Thanks Rasp en Quint! Zal ik het hier dan weer heel serieus maken hahahaha. Met een ziek kindje merk je pas ook hoe hard je je slaap nodig hebt! Mijn moeder denkt ook dat ik psoriasis heb...zij heeft het ook helaas en ik krijg allemaal bultjes op mijn handen die erg pijnlijk zijn ze zijn heeeel klein, maar mijn moeder denkt echt aan beginnende P en zij zegt ook dat het bij haar komt als ze moe is en te weinig aan zichzelf heeft gedacht en bij stress...maar ja zeker weten doe ik niet hoor, moet eigenlijk naar de dokter, maar vind me zo'n zeur
@Jadore, gewoon mee naar de dokter gaan want onzekerheid heb je ook niets aan en een zeur ben je niet, artsen worden er dik voor betaald om jouw "gezeur" aan te horen dus daar hoef je geen medelijden mee te hebben. @Quint, hahaha oei lastig, en wat zegt je ovu test vandaag?
Jadore Gewoon even langs de dokter gaan hoor, je bent echt geen zeur! Mijn moeder heeft ook psoriasis en bij haar wordt het ook erger als ze moe is, te druk of veel stress heeft.
@Giraf, thanks meisy!!!! @All, whahahaha die deal van MP gaat nog echt door ook ze heeft de advertentie verwijderd...ooo wat ben ik blij nu al hahaha
Jadore, ik zou ook naar de HA gaan. Het kan geen kwaad om na te laten kijken. Enne welke deal, sorry, ik weet het niet meer Rasp, nog niks, heb niet getest en zit eigenlijk een beetje te twijfelen of ik het zou doen.
@Quint, tja lastig he want ondanks dat je nieuwsgierig bent ben je ook wel weer bang voor de teleurstelling, althans dat had ik wel.
@Rasp, ja daar heb je eigenlijk wel gelijk in...ze zijn niet voor niets zo rijk! @Giraf, o echt en jij heb jij ergens last van? Het schijnt best veel procent kans te hebben dat de kinderen van iemand met P het ook kunnen hebben. Ik heb gewoon geen pijn alleen als ik iets pak of mijn haren was of dat soort dingen dan voel ik het alsof ik allemaal glassplintertjes in mijn handen heb :S dacht eerst dat het door de zwangerschap kwam...denk dat ik toch maar ga bellen! @All, gaan jullie nog leuke dingen doen deze dagen ???
@Jadore, goed zo meid, bellen!! Wij genieten enorm van het mooie weer en gaan lekker vaak fietsen en lekker buiten zitten/spelen. Vandaag heeft Vera echter haar dag niet zo dus iets minder gezellig vandaag. Maar dat geeft niks, dat hoort er bij en gaat wel weer over!
Nee, ik heb nergens last van gelukkig..... Zaterdag is ML op vrijgezellendag, dus I en ik hebben lekker een dagje samen Denk dat we lekker gaan fietsen ofzo, even langs mijn oma. Verder gaan we met pasen natuurlijk eitjes zoeken met de neefjes en nichtjes en daarna lekker brunchen!
goedemorgen ladies, @ff veel kijkplezier he met de echo leuk leuk @jadore, jeetje gaat slecht over idd met je meisje, heb je daro thijmsiroop geprobeerd?? helpt ook voor de keel en anders toch naar de HA maby toch een virus onder de leden?? @crea werkstukken, oh wat mooi als iemand zich verveeld?? meld ik me graag aan op wat te ontvangen ze zijn echt mooi hoor. @kastje, mijn digitv doet het weer we wonen beetje in achtergesteld gebied dus is altijd een hele klus dat ding weer aan de praat te krijgen. @straks echo 1uur heb er zin, weet nog niet of ik gelijk een foto kan maken, want de camera heeft kuren maar kom zo gauw mogelijk vertellen hoe het was. liefssssss for all
Trouwens gisteren bij de opening geweest van een nieuwe snackbar van een kennisje van me, en nou verkoopt zij echt het lekkerste softijs wat er maar bestaat!!!! Oei oei, ben bang dat ik er vaak te vinden zal zijn hhihii. Het is op loopafstand van mn huis, gevaarlijk!!!
@thanks rasp, komt vast goed, laat het weten als ik weer thuis ben maar het is niet om de hoek dus dat duurt wel ff. maar kom zo snel mogelijk natuurlijk
@Quint, wauwwwwwwwww wat een mooi kaartje zeg!!! Ik wil je geen valse hoop geven, maar ik weet dat ik het kan zeggen omdat je zelf goed beseft dat het met zulke perfecte kaartjes ook niets kan zijn, maar toen ik doortestte had ik ook een mega stabiel kaartje...toen wist ik wel al dat ik zwanger was hoor maar dit is wel echt een zwanger kaartje..lieverd test gewoon dan ben je uit onzekerheid en misschien staan we hier wel een knal feest te geven !!!!!!! O een deal op MP...maxi-cosi cabriofix voor 20 euro met voetenzak en waarschijnlijk ook adapters en ziet er echt super goed uit gewoon ongelooflijk! @Rasp, Gefeliciteerd met je 12 weken (en een dag) Yeahhhhh wat fijn meisyyy!!!
Meis heel veel plezier bij de echo straks! Je weet toch nog niet wat het geslacht is? En wij mochten het nog niet weten toch?
@Meis, ik ga straks naar de apotheek en kijk het dan nog 1 dag aan, omdat ze maar een klein dagje koorts heeft gehad en zich verder vrolijk gedraagd ben ik niet heel erg bezorgd om eerlijk te zijn...alleen in de nacht is het heel zielig! Maar dat heb ik zelf ook als ik aan het hoesten ben, maar thanks voor je tip meis ga even kijken welke ik neem, maar als die tegelijk tegen keelpijn is is het wel handig! Oehhhhhhhhhh spannend lieverd, ik ben echt reuze benieuwd Altijd weer leuk een echo of het nou de eerste of laatste is lekker genieten ervan! @Rasp oooo wat leuk en lekker en dan met discodip of chocola uhmmmmmmmm I Love Softijs denk dat ik mezelf maar op een ijsje ga trakteren vandaag
Meis, heel veel plezier bij de echo! Jadore, das inderdaad geen geld. Maar misschien een stomme vraag maar had je geen Maxi Cosi van Cloe dan die je kan hergebruiken? Wij gaan de Maxi Cosi van M gewoon opnieuw gebruiken. Misschien doe ik vanavond een ovu testje dan, hahahaha.
Halloooooo!!!!! Whahahahaha jullie zijn echt hilarisch hihihihi! Nou en ik vind een paard en een vogel echt wel op elkaar lijken:x Jadore: Natuurlijk wil ik een pipkussen maken voor jou en Chloe!! Arme schat dat ze zo ziek is Beterschap er mee!!! Quint: oooooh ik voel het!!! (enne: ML gaat toch niet mee naar de wc of wel) Meis: Veel plezier dadelijk!!! Hier: WOEPIIIEEEE hele mooie echo gehad!!! Cyste is 4x3 cm dus gaat heel goed! Geen extra echo's helaas. Waarschijnlijk wel met 30 wk nog 1 werd een knap kind volgens de vk hahahaha!!! (Margo Merel) Blijf gewoon op 12W3D, dus banner blijft hahahaha!! Hier alvast een fotootje, de rest zet ik in mn album. Jadore: Kijk jij effe welke ik het beste kan NUB-en? Thanks