Ja, sorry. Jan zou er eentje meenemen, maar heeft dat dus niet gedaan. Ga er zo zelf een paar halen. Maar ga daarna meteen uit eten en naar de bios...dus geduld. Denk dat ik gewoon in het restaurant ga testen
Ik heb zo'n zeikklant aan de lijn, kan wel even reageren! Wat goed van Jip! Kan hij dat Lynnie ook leren?! Lynn heeft gewoon sokjes aan en haar All Stars, maar ga binnenkort de leren slofjes van Aapie opsporen! Maar toch denk ik dat geen schoentjes aan, fijner voor haar is! Dus met wandelen gewoon lekker een dekentje om ipv schoentjes. En in huis natuurlijk alleen maar sokjes, die ze overigens ALTIJD uitdoet! Gek kind...
Whahaha, ik zie je al zitten op de wc in het resataurant! Ga je aan de seveerster vragen om een plaspotje?! Veel plezier liefje! Geniet ervan! Bowie gaat zich prima vermaken met je zusje (neem aan dat zij oppast?)!!
Houdt Bowie de sokken aan? Hier nl ook zo'n sokkenuitrekker, of ze vallen af (uuhh...kan dat met sokken???) Toffe Adidasjes gekocht maar die verliest die.... nu heb je overal van die leren slofjes, best prijzig, maar nu zag ik bij de kruidvat leren slofjes voor een tientje. Dacht, probeer ik eerst die voor ik dure koop! Maar vind ze tot nu toe perfect! Blijven keurig aan zijn pootjes hangen, dus meneer kan niet meer zeuren over koude tenen! Dat merk van jou, Lisszy, Aapie ofzo, ga ik zo googelen.,..ken ik niet! En wat hebbei gezegd tegen die vent....hou aub op met zeiken want heb net veel te veel lol op zp, dus hier geen tijd voor????
Ja, ik kreeg al een boze blik van Jip.....:x Wat nou dacht ie, mij de kans ontnemen om Lynnie voor mij te winnen!!
Inderdaad! We zetten namelijk alle mooie jongentjes op een rij en dan mag Lynnie kiezen!! Een soort "Wie trouwt Mijn Dochter" (wat een ongelooflijk schijtprogramma trouwens)
Whahahaha! Ja we kunnen Endemol wel bellen....wie weet wel een goed nieuw programmaformat! De Babyuithuwelijking!!! Nog twee dingen: 1: van gevuld speculaas eten in september wordt je misselijk 2: ik haat boontjes doppen
Poehee wat kan baby-jongetjespies meuren zeg! Als ik 'm niet veeg na een plasluier dan stinkt ie daarna een uur in de wind bij de volgende verschoonronde. Had ik bij dochter nou nooit zeg. Haha.