Funny, niet schuldig over voelen, T moet hier ook wel eens wachten hoor/ huilen. want ja je heb er nou eenmaal 2. Dus je bent topmoeder (en topmoeders laten hun kindjes wel eens huilen) ook als punky even moet huilen!!! T moet ook altijd even huilen F ook eerder, sommige vonden dat altijd zielig als ze dan hier zijn net rond slaapjes tijd maar ja die van ons moeten gewoon even jammeren noem ik het maar voor ze slapen. Nou ja wat ik dus wil zeggen; je vooral niet schuldig voelen
Oh ja het is vrijdag de 13de!! En ik stem voor om het bij jou te doen hiiii, kan toch best. Lekker dat ML er weer is, even rust in de tent he.
FF soms is het beter voor de kindjes om het zo te doen, je doet het super meid, niet aanjezelf gaan twijfelen. ML zondag optreden met z'n band ? wel vervelend dat je dan weer alleen zit maible, wat is AK , ik zal het vast gehad hebben, maar de afkorting zegt me niets, alles goed gegaan met de kindjes op het kdv? hier ligt S voor het eerst in het grote bed, ze ligt er nu een kwartiertje in en ligt nog steeds in bed, hopenlijk blijft dat zo, vingercrossed !!
Vlekkengek, spannend S in haar grote bed! Een mooie kamer heeft ze gekregen, ik kom ook daar slapen, zo leuk en ruim, wauw. AK zal aardrijkskunde zijn. Wel knap dat onze Maible zoveel verschillende vakken kan geven. Hier nog steeds ziek, ik moet zeggen dat het heel lang geleden is geweest dat ik zo ziek was. Hopelijk ben ik beter voor onze meeting, begin het namelijk behoorlijk irritant te vinden.
Quintje toch! Wat heb je precies als ik vragen mag? Had jij ook geen allergieën, hooikoorts, astma of zoiets? Sorry als ik het mis heb, maar kan me voorstellen dat je met zulke lichamelijke ongemakken tijdens een griep helemaal niet meer bijkomt. Anders toch nog eens HA bezoeken? Anders kom je straks energie tekort als je verlof erop zit.... Beterschap meid!!
meiden; plaats dadelijk ff berichtje op de site... en ja post is welkom morgen nutriton halen had geen contant geld en pinpas thuis nog liggen, lekker handig van vriendin dr brown's fles gekregen... moet ook helpen tegen spugen, zo maar eens proberen... hij is nu wakker aan het worden... beetje raar ritme vandaag... wauw mooi kamertje gezien knuffels voor jullie allen!!!
dames ik spring even in met alleen een vraag: jk wil niks eten van n lepeltje...fruit prutteld ze er met tong en lippen snel uit en als ze het ook nog niet lekker vind kokhalst ze er heel erg van. Heb een hele week hetzelfde geprobeerd te geven en ging wel iets beter maar happen en slikken lukt nog steeds niet, ook geen pap van lepel trouwens. Nu merkte ik dat als ik haar speen in de fuithap dompel ze dat er wel afzuigd, maar dit lijkt me niet echt een 'opstap' naar van een lepel eten. Duurt nu al 3 weken met elke dag oefenen, maar schiet niet op zo. Iemand tips voor me??
heb je geprobeerd het lepeltje vor haar lipjes te houden zodat ze t er af kan slurpen? of heb je t lepeltje in haar mondje gedaan om ahw te "happen"? bij het eerste accepteren ze t eerder. grbruik zo'n hitte-lepeltje want die hebben zo'n siliconen laagje er op. en anders jouw vingertop?
Potverdikkeme.....heb mijn 2 handjes niet vrij, zit met een hangerige J. op schoot dus moet ik met 1 hand typen....:x Een lang verhaal wordt het dus nu even niet. V. en J. zijn beiden ziekjes. V. knapt al wel weer wat op maar ze heeft J. ook aangestoken. Vanmorgen beetje spannend momentje gehad met J. Hij begon slijm over te geven maar hij bleef er een beetje in dus was even paniek maar het is goed gekomen en hij leek na die tijd veel rustiger omdat hij het slijm kwijt was. Maar het is mega vervelend als zo'n kleintje ziek is..bah. Hoe is het met jullie kleintjes allemaal?? Het gaat echt rond he.
FF en... leuke dingen kunnen maken? rasp, heel vervelend als J zo ziek is , kan me voorstellen dat het heel eng is als ie erin blijft na het spugen, beterschap voor je kleine knul. quint, mag ook hopen dat je daarvoor al beter bent, zou niet goed zijn als het niet zo was S is in bedje gebleven , vandaag weer na 10 min kletsen met zichzelf in slaap gevallen, heb me miss wel druk gemaakt om niets. scheelt wel dat ze heel moe is al ze naar bed gaat, en dus geen puf meer heeft om te keten. waar het stoppen van het middagslaapje al niet goed voor is. vandaag nog hele leuke schoentjes voor haar gescoord, waren E 30 en nu voor E 8 , I lOVE de SALE !!!
Raspje: Arme jij Beterschap voor jouw lieve moppies! Vlek: Oooh neue schoehe wel ff spammen he!!! En indd: Hoe gaat t met je ei???
FFOeh! Altijd leuk een naaidagje! Ik heb hier nog hele mooie stof liggen, maar geen inspiratie ik denk dat ik er maar gewoon een jurkje van ga beginnen te maken, dan komen de ideeën vanzelf... Merel Geen tips helaas, I had nooit problemen met het lepeltje en met J ben ik nog niet begonnen met fruithapjes Rasp Kindjes ziek het heerst inderdaad helaas, hier ook de hele dag door tranen en snottebellen... Vlek Wat knap van S! In het grote bed slapen en blijven liggen! Maar van zo n mooie kamer zou ik ook niet uit willen Hoe is het met je ei? Worden de testjes al donkerder?
pffff ben door fysio, bekken-groepje, eten bij sfamilie niet verder gekomen dan 2 mutsjes... 1 voor Zeepjes P
nee nog geen ei , maandag was de test best donker maar nu is het streepje weer veel lichter, snap er niets meer van, ga maandag het zkh bellen voor een echo om te kijken OF er wel een ei zit, word zo moe van al dat wachten
Och Vlek toch, ellende zeg!!! Ik hoop voor je dat er wel een ei zit of dat hij gewoon al gesprongen is. Ik had toen met J. ook eerst al donkere testen en daarna weer licht en toen ineens van de een op andere dag was ie positief. Dus het kan nog wel lieverd!!
Nou ik had net J. weer in z'n bedje liggen, wordt V. wakker en door het huilen en haar verkoudheid moest ook zij overgeven, dus bedje verschonen en een heel zielig meisje, heel lang troosten.........pfff, wanneer komen moeders weer eens aan zichzelf toe???!!! Ik ben gesloopt nu en ga lekker op bed en ik hoop gewoon heel erg dat ik morgen wel tijd heb voor mezelf en dus tijd voor jullie en ZPen. Dikke knuffel voor jullie allemaal! X