@collo Amy had toch koorts gehad of heeft? Zou het dan niet de zesde ziekte kunnen zijn? Er staan als je bij google zoekt staan er ook foto's op. Verschijnselen De ziekteverschijnselen bestaan uit een vrij plots optredende, enige (meestal 3 tot 5) dagen durende hoge koorts, (39 tot 40,5 °C), meestal zonder duidelijke lokaliserende symptomen zoals oorpijn of een zere keel. De koorts zakt dan vrij abrupt waarna het kind een uitslag ontwikkelt. Soms gaat de uitslag gepaard met keelontsteking, oorontsteking en/of vergroting van de lymfeklieren in hals en nek. Het kind hoeft geen erg zieke indruk te maken en een koortswerend middel zoals paracetamol is meestal reeds voldoende. De ziekte gaat binnen enkele dagen vanzelf over.
@all: thanks voor de reacties op mn spam @sanka: ik heb luierbroekjes van zeeman. Zijn gewoon mini onderbroekjes voor over de luier. Ziet er wel schattig uit onder dr rokjes @zieke kindjes: beterschap!! @warmte: hier prima uit te houden maarja aan de kust is het natuurlijk altijd koeler dan in het binnenland. We hebben hier nog een heerlijk zeebriesje @dretjuh: die dani is ook een snelle jongen!
O ja psje, vergeten te zeggen, wat zit Emma al goed zeg!!! Dat doet Beau nog niet zo goed hoor. Hij kan wel zitten maar ik moet dan echt wel in de gaten houden dat hij niet omkiept. Ik leg meestal even een voedingskussen achter hem en dan zit hij ongeveer 2 minuten en dan laat hij zich omvallen en speelt weer verder haha
@Sanka, manlief overtuigen...hoop voor je dat t lukt! @Mroos, Thanks. Laat mij dan wel minstens je stoere armband zien ok? hihi...t is ook geen moeten toch? je houdt ervan of niet . Mijn schoonmoeder vind sommige prachtig.....bij een ander, als t maar niet op haar kids zit...helaas @Psje, Fossil is ook gaaf! Heb er een armband van, ooit gekregen van mijn hubbie. Heb hem nog dagelijks om, dus daar krijg je vast geen spijt van! Stoere meid die Emma, veeuuulll sneller als Lotus...lui ding whahaha... @Riti, hoe is t nou met Maura? Natte sokken ken ik, werkt goed hoor! Och gos, arme lover van Riti...veel rook klinkt trouwens niet best......of kwam t onder de motorkap vandaan? Als ie knikkers heeft horen vallen/rollen komt t niet meer goed denk..... @Collo, zeker een super actie op je werk! Lekker man! Hopelijk is Amy ook snel weer opgeknapt! Hopelijk hoef je dan ook t logeerpartijtje niet te cancellen! @Roeltje, dat leek mij ook ideaal zo'n badzit...tot ik er 1 kocht bij kruidvat...deze past met goed fatsoen niet in het badje! Ik heb Bebe-jou dus zo afwijkend is die ook weer niet zou je denken...Fijn dat Lenn er wel van kan genieten! @Lotte, haha..en ik denken: stoer! Ik weet zijn naam nog hahaha...heb echt een geheugen als een zeef de laatste maanden, dus daarom dacht ik stoer...Sorry! Was goed bedoeld @Doortje, wat een verwennerij! Ik moet er zelf niet aan denken...gepluk aan mij en vooral STILZITTEN hahaa. Maar kan mij voorstellen dat je je herboren voelt, lekker! @Meloen, thanks meis! Afwachten...nog een 2tal uurtjes, maar ik vermoed dat de kans alweer verkeken is deze maand.... Heb je t leuk gehad in de Efteling? @Dretjuh, arme jullie! Hopelijk knapt Dani snel op en kunnen jullie allemaal weer fatsoenlijk slapen! @Elmo, jeetje wat een beer joh! Geweldig!! Komt mijn tutje aan met 6730 gram........tsssss Pleister is niet leuk natuurlijk, maar beter nu dan wanneer hij een jaar of vier is denk ik? Jij hebt ook een ZH abonnement.....hopelijk is t snel klaar allemaal! Hier... Vanmorgen voor 3e echo geweest. Baarmoederslijmvlies is 8 mm (normaal = 7mm), eitje van van de week nergens te vinden...alleen kleintjes...dus bloedprikken. Rond 13 uur wordt ik dan gebeld, maar weet voor 99% wat de uitslag is: TE LAAT.......VOLGENDE MAAND WEER PROBEREN....hoezo medische MALLE molen? Grrrrrrrrrr kl**tzakken...sorry hoor!
Jemig pooh, het zal toch niet waar zijn!!!! Het zit je ook niet mee zeg!! Ik blijven duimen voor goed nieuws hoor!
joehoe! @riti: agossie zielige maura!! @collo: sara heeft ook warmte uitslag, ziet er niet zo uit als bij amy. ben je er al uit wat het is? @lotte &nog iemand : bedankt voor de reactie op de filmpjes! @psje:lekker ding is emma! echt knap dat zitten @pooh:grrrrr dat meen je niet!!!! is er dan tussen je eerste en tweede echo een eisprong geweest? @de rest:weet niet meer sorry! zit weer heeerlijk te kolven! en waarvoor? sara drinkt het toch niet....
