das weer in mijn voordeel Maar voor nu: 12:00 controle VK, CTG en waarschijnlijk een echo.
Oh girafje, ik ga duimen dat je snel jullie kleine mannetje in jullie armen kan sluiten! dikke knuffel meid!!
LM Wat een mooie jas voor jullie meisje! Echt heel mooi! Rasp Wat heerlijk dat V weer heeft doorgeslapen! I nu ook al 3 nachten achter elkaar! Wat hebben we toch heerlijke kinderen
Is eigenlijk een gebreid vestje, maar wel vrij dik Een echte winterjas leek me niets voor zo'n kleintje dus dan dit maar hahah Ik moet aan de schoonmaak, maar heb geen idee waar ik zal beginnen. Wil elke dag een ruimte doen en zat eigenlijk te denken aan het washok. Die is wel heel rommelig *schaam*
Ach misschien dat die 2 pedagogische opleidingen zn vruchten afwerpen nu? Fijn dat ze zo heerlijk heeft geslapen!!!!! LEkker bijtanken liefje!!! Veel plezier vanmiddag!! LM: Superschattig jasje!!!! Echt supermooi!!! Giraf: Aaaaaaaaaaaaaaah wat fijn!!!!! Vasthouden meid!! Zet je giraffentandjes er maar in !!!!! Superfijn
Oh Finn! Wat een mooie buik!!! Maar jij noemt jezelf gezet???? Ik vind je een prachtig mooi figuur hebben hoor! Wauw! Je bent echt mooi zwanger joh! Zo meiden, ik ga nu even lekker *zenn* in bad! Laat jullie vanmiddag weten hoe het afgelopen is!
Oh ik had toch vorige week nieuwe schoenen gehaald voor J. Zaten we vrijdag in de auto kwam mijn zus erachter dat het 2 verschillende schoenen waren.
Mooie foto Finn!!! Ik vind je ook niet gezet hoor! Ik zit nu op de 9.5 kilo en ik vind het walgelijk hahaha
Whahahahaha nou heel stom maar als ik zwanger ben, lijk ik dunner. Of ja: Dan zie je niet mijn normaal gesproken dikke buik Maar ik Ik voel me ook mooier dan hahahaha! heb op zich nog wel geluk met mn verhoudingen. Maar geloof me: Ik ben echt wel een vollere tante hoor!!! Heb een BMI van 27, dus echt officieel te zwaar Maar jullie zijn echt heel lief!!!! Thanks meiden maakt mn dag weer goed!!!!!