De 13 Musketiers deel IV

Discussie in 'De mama's' gestart door nemo1981, 15 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Giraf Leuke schoenen voor I.!!Stoere stappers!!
    @Merel Knuffel voor je manneke!! Ach, naar hoor dat het poepen nog steeds niet lekker gaat!En dan ook al zo aan het snotteren...Beterschap!
    En wat een gave keuken!!Gaf zo'n kookeiland!Wij hebben ook gekeken voor een nieuwe keuken, maar dat hebben we even op de lange baan geschoven. We hopen die te realiseren in 2014;)
    Het kost idd veel!!:$ Fijn dat je dan zoveel zelf kan doen!!
    @Zeepaardje Fijn dat het met P.im zo goed gaat!!! Oh das heel naar als je je zo slap voelt!! Nee dan voel je je idd niet jezelf en alles kost dan zoveel energie en dan voel je je erg moe zeker! Laat je lekker verwennen door je man en de kv! En neem je rust!Knuf!

    @FF Vind het zoooooooooooooo zielig voor P.unky!!! Oh en dan nog een afstandsbediening om je hoofd krijgen, ah het arme ding! En maandag weer werken, dat zal wel even zwaar worden dan! Geef maar een dikke knuffel van me! En dat ze gauw mag opknappen! Net wat giraf zei...laten ze babies niet meer voor gaan bij de HAP?;)

    Aaaaaaaaah E.line maakt de broek proppie vol, dus ga gauw ff broekkie doen...en dan weer verder lezen

    haha..en nou lekker gaan kraaien he!!:D de boef!
     
  2. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Quint Snap dat niet..ik kreeg te horen dat ze de eerste weken minimaal 100 gram moesten groeien per week, dus 340 gram en ziek geweest zijn in 2 weken tijd is dan super gewoon!!! En als hij wakker genoeg is tussendoor en voldoende plast, dan hoef je hem echt niet extra wakker te maken!! Het is goed in de gaten houden dat hij niet door evt, koorts te weinig om drinken gaat vragen, maar regelmatig blijft drinken. Maar als hij geen koorts meer heeft en alert genoeg is, zou ik het gewoon op je gevoel doen hoor!

    @FF hahahaha leuke foto!!
     
  3. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    meiden...

    oh ik blijf maar te veel bloed verliezen... wat nu normaal zou zijn voor deze dag voor 3 uur heb ik met 2 minuten...

    zit nu ook aan de floradix tabletten...

    pim is mega gulzig, moet ook op zoek naar andere fles... avent en difrax helpen niks...

    morgen laatste dag kraamhulp, manlief moet al om 5 uur de deur uit...
    is alleen wel deze maand de vrijdagen vrij:)

    heb ontzettende leuke kleertjes gekregen allemaal, mooie naamslinger en waardebonnen voor de prenatal, kan straks dus flink shoppen;)

    knuffels xxx
     
  4. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @zeepaardje Lieverd, gaat het wel goed? ik weet niet hoeveel je bloed je dan wel niet verliest, maar ik zie je zo opeens op de grond liggen en vind dat de kv dan al wel snel weg gaat!!! En als je man dan al om 5 uur weg is..RESPECT!!!Denk je wel goed om jezelf? Het moet wel goed gaan hoor!!! Pffft...trek ajb anders aan de bel bij je vk he!!!DIkke knuf!!En hopelijk wordt het bloeden gauw minder!!
    Leuk dat je zoveel al hebt gekregen, lekker van genieten hoor!!!
     
  5. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    ps: wat een mooie fotootje als avatar!..heb je die ook in het groot?;)
     
  6. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Ik ga maar braaf ff troep opruimen hier...huis vol gehad vanmiddag, en ML is nu naar de kerk, dus moet wel ff wat gaan doen!

    ps: als ik er zo es over nadenk...hebben we toch al onze kleine en grote zorgen om onze kindjes gehad qua ziek zijn!En op dit moment zijn er meerdere aan het rommelen qua verkoudheid, griepje, etc.
    Mag ik nog van geluk spreken geloof ik!
    Alle zieke, snotterende, grieperige musketiertjes, BETERSCHAP!!!
     
  7. Zeepaardje

    Zeepaardje Niet meer actief

    mdl; lukt me niet om zo te plaatsen vandaar avatar;)

    tja erg veel duizelig enzo... maar mams woon dichtbij die is er dan gelukkig zo...

    knuffels ik ga op de bank... xxx
     
  8. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    oke, dat geeft me al een geruster gevoel!

    Ik ga slapen!!Truste allemaal!xx
     
  9. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Zeepje het is echt een mooi manneke!! Lekker hoor! Hopelijk voel je je snel beter meid :( Zo is het niks.... Gelukkig is mams dichtbij, maar ja als je op de grond ligt, is om hulp vragen ook een beetje lastig.
    Even over de meeting: Wil je liever helemaal niet komen, of kun je toevallig die data niet...???
     
