Ik vroeg het me ook steeds af betreffende Mamabri.. Ik las al dat ze er weer was, maar heb ik haar nog niet herkent. Biecht: Ik heb zin in mijn avondje alleen en ik ga wat meer avonden voor mezelf inplannen. Leuk hoor, een relatie.. maar ik mis mijn eigen tijd enorm.
Mijn oudste kwam thuis van school, haar vriendin was boos omdat ze in de pauze even met iemand anders om ging ipv haar. Zielig doen bij andere meiden zorgde ervoor dat ze #snitch naar mijn dochter riepen. Omdat ik het belachelijk en kleuter gedrag vind, ze zit in groep 8, heb ik haar gezegd dat ze de volgende keer als iemand last heeft van aanstelleritis ze gewoon een liedje moet gaan zingen. Er zat een klein kaboutertje te huilen op een steen..
Dat is het ergste nog, die heb ik al! Ik vind papieren boeken gewoon nog steeds zo fijn. De geur van het papier, die knisperende bladzijden. Het meeste lees ik wel op mn e-reader, maar een aantal boeken hebben een bijzonder plekje in mn hart dat ik ze in het echt wil hebben. Of ik liep toevallig in een boekenwinkel en zag een leuk boek voor een mooi prijsje en ging weer overstag. Bekijk bijlage 591856 Zie je deze mensen, ik hou van dit soort mensen.
Die zitten overvol. En niet alle boeken ben ik (nog steeds) aan gehecht. Veel zijn er in een opwelling gekocht, heb ik gekregen en al gelezen en wil ik niet meer bewaren etc. En minimaliseren is voor mn hele huis het doel de komende maanden trouwens.
Ja ik dacht ook aan slecht nieuws. Vandaar dat ik elke keer aan haar moest denken. Ik heb haar overigens niet herkend op een andere nick, ben daar zo slecht in. Maar ik ga het in de gaten houden haha.
Bij mij heeft mijn ereader voor heel veel minimaliseer mogelijkheden gezorgd. Bijna alle boeken weg, een paar gehouden, en nu lekker lezen op mijn Kobo, zelfs in bad.
Irritant he, ik zit nu al te verzinnen hoe ik dat überhaupt ga doen als ik zwanger ben.. heb helemaal geen zin om ze erbij te gaan betrekken. Ze vragen nu ook nooit hoe het gaat ofzo. En ik ben bang dat ze dan wel ineens aan mij gaan plakken... Vind het sneu voor je kinderen, zijn toch hun opa en oma. Maar ik snap je wel hoor!! sterkte
Mijn dochter zei vandaag tegen me, mama je ogen lachen niet... Dat zet me aan het denken. Ik ben tevreden. Niet extreem gelukkig maar wel oké met hoe het gaat. Ik hoop dat het door mijn slechte nacht komt. Ben wel erg moe de laatste tijd.
Gatver de gatver de gatver ik ben zojuist de man tegengekomen waar ik een paar jaar geleden kriebels voor had. ...en waar ik de afgelopen week bijna elke nacht over gedroomd heb. Ik word echt langzaam gek. Voel me zo schuldig naar mijn vriend toe. Ik dacht dat ik dit hoofdstuk achter me had gelaten Ook al is er niets gebeurd toen, de gedachten waren er wel en het heeft flink gedoe opgeleverd met mijn vriend. En het erge. Ik wil hem niet zien. En toch stiekem wel. En draai ik me om. Hoop ik dat hij me aanspreekt...
Ja ik vind het echt zo moeilijk. Enerzijds wil ik hem gewoon, we hadden een klik, konden over alles lachen en praten, echt chemie. Het was gewoon zo... Gezellig. Leuk. Anderzijds weet ik dat we best verschillende opvattingen hebben over dingen, en dat het op de lange termijn nooit goed zou kunnen gaan. En ik ben al zo lang samen met mijn vriend, en we hebben echt een goede relatie. Ik zou hem absoluut niet kwijt willen. Maar stiekem hoop ik op iemand die zegt: joh, doe gewoon, probeer het eens... Wat maakt het uit.
Temptations.... Niet doen hoor! Je weet pas wat je mist als het weg is. Loopt je relatie wel goed dan?
Ik heb net een partij zitten huilen bij One Born Every Minute. Bij de een was ik stikjaloers op de vlekkeloze bevalling, bij de ander had ik zo een vreselijk medelijden en voelde ik alle ellende weer. Ik ga er niet meer naar kijken Ik vertel iedereen heel stoer dat het goed is zo en dat ik gelukkig twee gezonde kinderen mocht krijgen (waar ik ook heel dankbaar voor ben!!). Ik had alleen zo graag ook een normale bevalling meegemaakt, met alle oerkracht die daar bij komt kijken. En nu gaat dat ook nooit meer gebeuren.
Heerlijk he, die boeken. Ik kan er zo ontzettend van genieten. Ik heb laatst 2000 (ja 2000) boeken weggedaan. Ik ben nu aan het proberen te minderen haha, maar ik heb alweer plus minus 36 nieuwe boeken voor mijn verjaardag gekregen. Ach ik kom de winter wel door.
Ik herken het problemen. Ik heb bijna alles weggedaan. Alle boeken die ik van mijzelf mag houden, moet passen in de twee grote boekenkasten die ik heb. Mijn oplossing bleek de bibliotheek. Elk boek wat ik wil kopen, leen ik eerst in de bibliotheek. Wil ik het nadat ik het gelezen en geleend heb nog steeds hebben, dan koop ik het. Meestal blijkt 1 keer lezen genoeg en verdwijnt mijn drang dat ik het boek moet kopen.