Zoals de titel het al zegt. Weet er iemand een leuke en originele manier om je knuffeloom en knuffeltante van je kindje te vragen? We zijn namelijk niet katholiek en dan zou je peetoom en peettante hebben wij kiezen ervoor om een knuffeloom en knuffeltante te kiezen. Gewoon omdat dat voor ons een speciale betekenins heeft. Mar nu zoeken we dus bv een leuk gedichtje ofzo om het aan die personen te vragen. Heeft iemand tips?
Ik heb geen idee... zou het ook wel willen weten dus lees ff met je mee... als er nog iemand reageerd hihi... Liefs Nelleke
leuke foto van een echo in een lijstje doen en daar bij een kaartje steken : voor mijn knuffeloom of knuffeltante
Iets laten bedrukken.. bijvoorbeeld een slabbertje of een rompertje. Met daarop de tekst: Ik ben nog wel heel klein, maar wil jij mijn knuffeltante zijn?
Ik zat net me dezelfde vraag in mijn hoofd ik ben ook niet Katholiek maar mijn zusje is gewoon heel speciaal voor mij en daarom wil ik haar vragen als Knuffeltante voor zowel mijn Zoontje Renzo als voor mijn volgende kindje