hay dames, er moet me even iets van het hart want ik blijf er maar de hele tijd aan denken. Ik ben zwanger van de 2e en ben heel erg bang om een miskraam te krijgen. Ik heb er zelfs nachtmerries van. Over 2 weken heb ik de intake bij mijn verloskundige dus die kan ik er ook nog niet mee lastig vallen denk ik. Ik weet niet waar dit ineens vandaan komt maar ik ben er zo zenuwachtig door. Heb trouwens ook nog nooit een miskraam gehad. Hopelijk kan iemand mij geruststellen? x dieseltsje
Die angst hou je toch wel en zeker in het begin. Mocht het gebeuren is het met een reden hoe erg het natuurlijk ook is. Kan alleen zeggen probeer een beetje te genieten en anders kan je ook een echo vragen en die zelf betalen is ongeveer 30 euro. Kan je zien of het op de goeie plek zit en eventueel een hartje. Het hartje zagen we bij mij met 6+3 dagen maar soms kan het iets later zijn.... STerkte de komende weekjes
Die angst blijft tot je een goed kindje hebt gezien, ook dan blijft de angst nog wel maar minder.. Nu weet je niet hoe het kindje eruit ziet en of het er wel goed uit ziet. Probeer te genieten... ondanks dat het je nu amper lijkt te lukken om te kunnen genieten.
Ik ken je gevoel.. En ik moet eerlijk zeggen dat ik er zelfs nu, na ruim 18 weken zwangerschap nog steeds niet helemaal van af ben. Ik merkte ook dat ik behoorlijk onzeker werd door dit forum. Je leest hier best veel verhalen over moeders waarbij het fout is gegaan. Je wil het niet lezen, maar je doet het toch wel. Ik heb (onder andere) om die reden een paar maanden afstand van dit forum gedaan. Vergeet niet dat de meeste zwangerschappen nog altijd goed verlopen en dat mensen die een miskraam krijgen een redelijk klein percentage is!!
Hoi hoi, Misschien kan je via de huisarts een verwijzing krijgen voor een echo. Ik heb dat ook gehad. Ik was zo gespannen en onzeker dat hij mij heeft door verwezen voor een echo. Ik zou het gewoon vragen aan je huisarts. Heel veel sterkte en probeer er van te genieten. Ik kom nu even gewoon niet op sommige delen van het forum. Misschien ook een tip voor jou. Groetjesss Jetje
ik heb gewoon net na mijn positieve test de GYN gebeld met het verhaal; jaa uhh ik weet niet hoelang ik al zwanger ben het kan misschien wel 12 weken zijn!! kon binnen 2 dagen terecht en had mijn echo (was uiteindelijk pas 5 weken zwanger hoor haha) daarna heb ik wel meer zekerheid gekregen..
dank jullie wel voor jullie reacties. Ik ga zeker proberen te genieten en ik ga even met mn vriend overleggen of we niet een eerdere echo gaan doen. dan voel ik me waarschijnlijk ook wat gerustgesteld. Ook moet ik idd niet op alle delen van het forum komen. Ik ben er gewoon veel te veel mee bezig dit keer. En Moesje1.. jou smoes gaat bij mij al niet meer op want ik heb aan de vlos al gemeldt wanneer mn laatste menstruatie was. Tis trouwens wel een goeie Iig bedankt voor jullie begrip. x dieseltsje
Ik kan je niet helpen maar ik snap wel hoe je je voelt! Ken je angst zo goed, hier ook zo ontzettend bang voor een miskraam. Moet wel zeggen dat die stress er het ene moment wel heel erg is en het andere moment eigenlijk helemaal niet, heb ook momenten waarop ik zeker weet dat het allemaal wel goed zit. In ieder geval, meis je bent zeker niet de enige met deze angst!
de enigte tip die ik je mee kan geven: mocht je al regelmatig in het miskramen gedeelte lezen, kom daar vanaf nu af aan niet meer! daar maak je jezelf helemaal gek mee, en het maakt je nog onzekerder. verder hoe moeilijk het soms ook is, zul je op je eigen lichaam moeten (leren) vertrouwen.
het is heel herkenbaar... ook voor mij... probeer er niet teveel bij stil te staan en mocht het mis gaan dan was het kindje toch niet goed geweest... daar houd ik me maar aan vast... maar zolang er geen bloed is niets aan de hand lijkt mij?