Hallo allemaal, Ik weet niet of dit topic al bestaat, zo ja mijn excuses, mijn zoekactie hangt vast. Mijn vraag is: Met welke zwangerschapstest hebben jullie de beste ervaring? Lees vaak over kruidvat 2 voor 5 bestaat die nog? Of welke andere test is fijn/duidelijk/betrouwbaar? Liefs mij
Ja Kruidvat 2v5 bestaat nog, ik heb er goede ervaring mee. Verder met ClearBlue zowel met als zonder indicator. En Predictor is de "slechtste" test meen ik
Kv 2 voor 5 en action is ook prima.. Wel had ik op 9 dpo een tuuuuuuurstreepje op die vd action en een duidelijke streep op kv dus denk dat die wat gevoeliger is!
Kruidvat 2voor5 is prima, maar heb er wel eens een ieniemienie tuurstreepje mee gehad. Dus vertrouw deze test alleen zonder tuurstreepjes. Sensitest extra gevoelig dipstick vind ik erg goed, betrouwbaar en goedkoop! 8DPO niks te zien, 9DPO goed streepje zichtbaar.
Etos testpoint 2v5 zijn zo fijn! Uitslag binnen 1 tot 3 minuten! Kv doet er zo lang over de laatste tijd.. En testpoint is nog net wat gevoeliger.
Ik zeg de testen van de action. Ik heb op de testen van de kv 2 voor 5 meerdere keren valse tuurstreepjes gehad binnen afleestijd en op die van de action nooit, die bleven witter dan wit en toen het echt raak was toen stond er een prachtige duidelijke streep op NOD. Je zult even voor jezelf uit moeten vinden welke je fijn vind, dat wisselt gewoon per persoon.
clearblue is goed, maar onnodig duur voor iets wat je zelf ook kunt aflezen. beetje onzin artikel eigenlijk... kruidvat was vroeger altijd goed, alleen nu komt de streep iets later opzetten merk ik. action is hier altijd duidelijk geweest.
Thnx voor de reacties! Kv of action dus, niemand negatieve ervaring met action? Aangezien hij zo goedkoop is?