Jaa, Jipje was echt superchill geweest bij mijn moeder. Wel een slaapje minder gedaan, maar hij is geen moment niet vrolijk geweest! Na het eten heeft mijn moeder hem mee hierheen genomen en toen is mijn schoonloeder ook nog hier gekomen! Jip vond het geweldig zei mijn moeder, samen met twee oma's! En gelukkig is hij vandaag ook errug lief, dus ik hoef niet al te veel te doen hihi! En Jurk, als je de kans krijgt, zeker heengaan!!!
Wauw! Lynnie gaat opeens heel snel dus!! Inderdaad, als ik dat allemaal net zou kunnen zou ik ook geen ochtendslaapje willen doen!! Maar in de spits op en neer is ook niet alles nee, bah! Weet je, als je een dagje thuis bent maakt het mij geen hol uit wanneer Jip wel of niet slaapt, maar als je weg wil, pas je je hele planning daar op aan en loopt alles in de soep als die slaapjes opeens anders moeten:x
Ja, anders maakt het me ook niet uit! Maar nu ik net weg moet, gooit ze alles in de war... Zoë kon dat ook altijd zo goed met haar slaapjes!
` Wat klinkt dat goed! Fijn dat je het zo naar je zin hebt gehad. Vond Dirk het net zo leuk? Ik ben ooit wel eens in paradiso geweest, eigenlijk maakt het al niet zo heel veel meer uit wie er spelen, paradiso maakt bijna elk optreden beter.
Hoe gaat het nu met je grote kleine meisje? Lynn doet het goed dus! Altijd fijn om te horen. Ze is volgens mij wel een slanke den he!?
Bowie heeft vannacht eindelijk weer een keertje doorgeslapen. Erg prettig. Jan was ook thuis vanochtend, hij heeft Luc naar school gebracht en daarna Bowie mee naar de woonkamer genomen. Ik heb geslapen tot 12 uur!!! Echt asociaal!!!! Jan is nu naar een kerstdiner van zijn werk en Luc is naar een feestje, dus lekker een chill-middagje met Boaz. Stiekem hoop ik dat hij straks nog een uurtje gaat slapen. Maar hij is erg lief, dus heb weinig last van hem. Hij zit al een uur in de box te spelen. Zolang ik maar muziek op heb staan vindt hij dat wel best. Morgen ga ik mn ontslag indienen. Heel stom, maar vind het ergens best erg. Iedereen is erg lief en leuk daar. Bijna iedereen. Werken ook een paar vreselijk monsters. Heb trouwens vanochtend over mn verliefde baas gedroomd. Bizar. Boaz probeert nu steeds te gaan staan in de lucht. Ik bedoel dus zonder dat hij iets vasthoudt. Ook duwt hij stoelen heel de kamer door terwijl hij er achteraan loopt. Net stond hij tegen de spiegel aan. Die vindt hij echt helemaal geweldig. Oftewel hij vindt zichzelf geweldig. Wat mijns inziens helemaal terecht is. Morgen heb ik een druk dagje, ga eerst mn nagels weer even laten fatsoeneren en ga ook maar meteen naar de kapper (daar heb ik zo'n hekel aan!!!). Dan moet ik lunchen met mn oude baas en daarna meteen werken. Tussendoor moet ik ook nog Luc 88 keer heen en weer brengen van en naar school voor zijn kerstgedoe. Enzo is al een paar weken super ziek. Ze kunnen bij de dierenarts niks vinden, maar het gaat echt niet goed met hem. Het lijkt of hij steeds koorts heeft, hij ligt dan helemaal te rillen. Vanmiddag zat er bloed bij zijn poep, lijkt me toch echt niet goed. Als hij iets eet komt het er ook meteen weer uit, mega ranzig! Nou ja, ik ga nog maar eens een gezellig kerstliedje opzetten. Want daar hou ik WEL van!
Precies, dat is Paradiso!! Er zijn wel een aantal concerten waar ik een fortuin voor over zou hebben als ik terug mag in de tijd en die concerten mag bijwonen, zoals Nirvana jaaren geleden en het concert van Adele onlangs! Dirk vond het trouwens net zo leuk!
Lillibit - ik voel me helemaal niet gaar! Voel me heerlijk uitgerust! Wel voel ik me behoorlijk schuldig omdat ik vandaag nog helemaal niks gedaan heb. Ik denk dat ik de box nog heeeeel lang laat staan, ik vind het heerlijk dat ik hem daar af en toe een tijdje in kan zetten, dan hoef ik hem niet constant in de gaten te houden. Mijn ontslag ga ik indienen omdat ik een andere baan heb en mijn contract loopt toevallig ook precies af aan het eind van de maand. Wat ik droomde was niet echt heel spannend hoor, ik droomde dat ik in het magazijn van de hema iets aan het doen was met kaarsen (niks geks overigens) en dat mn baas daar ook de hele tijd was. Wat vreemd is. Later wilde hij boodschappen met me gaan doen. Dat was een beetje de grote lijn...geloof dat ik later ook nog bij hem op schoot zat, maar misschien was dat wel bij iemand anders Als ik vertel wat ik met bazen heb krijg je een heel raar beeld van me. Dus weet niet of ik dat moet vertellen
Whaha, nu wil ik alles weten van jou en bazen!!!! Ben ook heel benieuwd wat die kaarsen te betekenen hadden! Owww, maar je gaat het dus zekerteweten doen die baan???? Dat heb ik niet helemaal meegrekegen geloof ik, ik dacht dat je nog twijfelde omdat Jan het niks vond.... Maar dan zeg ik: GEFELICITEERD MEIS!!!! Top dat je het gaat doen!!!!!!!! En lekker man, dat je dan zo lekker uitgerust bent. De laatste keren dat ik uit kon slapen werd ik er vaak alleen maar gaar van....
Ja, daar is wat voor te zeggen, dat van die box, maar ik ga tegenwoordig ook wel gerust de was boven ophangen als Jip beneden op de grond speelt.....ik durf hem wel even zijn gang te laten gaan.
Ja, ik ga het maar gewoon doen die baan. Moet me nog wel een beetje over dat onderzoek heen zetten, want dat heeft mn enthousiasme echt wel beïnvloed. Die bazen....tja. Het komt er op neer dat ik 4 verschillende banen heb gehad en 3 keer iets met mn baas heb gehad. De ene keer dat dat niet gebeurde was omdat mn vader toen mn baas was
Whaha, nu ben ik helemaal benieuwd!! In het nieuwe jaar ga ik echt langskomen hoor, was nu ff chaos, zo die laatste dagen voor kerst!