Tuurlijk vind ik het ook spannend voor jou! Ach, voor je het weet is het de 10e januari! In heb bij de eerste intake trouwens gewoon een echo gehad. Hoop dat jij dat ook krijgt.
Ik heb eigenlijk nooit getwijfeld of dat ik thuis of in t z'huis zou bevallen. Kijk als t moet dan moet het, maar dat hoop ik natuurlijk niet. Goh, wat kan n zondagavond heerlijk zijn! En nog 4x werken en dan n week vrij, zalig!
@ BB: Ik ga er nog eens heel goed over nadenken. Het is wel fijn om in het ziekenhuis te bevallen, omdat daar natuurlijk alle hulp geboden kan worden. Dat geeft mij ook weer een geruststellend gevoel. Dus stiekem denk ik toch dat ik in het ziekenhuis wil bevallen. Lieverds, ik ga lekker slapen. Welterusten allemaal. Morgenochtend ga ik sporten.
Werkdag zit er weer op , nu lekker drie dagen vrij. Waarvan morgen samen met ml. Moet alleen terugkomen voor vergadering morgen . Savonds verassings-feestje voor mijn schoonzusje . Slaap lekker meiden xxx
Zo'n laatste week voor de vakantie ben ik echt niet uit mn bed te slaan. Dan denk ik alleen maar...vanaf vrijdag geen wekker! Maar goed het is weer maandag! Nieuwe week voor de deur Lekker de hele week serious request op, dat maakt alles goed!
Dan begint voor mij het echte kerstgevoel. Heel misschien gaan we het huis een bezoekje wagen, maar ik denk het haast niet. Dat lange staan is echt killing voor me. Lijkt me zo gaaf om er bij te zijn!
Voor het lange staan helpt wiegen van de heupen erg goed... Maar idd, nu begint het kerstgevoel echt te komen. Straks naar de supermarkt om wat gourmetschotels te halen en alvast in te vriezen. Hoeft Harold alleen nog maar wat groente te halen de 24e.
Goedemorgen dames, Even een korte reactie van mijn kant. Morgen reageer ik uitgebreider. Vandaag een dag vol met afspraken, dus moet zo nog opschieten. Dit weekend bij schoonmoeder geweest en verteld. Vl kwam laatst fotolijstjes tegen met gedichtje. Geloof dat @essie die ook had gegegeven? In ieder geval ze zijn idd erg schattig en die hebben we voor opa's en oma's. Me schoonmoeder was helemaal verrast en blij. Vandaag een dag vol afspraken, waarvan vanmiddag om 14.15 bij de gyn. En vanavond me vader vertellen en zijn familie die onder een geheim bij elkaar is gebracht. Spannend maar wel leuk. Vind vanmiddag naar de gyn best spannend, want dan gaan we voor het eerst de kleine zien. En we hopen stiekem natuurlijk ook al een hartje te horen. Mocht van me schoonmoeder daar niet op hopen, want dat hoeft nog helemaal niet bij (7w6d). En hoop natuurlijk dat wat er te zien is er ook goed uitziet. Zou het een klap vinden als het een mola zwangerschap is of wat dan ook. Moet niet zoveel theorie lezen denk ik....hahaha, hoe kun je jezelf gek maken. @MayD, wordt wel spannend wanneer Reneé wat van haar laat horen. Hoop dat dit snel zal gebeuren. Reneé je mag nu wel komen. Jouw papa en mama kijken naar je uit en willen je graag in hun armen sluiten! En alle @andere even een knuffel van mij!
@ Bianca 1982: heel veel succes en plezier vanmiddag bij de gyn!!! Thnx voor de aansporingen voor Reneé.
Bianca, veel succes vandaag bij de gyn! Ik duim met je mee en hoop van harte dat jullie het hartje al zien kloppen. En dan vanavond vertellen, spannend! Leuk dat je schoonmoeder al zo blij en verrast reageerde! MayD, wanneer nu weer naar de vlos/gyn? Goh, misschien wordt kleine Reneé wel een kerstkindje! BB, knuffel voor jou meis. Kan me je onzekerheid voorstellen, maar hopelijk overheerst de vreugde. Hoe ga je dat straks doen met de kerst? Ben je een wijntjesdrinker en valt op het als je niet drinkt? Want jullie willen het pas rond de 12 weken vertellen hè? Troel! Beaucoup de plaisir à Paris! Et mardi prochain l'écho de 20 semaines!! Je suis très curieux de savoir si vous obtenez un fils ou une fille . Zo, succes ermee hè . Verder lees ik veel verhalen over bevallingen, etc. . Kan ik niet echt op reageren, hihi. Gisteren echt super geshopt! Manlief en ik zijn weer goed geslaagd bij Esprit, blijft echt mijn favo winkel. Verheug me nu extra op de kerst met mijn nieuwe kleertjes . Nog drie dagen werken dan kerstvakantie!!! Niet zwangeren, hoe gaat het met jullie? Delta, Bianca, Blijevrouw? En Lovely, joehoe!
