O wat een poepig neusje heeft ze!! @hier nu afgesproken met de gyn dat we om en om doen dus ene x controle vk andere keer controle gyn... Maar zeer waarschijnlijk ga ik weer aan de antidepresiva pfff voel me alweer behoorlijk afglijden en wil niet meer eindigen zoals de vorige keer dus ff kijken wat er dan gebeurd met controles. Weet niet of ik het al gezegd had maar moet sowieso bij de gyn bevallen dus helaas niet met mijn eigen vk... Heb de gyn ook gebeld en dat was een fijn gesprek heb kunnen uitleggen wat mij tegenstaat het onpersoonlijke etc. Zij had daar begrip voor en de controle daarna was heel gezellig dus de band is gelukkig nu wel goed, ook wel fijn voor de tijdens de bevalling of eigenlijk ervoor... Met de bevalling ben ik compleet van de wereld haha...
Super schattig he dat neusje haha Dat is vervelend vogelhuisje. Wel fijn dat je gedeeltijk toch bij de vk mag komen. Gyn is inderdaad vreselijk onpersoonlijk! Gelukkig toch afgesloten met een gezellig gesprek. Sterkte!
Dankje moet zeggen nu de oudste naar school gaat voel ik mij wel iets beter echt een ritme enz... En eindelijk is mijn meisje 4! Ze zegt al weken mama op mijn echte verjaardag gaat het sneeuwen hoor... zelf toen ik zei ik denk dat de winter voorbij is... nee hoor mam er komt sneeuw op mijn verjaardag... En ja hoor vanochtend alles wit! Zo leuk voor haar een echt cadeautje 😊
Gefeliciteerd met je dochter vogelhuisje🎊 Mooie echo beeb 👍 ze staat er duidelijk op.
Ik ben heerlijk aan het shoppen geweest vanmiddag 4 setjes, een los broekje, slabbetje en 2 paar sokjes. Vind dat ik me goed heb ingehouden haha. Morgen ga ik naar mijn ouders om kleertjes uit te zoeken die ik zelf aan heb gehad! Ben zo benieuwd!
Gefeliciteerd met je dochter Vogelhuisje! Wij zijn woensdag weer bij de VK geweest voor controle. Alles gaat super goed. Zelfs mijn gewicht blijft netjes onder onder controle We hebben ook weer even naar onze uk mogen spieken en ze deed een voorzichtige uitspraak dat we een jongetje krijgen...ze dacht een balzakje te zien maar wist het niet zeker. We wachten dus nog maar even af tot de 20 weken echo....maar het wordt nu wel spannend hoor
O wat fijn proudtobemom, dat alles goed was!!! En spannend wat het gaat worden! Ik begin het ook steeds spannender te vinden, nog 24 dagen voor we weer mogen kijken!!
Heerlijk hè beeb87 dat shoppen? Wij hebben gister de box, het wiegje, de commode, wandrek, kast en het ledikant gekocht 😍 Ze wilde het afleveren op 6 weken van te voren zetten maar ik zei doe maar zsm (duurt ook nog 6-8 weken) 😊. Ook de verf hebben we in huis dus nu even kijken wanneer we aan de slag gaan. Nog drie weekjes wachten dan kan het shoppen voor de aankleding beginnen, als ik weet dat er een (beetje!) roze of een beetje blauw bij komt. Zin in!!! Het gaat nu allemaal wel steeds echter worden met m'n zichtbare buikje en beweginkjes in m'n buik, heerlijk!