@ Gizzie: PRECIES!! Daar gaan we voor! Ik zal er een appelsapje op drinken. @ Blijevrouw: Een dikke knuffel voor jou. Het is inderdaad super k*t. Maar blijf positief meis. Hoe moeilijk dat ook is.
Even heel snel want moet weg! Gefeliciteerd Delta!!!!!!!!!! Jeuj! Het jaar begint goed met nog een zwangere er bij! Succes morgen bij gyn bianc! Ik zal aan je duimen! Morgen kom ik weer kletsen meiden! En dan reageer ik op iedereen! Fijne avond alvast en see you 2-morrow!
@ Essie: toch wel fijn, weer een sollicitatiegesprek. Iig succes gewenst. @ Blijevrouw: typisch, dag 81... dikke knuf dan maar @ Hier: Reneé was nu 4150 gram... 2 weken na de geboorte dus al over het geboortegewicht heen. Ikke is trots op onze kleine meid. Spuit is gezet en ik moet nu een paar weken zo vaak mogelijk een spalk om om het beste resultaat te behalen. Nu doet de pols wel ff extra zeer, maar dat komt goed hoor.
hihi ohhhh dankjewel lieverdss!!!!! ik zit met kippenvel alles te lezen!! wat zijn jullie toch ontzettend liefff!!!!!! jeeej het is nog zoooo onwerkelijk, woensdag ochtend weer testen! essie: weer een sollicitatie gesprek lees ik??!!! superrrrr!!!! ik duim voor je! Kus
Blijevrouw, dikke knuffel meis. Het is ook gewoon super klote dat je nu op dag 81 zit. De regelmaat is ver te zoeken! Of misschien heb je wel een cyclus overgeslagen? Dat gebeurt ook wel eens volgens mij. Ik hoop echt voor je dat de gyn in april iets voor je kan betekenen. Ben je begonnen met afvallen?
@ MayD: Dankjewel meis. Wat fijn dat Reneé nu over haar geboortegewicht heen is. Ze groeit dus goed. Goed nieuws dus. Rustig aan met je pols he. Zal wel effe lastig zijn met zo'n kleine meid en tillen enzo. Even doorbijten met de pijn en laten we hopen dat het snel over is. @ Delta: Ja, ik heb volgende week een sollicitatiegesprek. Natuurlijk ga ik nergens van uit met zo'n dikke buik, maar een gesprek geeft me al weer iets van zelfvertrouwen. Dus we zien het wel. Blijft spannend!
@thee dankjewel meid, maar hoef woensdag pas naar de gyn afspraak heb ik verzet. Maar toch lief dat je aan me dacht. Pff de aanemer belde vanavond, en waar ik al voor was komt hij morgen niet, pas donderdag!! Vind het echt geen stijl hoor, belachelijk gewoon! ML kwaad omdat hij vandaag vrij had genomen ervoor. Maarjah valt toch niets aan te doen.... maar ik maak wel een klacht als we in april/mei v.v.e vergadering hebben! Zo kga met de hondjes uit en dan mijn bedje in, ben moe. Tot morgen xx
@ Bianca88: Echt geen stijl hoe de aannemer ermee om gaat. Belachelijk gewoon. Je moet absoluut een klacht indienen. Zonde ook dat je mannetje voor niks vrij is geweest nu. Wordt er echt weer zo pissig om. Dikke knuffel voor jou!!
Jeetje meid dag 81 alweer ! Ik weet hoe je je voeld lieverd, leef echt met je mee hoor! Ik weet soms niet eens meer welke cd ik zit pff ik meen 44. Ik duim dat die 4 maand zo voorbij zijn schat. Misschien ben je in die tussentijd wel al zwanger! Maar dat alles met ons goed komt dat weet ik zeker lieverd, ik word nu ook eindelijk geholpen, zie er wel erg tegenop moet ik zeggen. Ben echt zenuwachtig, terwijl ik weet dat die echo niets voorsteld. Maar ja dan toch weer met je blote doos voor 2 mensen liggen.. er zijn leukere dingen. En als ik de clomid ga krijgen weet ik dat ik wekelijks een echo krijg om te kijken hoe hhet eitje groeit en of ik een eisprong heb/krijg... Had nooit gedacht in de MMM te komen pfff.. maar van de ene kant ook wel fijn dat er medicatie bestaat ervoor..
deltaaaaaaaaa!!!!!! Woooeeehhoooeeeee je bent zwangerrr!!!!! Gefeliciteerd!!!!!! Jeeeee wat gaaf!!!! Ben zo blij voor je!!! zo. vertel, hoe voel je je?! Wat zei VL? Ouders? @gizzie hahaha met welke poes?! Met die ene wat minder op het moment naar met die andere (2) gaat het goed! Zijn ook bijna jarig! hahaha... ja sonja.. ik zweer erbij. Kan daardoor goed op gewicht blijven. Nu ff niet dan....
hihi ohhh dames! ik kan toch niet slapen he.. pfff hele nacht liggen woelen draaien, kan mn draai echt niet vinden, ook last van lies/rug, veel honger! veel dorst! hihi... en nu om half 7 alweer klaar wakker thnx Troel !! haha heb t mijn mama al verteld, had meteen gebeld! en zijn ook naar schoonmoeder langs geweest, en vriendlief is natuurlijk ook helemaaaal blij en in de wolken..