Woensdagochtend bij de vlos en donderdagochtend naar de gyn. Fijn dat je m.b.t. kleding geslaagd bent!
gizzie: gaat goed hoor meis.. reageer alleen weinig, omdat ik niks te melden heb haha.. en tja ik wil dat zwanger raken even los laten! ik lees mee en af en toe reageer ik even.. lekker bijna kerst vakantie! geniet ervan meis.. en dan mooi je nieuwe kleertjes aan doen leuk is dat he
MayD, spannende week voor jou dan meis. Ben benieuwd wat ze te melden hebben. Delta, fijn voor je dat je het een beetje kunt loslaten meis. Ik hoop dat dit het gewenste effect heeft!! Ik ben er zelf toch weer best veel mee bezig, meer dan ik wil eigenlijk. Maar ja, morgen is mijn hubbie jarig en het is bijna kerst, dus genoeg afleiding. Ja, ik word echt intens gelukkig van nieuwe kleren, hahaha. Pfff, mafkees . Een genietmomentje als ik mijn nieuwe kleertjes uit de tas haal, en toen ik ging slapen had ik al hele nieuwe combinaties bedacht in mijn hoofd *go see the doctor* . En ik ben voortaan tevreden met mijn maatje 40. Voorheen baalde ik als de 38 niet pastte, maar nu interesseert me dat niet meer. Lekker maatje L ! Er zijn belangrijkere dingen om mezelf druk over te maken. Fijn, ouder worden ! Dikke knuffel!
gizzie: nou ik zit nu in ronde 9 en het doet elke keer zo een pijn als het weer eens niet raak is!! eerst had ik dat ook hoor.. maar nu heb ik zoiets van; bah ik wil er niet eens meer aan denken! ik snap dat je er mee bezig bent, je bent net voor de eerste keer ongi geworden! nu gaat het voor je beginnen, hoop dat het snel raak is voor je! ohh heerlijk he shoppen, vrijdag heb ik ook lekker make up gehaald, een minerale foundation en mascara, en een nieuw truitje! kan ik ook super blij van worden hoor. en inderdaad! we worden ouder en blijven nou eenmaal niet meer zo slank als vroeger haha.. ach als het de spui gaten maar niet uit loopt he knuffel terug voor jou
Goedemorgen lieverds!! Ik ben net terug van sporten en ga nu eerst wat eten want heb trek! @ Bianca88: Lekker dat je vandaag weer even samen met je mannetje vrij bent! Nog wat leuks doen? @ MayD: Nog geen tekenen gekregen van jullie kleine meisje om te bevallen? @ Noosa: Nog heel even bikkelen meid. Laatste weekje is altijd het zwaarst. Gezellig he serious request. Echt dikke respect voor die mannen in het huis. Lijkt me ook erg leuk om erbij te zijn. Maar ze zullen het hier in het dorp van niet doen. Hihihi... @ Bianca1982: Leuk dat jullie het je schoonmoeder verteld hebben! En leuk dat ze zo goed reageerde en verrast was. Spannend hoor vanavond aan je vader vertellen. Die zal ook erg leuk reageren. Wij hadden het inderdaad ook met een gedicht verteld. Met een fotolijstje in hartjesvorm en in het hartjesvorm had ik het gedichtje geschreven. Is goed in de smaak gevallen bij m'n ouders en schoonouders. Ook super spannend vanmiddag bij de gyn. Duim voor jullie dat je mooie beelden en goed nieuws te horen krijgt. Laat je niet gek maken door horrorverhalen hoor. Positief blijven meid! @ Gizzie: Leuk shoppen!! Esprit is zeker wel een leuke winkel. Ik wil ook weer shoppen. Maar ik groei alleen maar dus dat is zonde. Wat voor kleding heb je gekocht? Ik had ook een mooie jurk die ik aan wilde met kerst, maar helaas ik pas hem nu niet meer. Nu mag ik een jurk van m'n zusje aan, want zij heeft wel een nieuwe jurk gekocht voor met de kerst. Dus wel erg lief. Geniet lekker van je nieuwe kleding meid! En bijna vakantie!! Heerlijk! Nog even door bikkelen! @ Delta: Een hele dikke knuffel voor jou!!!