Zeepje, toitoitoi en nog een dikke knuffel. Gelukkig was vandaag alles goed met jullie kleine. Morgen kunnen jullie de baby eindelijk vasthouden.
Zeepje, wat een toestanden maar wat fijn dat het morgen eindelijk gaat gebeuren!! Ik zal aan je denken en ben heel benieuwd naar jullie kleintje!! Zet m op, je kunt het!!!! Knuf x
Zet m op Zeepje!!!! Ik ga aan je denken morgen, spannend maar ook heeeeeeeeee leuk dat het morgen dan eindelijk zover is he!! Beter het zekere voor het onzekere moet je maar denken!!! Knuffel en geniet van het wondertje wat je gaat knuffelen!!! Mooie datum ook!!!
nou ik ga naar bed... zo benieuwd wat de dag ons morgen brengen zal Hoop dat ik slapen kan... knuffels
spannend hoor !! ben benieuwd wanneer het grote nieuws geboren word zal vanmiddag nog wel even komen spieken
Goedemorgen meiden! Lees dat het DE grote dag voor Zeepje is........super! Zet hem op meid!! Verder weinig nieuws hier. Kids zijn naar de opvang en ik ben gelijk druk. Nog een weekje en dan weer aan het werk. Oh en nog even dit.................... GELUKKIG NIEUWJAAR SCHATJES!!!!! DAT AL ONZE DROMEN MAAR UIT MOGEN KOMEN!!! (speciaal voor vlek in roze/blauw )
HOERA, ONZE ZOON EN BROERTJE IS GEBOREN!!! LIEFS VAN ZEEPAARDJE!! (voor details zie de site ) Bekijk bijlage 211377
Zo, Ben ik ook weer even na paar dagen radiostilte... Het gaat hier weer wat beter. Helse week achter de rug qua Jp en zijn 'probleem'...Dramatische avonden met hem gehad, maar nu zitten we met z'n drieën weer op 1 lijn. ML en ik en Jp zijn weer vrienden zeg maar. Hij heeft gisteravond weer gepoept in zijn luier, angst in de ogen maar we hebben hem een autootje kado gedaan om hem te belonen. Hij eet weer wat, en is meer zichzelf. Ben blij dat we volgende week maandag naar het ziekenhuis mogen met hem. Onze jaarwisseling werd totaal anders damn verwacht. We zouden met 2 vriendenstellen gourmetten en doorhouden, maar gastvrouw/vriendin werd 's middags ziek, dus we hebben gecancelled.... Thuis maar een pizza in de oven gegooid en onze nieuwe buren bleken ook alleen thuis te zitten. Zijn we daarheen gegaan en onverwachts een hele leuke jaarwisseling gehad samen! Jk krijgt nog steeds alleen maar te horen "wat ben jij toch vrolijk, en wat ben je toch vriendelijk" dus daar kan ik kort over zijn. Ze heeft afgelopen week en vannacht in haar eigen bedje geslapen. Ging qua gevoel best goed, maar ook vooral omdat de wieg er nog staat en we zelf kunnen kiezen wat we doen om 23 uur. We schakelen geleidelijk aan om, vind ik fijner. Dan tel ik verder af komende maand. Jikke was gisteren 5 maanden en met 6 maanden stop ik met volledig BV, dan bouw ik af naar 2x per dag, aangezien ik aan mijn reserves ben begonnen. Heb geen gram vet meer over aan mijn lijf, en ik heb met regelmaat hoofdpijn, volgens mij door vocht te kort. Kortom, het gaat mij teveel kracht kosten, dus ik tel af, met 6 maanden heb ik mijn doel bereikt! Vlek: hoe gaat het je af in deze nieuwe 'kuur'? Hopelijk geen pijn!!! Zeepje: ohhh je ligt nu waarschijnlijk je eerste weeën op te vangen! Spannend! (of het is al geboren?) Fun: weer beter allemaal? Hoop op een gezond 2012 voor jullie allemaal!! Meis: ook blij dat alle heisa weer achter de rug is?? Wij hebben gisteren rigoreus alle kerstspullen al opgeruimd!!! LM: goed bezig met je rennen meid! Petje af, en vandaag lekker rustig dagje zonder kleintjes? Quint: kraamzorg al weg? Giraf: hoe is het daar? Kindjes nog/weer in het ritme? Madelief: oohhhh wat een super lieve mooie foto van jou met je meisje! Jadore: waar zit je nou? Kwam je even aanwaaien en weg was ze weer.....zo jammer! Rasp: hoe gaat het daar? Ook al zo'n super lieve foto van jou met je mannetje!!! So cute! En die foto van die 2 identieke poses!! Super duidelijk broer en zus! Nemo: vandaag weer terug zag ik, mooi vuurwerk gezien??? Maible: Met jou ook alles goed hoop ik!?? xx PS: wij hebben afgelopen vrijdag een nieuwe keuken uitgezocht!! Zo gaaf, kookeiland van 280 cm lang met 12 lades van 90 cm! Als ik daarin mijn zooi niet kwijt kan!??? En ook een tegelvloer uitgezocht! Oehhhh het gaat erop aan nu, eind maart beginnen met de uitbouw!
Zeepje, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en broertje!! Geniet lekker van jullie gezinnetje!! Leuke naam hebben jullie gekozen, past erg leuk bij S
Wahhhhhhaaaaa, ook al zo'n snelle! ZEEPJE, zeep man en kleine S: van harte met de geboorte van jullie kanjer!!! Geniet ervan he!!!
Lieve Zeepje, man en grote broer, van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje en laat het grote genieten maar beginnen!!! Liefs x
Goedemorgen allemaal, heerlijk weer een gewone dag, oh zo fijn. Nou ja een gewone dag Zeepje gaat vast en zekers vandaag bevallen!! Gister de kerstboom er weer uit gesloopt, vrijdag moeten hier de slingers weer in huis!! En eens even lekker gesopt en gepoetst, en vooral speelgoed op geruimd vrijdag moet er weer wat bij in kunnen En verder heb ik natuurlijk ook de wens dat het maar een mooi gelukkig en vooral gezond en baby rijk jaar mag worden. En natuurlijk dat we weer een jaar samen met elkaar heerlijk kunnen kletsen en beppen over van alles en nog wat. Want in 2011 hebben jullie een plekje in mijn hart veroverd, en dat zal zeker zo blijven in 2012, jullie zijn stuk voor stuk lieverds!!
Zeepje, Zeepje-man en grote broer S. Gefeliciteerd met jullie zoon en broertje. Geniet er van!! Dikke knuf voor jullie 4e