Goedemorgen lieverds, Ik heb weer een betere nacht gehad. Echt fijn. Lig nog in bed, maar moet er zo uit, want ik ga sporten. Kijken hoe dat het nu gaat met mijn buik die ineens flink groeit. Hihi! Lichamelijk merk ik ook dat het nu zwaarder wordt. Maarja. Het hoort erbij. @ Delta: Ik kon na mijn positieve test ook echt niet slapen! Zat steeds te draaien ook en aan van alles te denken over de zwangerschap! Maar ik hoop dat je morgen weer zo'n duidelijke test in handen hebt. Zoo blij voor jullie!! Hoe is het met de andere lieve schatten??
hihi heerlijk dat je buik groeit he essie of vind je van niet? ik kan namelijk niet wachten! oh ik zit ook erg te denken aan de zwangerschap hihi zoooo fijn! ik heb trouwens net nog mijn zorgverzekering gewijzigd, had een basisverzekering en aanvullend jongeren pakket, nu naar gezinnen pakket overgestapt. maar in de basisverzekering zag ik dat je ook echo's en verloskundige vergoed krijgt.. is het wel zinvol om dat gezinnen pakket te nemen eigenlijk???? want zonder medische indicatie, moet je zelf het ziekenhuisbevalling betalen, ik weet bij god niet de prijzen enzo hihi.. vind allemaal maar erg lastig dit..
Ah Bianca, dat is klote zeg. Echt een klacht indienen hoor! Vind het ook geen stijl. Troel, haha, ik wist niet zeker of je nu 1 of 2 poezen had. Anders was het duidelijker geweest . Ik bedoelde dus je huisdierenpoezen . Ook bijna jarig, haha? Enne, hoezo met je andere poes wat minder dan? Gevoelig of zo? Haha Delta, dat snap ik dat je slecht geslapen hebt! Je hebt ook nogal wat om over na te denken, en te genieten . Waarschijnlijk slaap je vanavond alweer een stuk beter. Leuk dat je mams en schoonmams het goede nieuws al hebben gehoord! Essie, fijn dat je een goede nacht hebt gehad! Dadelijk weer lekker sporten, echt goed van je hoor. Maar ik snap ook wel dat het steeds zwaarder wordt, met je buikje. Hopelijk houdt je het nog eventjes vol. Blèh, zit even niet zo lekker in mijn vel vandaag. Afgelopen weekend was ik ook al megachagrijnig. Nu voornamelijk moe en een beetje depri. En veel negatieve gedachten. Het weer werkt ook niet echt mee. Hopelijk morgen een betere dag.
@ gizzie: balen dat je niet zo lekker in je vel voelt op welke dag zit je nu eigenlijk? dikke knuff! ja ik hoop dat ik vanavond wat beter kan slapen hoor, ben zo hyper de hele tijd haha
Vandaag dag 34. Natuurlijk speelt dat ook mee, maar volgens mij is ook mijn schildklier weer aan het 'klieren'. Binnenkort maar weer eens bloedprikken. Plus het weer dat echt deprimerend is, en een verbouwing thuis die niet opschiet... Meestal kan ik er goed tegen, maar vandaag is zo'n dag dat ik alles negatief zie . Haha, stuiterbal! Heel begrijpelijk! Geniet ervan meis.
hmm ik snap het .. dat is soms inderdaad deprimerend, en die dagen kun je er hij hebben, komt allemaal goed meis... vandaag weer aan het werk?
Heeele dikke knuffel voor Gizzi, Blije en Bianca! Ik gun het jullie zo lieve meiden en ik hoop dat jullie droom zooo snel uit mag komen! Delta, ik moet wel om je lachen...het is zo herkenbaar dat hyperactive haha. Fijn dat je het meteen aan je moeder/schoonmoeder hebt vertelt. Heerlijk om het te kunnen delen! Wij hebben weer n vreselijke nacht gehad...we worden echt geterroriseert door muggen. Ja..muggen..in januari...we hebben al 1 jaar last ervan en we weten niet waar ze vandaan komen. Vannacht heeft vriend er 8!!!!! Doodgemaakt..pff rotbeesten. Toen ik eindelijk echt lekker lag te slapen kreeg ik n nachtmerrie. Die na het even wakker worden weer gewoon verder ging. Maarja het is weer ochtend vandaag ledikantje afmaken (dacht dat ik alles had maar helaaas toch nog een stukje overgeslagen met verven haha) en verder nog geen idee. Beetje rustig aan met dit oude lijf