@Elmo thanks meis. T heen en weer geslinger van je hoop, daar wordt ik niet goed van...maar idd we kunnen nog ff duimen...kijken of t helpt
Pooh Man, wat is dat toch een ellende die MMM. Je hebt er zelf ook zo weinig invloed in. Hoop dat het toch nog mag lukken deze maand. Wil er wel weer een zwangere bij hier! Na pooh, wie volgt? Kom op dames! Elmo Tja, het blijft een beer he? Nou moet ik zegen dat Amy ook niet meer de lichtste is met haar dikke 8 kilo. Denk dat als ze voige week niet ziek geweest was dat ze ong 8,5 kilo zou wegen. Ach, zo'n oogpleister is wel sneu. Maar dat betekend wel dat ze proberen om de problemen met zijn oogje zonder operatie op te lossen? Vlekjes kan ze gelukkig wel gewoon wegdrukken en verder is ze prima in orde. Vorige week toen ze zo ziek was had ze andere vlekjes en de ha vertelde dat het een ziekte was in de categorie 5de of 6de ziekte, maar niet die specifieke. Je schijnt er honderden varianten van te hebben. Zit misschien te denken aan waterpokken in een vroeg stadium? We zullen het zien. Hoop alleen dat ze niet weer zo ziek wordt. Lotte Babypark is toch echt superduur? Kom daar altijd een beetje draaierig vandaan... Ze hebben er wel veel, maar dan ga ik toch liever naar de babydump. Zou je niet kijken voor zo'n tentje op MP? Als je zo twijfelt?
@Doortje, nee tussen de 2e en vandaag (zondag was echo 1, dinsdag echo 2 en vandaag echo 3). Dus weer 3x voor jan naar utrecht
@Collo, ze zullen het niet voor niets die naam hebben gegeven . Vijf jaar voor 1 beebje....nu alweer 4 mnd voor 1 terugplaatsing...ach ja zucht. Ga duimen dat Amy niet ziek wordt! Bloeden al gestopt?
@ Pooh; pfff spannend is het dus niet echt meer bleh! Nee geen rook onder de motorkap, onder de auto vandaan, uitlaat wellicht ook en de motor hield er dus mee op met veel herrie. Ja hij hoorde wat vallen en bij het wegslepen olie op de grond. Ik heb er dus absoluut geen verstand van, maar mijn boerenlogica zegt me ook dat motorproblemen samen met veel herrie en olie (of het ontbreken er van) niet best zal aflopen. Maura heeft wel beretrek, normaal drinkt ze om 12 u, maar ze leek al eerder honger te hebben. Om 1030 dr fles aangeboden, 180 ml gedronken . Vind het wel prima, ze begint de dag met bv dus aan de kv max komen we niet zo snel. Verder gaat de koorts al weer richting de 39. Heb zo met dr te doen
Rit, Arme Maura.... Collo, Nee de operatie gaat gewoon door, hij ontwikkelde een lui oog vanwege dat hangende ooglid dus om dat te voorkomen de oogpleisters.
@riti Even een vraagje geef jij bv en kv? Ik geef ook bv en soms een kv. het zou voor mij bijv een stuk makkelijker zijn als ik op het werk niet zou hoefen kolven. Geef jij kv overdag en dan sochtens en savonds bv? Gaat dat goed?
Riti wat sneu zo'n ziekig meisje..lijkt me best moeilijk om te zien! Sterkte Modieuze rompers hoeven niet duur te zijn. Ik hb er een paar uit Disney world gekregen en die zullen wel duur zijn, maar heb ook goedkope! Elmo haha idd een kleine dikkert!! Heeft ie erg veel last vd pleister? Pooh hahaha vond t heus niet erg hoor haha! Maar nou verwacht ik minstens nog n poging tot t raden van z'n naam hmm wat rot weer. Dus eerst waren ze te klein en nu is t waarschijnlijk te laat? Ik blijf duimen!! Collo ik had op internet rondgekeken en bij babypark en n webwinkel was ie t goedkoopst. De camouflage versie gaat eruit, dus doen ze weg met 31% korting! Verder is babypark idd erg duur ja!!
Elmo oh, da's jammer. Wat sneu dat hij dat er ook nog eens bij heeft. Lui oog is meer iets voor Amy, die is echt lui. Vertikt het ook nog steeds zelf haar fles vast te pakken. Ze vindt het veel makkelijker als ik hem vasthoud Maar wanneer wordt Beau geopereerd? Pooh Snap het niet precies. Je hebt zondag, dinsdag en donderdag echo gehad, maar toch missen ze je ei? Heb jij zo'n race-ei dan? Of is dit normaal...?
Collo, De datum weet ik nog niet. Ik moet 5 augustus voor de intake naar Rotterdam en dan horen we meer. Sanka, Ik combineer ook BV en KV. Beau krijgt alleen sávonds en s'morgens de borst en soms s'nachts als hij komt. Verder KV. Maar ik ben nu wel aan het afbouwen. Vind 6 maanden BV aan een derde terwijl er nog 2 rondlopen mooi genoeg. Renée en Nikki hebben 9 maanden gehad.
@Lotte, jjeetje naam...geen idee! Was t dan Dennis? @Collo, het ligt ook aan de echo grafiste...je praat nl over mm's. Zondag was t 10mm maar zei meet altijd krap. De ander meet ruim en zit op dag 9 (net als zondag) vaak op 11 mm. Dus combi, gek ei en echo-grafiste's.