  10. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @All HELLOOOOOO :D Wip weer even langs ;)

    @ZEEPJE en QUINT, het spijt me dat ik niets mee heb gemaakt van jullie bijzondere momenten! Ik wil Quint en Zeepje onwijs feliciteren uit het diepste van mijn hart wens ik jullie een supermooie tijd toe met jullie 2e zoon(tjes).
     
  11. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    @Vlek, hoe gaat het meid? Hoop zo dat je niet lang meer hoeft te wachten :)!

    @Giraf, wowww wat een verhaal over I op onze site! heftig!!!

    @Maible, ik heb er nog vaak aan gedacht, wil je veel sterkte wensen lieverd!!!

    @Madelief, WAAATTTT ben je misschien weer zwanger:D??? Offuh lees ik het verkeerd :)?

    @Meeting, Funn wat regel je het toch goed lieverd! Echt TOP! En ik ben het helemaal eens met jullie kijkwijze op deze situatie wat betreftnet zo lang door kunnen gaan tot we allemaal DEFINITIEF kunnen. Mocht het toch nog een datum worden waarop ik niet kan, zoals gezegd dan kom ik net zo lief de keer erna :)

    Heel veel liefs voor allemaal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
     
  12. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Heeeee puupke!! Heb je je mail gezien ;) hihi
    Thanks meid!! Ja ik denk dat we niet een datum gaan vinden waarop IEDEREEN kan en dan moeten we er t beste van maken en de volgende meeting rekening houden met diegene die niet konden. :)
     
  13. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    oh enne: Ja Mliefje kan in theorie weer zwanger zijn.... En Giraf heeft de pilstrip alweer in de prullebak gemieterd... Dus wie weet hebben we weer een babyboom in 2012 van Nemo, Vlek, Giraf en Mlief... :) Alleen geloof ik dat t voor Mliefje een beetje vroeg zou zijn ;)
     
  14. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    ik ga filmpje kijken met ML en dan naar bedje :)
     
  15. Lou Lou

    Lou Lou VIP lid

    13 sep 2008
    5.182
    2
    0
    Thanks voor de update Funny :D

    @Girafy, wowww meisy echyt GAAF!!!!!!!!! hahahaa vind het ook echt wat voor jou ...zie jullie liefde zo afstralen van foto's en berichten...kan me helemaal voorstellen hoe dat zou moeten zijn gegaan de keuze voor nu al een 3e,zo verlieft op jullie 2 kleintjes...pfff ik ken het hoor. Ik zou eigenlijk ook al willen, niet qua tijd maar de wens voor een 3e is zeker groot!

    @Madelief, jeetje meid best heftig! Hoe is jouw gevoel naar je ML als ik vragen mag? Gaan jullie er samen uitkomen denk je? Het is niet niets als je zwanger bent,maar de liefde voor je kind overwint alles! Dikke knuffy meid!
     
  16. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    zooooooo goedemorgen!

    Ik heb Punky om 9:30 wakker gemaakt!!!! En ze is en heel stuk opgeknapt :) ga je toch lekkerder werken :)
    mn spiraal krijg ik nu de 18e.
     
  17. Meis85

    Meis85 Fanatiek lid

    27 dec 2008
    4.141
    1
    0
    Goedemorgen allemaal,

    iedereen een goed weekend gehad??

    zoals beloofd nog foto's van F en T in mijn album gezet

    en de taart (dacht voor een 2de taart niet slecht binnekort ga ik workshopen dus worden ze nog beter:))

    Bekijk bijlage 213347
     
  18. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Jadore Leuk dat je er weer bent!! Ja, het zou straks weer zover kunnen zijn, ach..dan ben ik ook weer blij en in de wolken, let maar op!En ML en ik gaat gelukkig weer...hihi..anders zat ik nu niet met de vrag of ik zwanger ben ja of nee;) Hij vindt het wel leuk (en zeker als het dan deze keer een jochie zou zijn...)Zaterdag ga ik testen, dus wie weet...
    Hoe gaat het met de voorbereidingen voor de bruiloft?

    @Meis Leuke taart!!!Die was erg lekker zeker?;)

    @FF Werk ze vandaag!!!Fijn dat het beter gaat met P.unky!!Dan ga je ook met een beter gevoel naar je werk!

    @zeep Hoe gaat het vandaag met je?
     
  19. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    Vanmiddag om 15:00 uur met M.aaike naar CB, ben benieuwd hoe zij gegeroeid is en hoe ze het doet volgens het 'ontwikkelingslijntje'.
     
  20. Funnyfant

    Funnyfant Niet meer actief

    Meis mooie taart hoor!!! Superleuk zelfs :D zo ff foto's gluren :D

    Madeliefje : Aaaaah je meid doet t vast perfect!!! :D
    Ja ik ga wel lekkerder werken nu! Ze lacht en brabbelt :)en hoest wel nog, maar ze is niet meer zo suf. :)
     

Deel Deze Pagina