@Mississippi mijn man was eerst ook van een ongelukje mag.,Maar de knoop doorhakken beginnen we niet aan maar gelukkig is hij nu ook om! (En afgelopen week wist hij me precies te vertellen wat ik niet mocht eten omdat we niet zeker wisten of ik wel of niet zwanger was,dus is hij er stiekem zeker al veel mee bezig ) komt goed dus! ♥ @Vitamine. Ik heb nu een potje van solgar erdoor en merk zeker verschil met de kruidvat/davitamon etc. Ik verdraag ze beter. En moet bijna nieuw potje halen.,En dan komt zeker de duurdere variant terug!
♥♥♥♥♥♥ Langmuts - 00 jaar - derde kindje - ronde 02 - NOD 30-11-2018. Brinsa - 26 jaar - eerste kindje - ronde 32 - NOD 00-00-2018. Tuttebella - 28 jaar - vijfde kindje - vanaf december 2018. Lauri88 - 30 jaar - vierde kindje - vanaf december 2018. Magnolia29 - 32 jaar - tweede kindje - vanaf december 2018. Lotion - 27 jaar - derde kindje - vanaf december 2018. Missisippi - 31 jaar - vierde kindje - vanaf januari 2019. Tuttebelleke - 32 jaar - tweede kindje - vanaf januari 2019. Narcisje - 29 jaar - eerste kindje - vanaf januari 2019. Chillse88 - 30 jaar - eerste kindje - vanaf januari 2019. Troeeeelaa - 00 jaar - tweede kindje - vanaf februari 2019. Evin - 36 jaar - eerste kindje - vanaf 2019. Roosie91 - 27 jaar - derde kindje - vanaf 2019. ♥♥♥♥♥♥ Wil je op ons lijstje of heb je aanpassingen? Zet het dan dikgedrukt neer en dan pas ik (Tuttebella) het lijstje aan! Zo blijft het overzichtelijk!
Mijn bevalling was vrij traumatisch, dus toen ik dacht; ahhh zo'n kleintje is toch wel heel leuk.. En die bevalling is ruk, maar dat overleef je ook wel weer.
Toevallig, hier was mijn eerste bevalling ook traumatisch! Tweede keer voor een gentle sectio gekozen, prachtige bevalling, maar dat herstel daarna weer joh..
Ja dat is het ook! Het is niet maar een ‘paar maandjes’ wachten. Dan is het echt weer een jaar verder weg.
Maar wanneer het dan niet lukt.. wacht je dan weer op een herfstkindje? Begrijp me niet verkeerd hoor, ik snap dat je een wens hebt voor een bepaald seizoen, maar het valt toch helemaal niet te plannen...
Begonnen en al een paar keer vergeten. Heb nu gelijk een melding in me telefoon gezet die elke ochtend af gaat zodat ik het niet kan vergeten. Was echt heel verbaasd maar zei natuurlijk gelijk dat het goed was
Lees inderdaad veel goede verhalen over een gentle sectio! Maar het herstel hiervan is natuurlijk heel heftig... Ik wil bij de 2e sowieso in een ander ziekenhuis bevallen. Terwijl ik lag te persen zei de gyn doodleuk; nou mijn shift zit er op, ik ga. Succes he! . Die vrouw moet ik niet weer ergens tegenkomen .
@Troeeeelaa nee je hebt gelijk hoor! Mocht het niet direct lukken, dan is dat ook niet erg. Dan wil ik alleen de maanden jun/jul/aug proberen te vermeiden om zwanger te worden ivm de verjaardagen hier! Dus in die zin is een ander seizoen niet erg, ik hoop alleen op een herfst/winter baby @Lotion aah slim om een melding aan te zetten! Hihi ja kan me voorstellen dat je verbaasd was, want hij was toch degene die wilde wachten? En tuurlijk zeg je dan gelijk ja @Magnolia29 ja daarom herstel is vreselijk. Maar verkies dat zeker boven een spoedkeizersnee als je daarvoor al helemaal uitgeput bent met weeën enz. Maar goed nu geen keus meer om natuurlijk te mogen bevallen. Waauw wat een gek die gyn! Snap best dat je niet continu uren wilt uit lopen met je dienst maar terwijl de patiënt aan het persen is gewoon doodleuk stoppen?
@Lotion yeah! Wat spannend nog maar een maandje, gaat zo voorbij. @Magnolia29 Nouja zeg je weet toch als je dit je werk is dat over werken erbij hoort en al helemaal als iemand ligt te persen.
Oké hier is het doorgebroken. @Tuttebella kan je me aanpassen op de lijst, nieuwe verwachte nod is 29-11. Dankje
Ja me cyclus is weer een mooie 28 dagen. Dus zal nu goed te plannen zijn, ga zo wel even ovutesten bestellen voor de zekerheid.
Ah super! En inderdaad 28 dagen is wel echt super mooi. Ja dat snap ik wel je wilt je piek echt niet missen.
@Lotion thanks Ik moest trouwens wel lachen om je berichtje —> wekker zetten voor foliumzuur.. bij mij ook heel herkenbaar.. toevallig dacht ik er net aan.. van shit! Had na mijn ontbijt gemoeten!