Welkom kleine Cai.. het was heftig

Discussie in 'De bevalling' gestart door doron, 7 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. doron

    doron Actief lid

    11 aug 2008
    100
    0
    0
    Trainings actrice
    Goes
    Na een week kan ik dan eindelijk weer eens interesse tonen voor mijn computer :).

    Hier mijn verhaal , mijn belevenis, mijn wonder.

    10 januari was mijn uitgerekende datum, zelf dachten wij rond de kerstdagen uit te komen.

    De kerst bleef het stil en 30 december begon het dan eindelijk te rommelen, s'ochtends verloor ik wat slijm en mijn weeen begon heel langzaam op gang te komen, absoluut onregelmatig, en nog lang niet krachtig.

    na 100 x in bad te zijn gaan zitten en een afspraak bij de verloskundige om 6 uur (waar ik gewoon nog naartoe ben geweest) werden mijn weeen hetiger , ze kwamen nog steeds onregelmatig tussen de 7 en 3 minuten.
    Om 6 uur had ik 2 cm ontsluiting en om 10 uur toen de verloskundige voor de tweede keer kwam pas 4 dus er zat niet echt vordering in. Omdat ik in het zh wilde bevallen zei de vk dat het tijd was om rustig mijn tasje te pakken en op weg te gaan, dan zou ze in het zh mijn vliezen breken om er wat vaart achter te zetten. Zo gezegd zo gedaan, na het breken van de vliezen ontstond er een weeen storm, zo heftig , zo intens.. wat een kracht hebben vrouwen, dat bewijst het maar weer. Mijn pijn sneed door mijn lichaam, ik kon maar 1 ding doen, alles van me afzetten en me volledig concentreren op die pijn, het proberen te leiden het was ergens goed voor, tussen iedere wee in ben ik volledig van de wereld geweest, ik heb niets gezien of gehoord, ik heb alleenmaar kracht proberen te verzamelen voor de volgende wee. Na 8 cm vroeg ik om pijnstilling omdat ik dacht dat ik het echt niet meer ging redden, het was toen 1 uur snachts, natuurlijk kreeg ik dat niet meer want ik was al veel te ver.
    Ik wachtte in trance op mijn persweeen , die voor mij niet kwamen zo leek het wel. Om kwart over 2 kon ik niet anders en moest ik persen van de vk, de kracht die er in me op welde was zo inmens, ik had nooit verwacht dat er zo veel kracht zou zijn, zo graag wilde ik dat mijn kleine jongen eruit kwam, de verloskundige keek bezorgde en vertelde me dat zijn hartslag laag was, nog meer kracht kwam er en zijn hoofdje bleef hangen zo veel pijn, maar het maakte me niets uit, het was nu of nooit, ik moest want ik voelde dat er iets niet goed was. Na 3 persweeen is hij geboren met zijn navelstreng om zijn nekje. Mijn wonder, mijn grote geluk.
    Alles was goed hij blaakte van gezondheid en niets op deze wereld kon hem van mij afnemen.


    nu een week later doet Cai het super, ik zelf heb heel veel bloed verloren na de bevalling waardoor mijn hb 4.6 is , heel laag dus. Ik moet nog even aansterken, maar hij doet het geweldig en dat maakt mij sterker dan ooit.
     
  2. meisje1984

    meisje1984 Niet meer actief

    gefeliciteerd met je zoontje :D
     
  3. Mei2009mama

    Mei2009mama Actief lid

    8 sep 2008
    334
    0
    0
    gefeliciteerd! :D
     
  4. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    mooi verteld!

    Gefeliciteerd met je kleine mannetje!
     
  5. 4days

    4days Niet meer actief

    Pff heftig hoor... Krijg spontaan weer flashbacks... :) Maar natuurlijk gefeliciteerd met je ventje! :D
     
  6. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Je bent een kanjer, gefeliciteerd met je zoontje!
     
  7. tammy77

    tammy77 Fanatiek lid

    13 sep 2006
    1.168
    0
    0
    zeeland
    gefeliciteerd met je mannentje.
     
  8. Bizzy

    Bizzy Fanatiek lid

    30 okt 2007
    2.828
    2
    36
    thuisblijf moeder
    rotterdam
    Van harte gefeliciteerd!
     
  9. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    kippevel! wat een intense belevenis is een bevalling toch... wat fijn dat het zo goed gaat met jullie! Van harte met je mooie zoon!
     
  10. martine1970

    15 jul 2008
    10
    0
    0
    Leiden
    Wat een mooi verhaal en een mooie afloop met een gezonde zoon! Prachtig neergeschreven! Ik hoop dat je heb ondertussen langzamerhand wat hoger wordt en je je snel weer goed voelt!
     
  11. sampie1986

    sampie1986 Actief lid

    13 okt 2008
    408
    18
    18
    utrecht
    gefeliciteerd met je zoontje :D
     
  12. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Gefeliciteerd met je zoontje! wat leuk dat hij geboren is op de laatste dag van het jaar 2008 :D
     

Deel Deze Pagina