Als je bier drinkt.. Dan uit flesje drinken.. Of iig nep. Of ik deelde mn flesje bier zogenaamd met nn man en deed alsof..
Leuke topic dit! Ook voor mij breekt aanstaand weekend aan. Het hele weekend lang (4 dagen lang) carnaval! Hoe ga ik dit volhouden met smoesjes? We zijn dan niet thuis dus iets anders inschenken kan niet. De dames achter de bar kan ik allemaal dus 0% wijn bestellen gaat hem ook niet worden. Ook met de auto gaan heeft geen zin want het is ongeveer 5 minuten lopen vanaf ons huis En ook de moesjes van antibiotica gaan hem niet worden want dit gaat niet meer geloofd worden haha. Hebben jullie tips?
Hier ook met de kerst alcoholvrije wijn gedronken. M'n moeder zat in het complot, we hadden samen een fles verstopt en zo vulde ik (of m'n vriend) steeds bij. M'n neef schonk me een keer echte rode wijn bij, dat glas heb ik later terloops geleegd en weer met m'n eigen wijn gevuld Ik heb het idee dat niks zeggen beter werkt dan een smoes! Heb zelf de antibiotica smoes ook gebruikt, maar riep bij de meesten meteen argwaan op. Zeker bij degenen die wisten dat we 'bezig waren'... Succes!
Ik had mzzl drink nooit, dus hier niks anders. Vorige zwangerschap (7jaar terug) werkte het wel door te zeggen dat ik antibiotica slikte. Maar vind de tips van druivensap in een lege fles wijn ook zeer bruikbaar creatief gevonden ook!
2 jaar geleden met carnaval hetzelfde probleem. Wij haalde om ste beurt drinken. Wat ik deed was als ik zelf ging halen, iets fris en als een ander drinken ging halen bestelde ik wijn. Deze liet ik dan ergens staan of gooide het op de wc weg. Niemand die het door had
Ze weten dat je bezig bent? Dan gewoon zeggen wij (man en jij) drinken niet meer (alcohol is slecht voor je) Of ik voel me niet lekker dus geen zin in alcohol.
Dankjewel voor al jullie tips! Ik denkt dat ik ga voor een combinatie van niks erover zeggen en mijn eigen glas bijschenken met iets dat op wijn lijkt. Die tip van druivensap in een wijnglas is goed! En eventueel kan ik het ook nog op afvallen gooien. Ben afgelopen jaar 25 kilo afgevallen en ben er nog niet, dus die truc zou ook nog kunnen werken... Maar nogmaals bedankt iedereen voor het meedenken! En succes voor de dames die carnaval door moeten komen met smoesjes, dat is nog véél lastiger!
Ik heb laatst tijdens het uitgaan water uit een bierflesje gedronken. Mijn man heeft 2 flesjes leeggedronken en ik heb er 1 op het toilet gevuld met water. Zelf wat vaker een rondje aanbieden daarna, en niet te vaak ja zeggen als er drinken aangeboden wordt, en zeker niet alletwee haha, anders wordt je partner zo snel dronken als hij voor 2 moet drinken nu mag iedereen het gelukkig weten
Leuk topic en ik vind het ook maar lastig, laatst op diner bij vrienden vloeide de wijn rijkelijk, mijn glas stond er dan ook overduidelijk onaangetast bij. Mijn man rijdt echt altijd, maar heb toch maar de BOB smoes gebruikt. Maar vrienden vonden het toch verdacht en vroegen waarom mijn man nu dan niet reed (-antwoord omdat hij altijd rijdt..dus nu weleens leuk voor hem) en bleven ook maar zeggen dat ik toch best 1 drankjes kon drinken als ik de BOB was (- waarop ik antwoordde dat ik met mijn gewicht toch wel echt snel tipsy was dus beter om niks te drinken..)
als mijn vriendinnen weten dan we bezig zijn om zwanger te worden en ik zeg dat ik antibioticakuurtje heb dan geloven ze me écht niet!! da´s de oudste smoes die er is! nep drinken of alcoholvrije wijn of zo stiekum inschenken lijkt me beter of gewoon zeggen dat je gestopt bent omdat je zwanger wil worden en het niet gezond is. succes en plezier en gefeliciteerd!