RS virus is een verkoudheid als ieder ander. Maar kleine kindjes hebben er vaak wat meer last van. Nog steeds is het voor de meerderheid een verkoudheid waar ze gewoon “gemakkelijk” doorheen komen. edit: het is vooral relevant omdat ‘t nu heerst. En bij RS weten we ongeveer het beloop: waarbij t erger wordt tot dag 5-6 en daarna beter Dus als mijn baby een dag niks eet op dag 5. Dan zing ik het thuis uit. Maar eet hij al niks op de 2. Tja, dan is ziekenhuis onvermijdelijk.
Ik slaap meestal tijdens de nachtvoeding Gelukkig kan je snel terecht bij de huisarts. L komt ineens weer rond 22:30 voor een voeding.. de hele nacht is ze ook onrustig en om 04:30 meld ze zich dan weer. De rest van de nacht slaapt ze bij mij want dan is ze tenminste rustig. Ze is ook snotverkouden. Die worteltjes werken trouwens laxerend Men wat een stront luiers produceert ze ineens. Constant was het minimaal 3 dagen niks en nu ineens meerdere luiers per dag inclusief al der kleren vies. Wij gaan zo naar het cb. Ben benieuwd wat ze nu weegt
@Poolvos ik voel mij nu bijna een loedermoeder. Wij hebben die snotzuigers al sinds dag 1 in huis. Ze was drie weken en hebben m toen gebruikt, wist oprecht niet dat het vanaf 1 jaar was. In het ziekenhuis hadden ze die ook gebruikt bij mijn zusje (half jaartje toen). Maargoed L heeft er niks aan overgehouden! Hoop dat jou R snel opknapt! @Nina Sanders fijn dat het werken goed ging! Succes weer vandaag, al is vanuit huis wel super fijn natuurlijk! @Angelmom1 ahh wat sneu! Succes ! Hier doet L het super. Wel een hele nare hoest, met een piep erin. Even in de gaten houden, maar straks naar het cb. Dan vraag ik het wel even. Ze doet het super op de papfles! Vanochtend weer pas om 05uur! Heeft gewoon weer 8,5 uur geslapen ! Ook is ze gisteren gaan poepen joh, nog nooit meegemaakt. Misschien is juist voor haar die rijstebloem wel fijn?
Hier worden vandaag eindelijk onze meubelen geleverd. Werd tijd want heb al 2 weken niets van meubelen meer staan. Enkel nog de sofa en de stoelen van de eetkamer. Ga blij zijn van weer alles een beetje op orde te hebben.
@Poolvos Wees maar blij dat je hier niet bent Voor zover het kan heb ik de 1e nacht nog minder geslapen dan thuis . Mijn nichtje van 1 heeft tot 12 u gehuild, om 2 uur viel N uit bed, om 2.30 en 4.30 wilde V drinken (heeft keelpijn en een schor stemmetje, zo sneu!) En om 5.50u werden dochter en nichtje (schelen maar een maand, zijn de beste vriendinnetjes) wakker en sindsdien spelen ze op hun slaapkamer. Halleluja voor de animatie hier op het park Maar het is enorm gezellig, dat scheelt gelukkig
Hier idd lekker thuis aan het werk. De boys waren 7.30 de deur uit en toen heb ik mezelf even opgefrist, even gezogen, was erin gedaan en 8.30 stond de laptop aan! Heerlijk. Radio erbij, wat een rust.
Zeg, ik dacht dat het wel een beetje voorbij was met de storm... Maar hier is het me toch een schijt weer joh!
@Nina Sanders nou, hier ook, wat een wind zeg! Hier nog steeds een snotterig meisje wat gelukkig wel goed drinkt en slaapt. We gebruiken wel zoutoplossing, maar ze lijkt er verder geen last van te hebben. ik heb gister m’n koperspiraal laten plaatsen. Viel me echt zo enorm mee. Behalve wat licht bloedverlies heb ik nergens last van. Ook het plaatsen deed helemaal geen pijn, alleen even een onprettig gevoel toen ze de baarmoederhals in ging, maar dat was met 2 seconde over. En de oudste heeft z’n eerste zwemles gehad. Hij vond het spannend maar had er ook heel erg veel zin in. Zou leuk zijn als ie voor de zomervakantie een zwemdiploma had, maar we gaan nergens van uit. vanaf volgende week weer aan het werk. Ik heb er echt zin in! Natuurlijk gaat het lastig zijn om m’n meisje achter te laten, maar gelukkig is m’n man thuis als ik moet werken en andersom. We hebben beiden onregelmatige werktijden en dagen. En dan gaat ze als ze een half jaar is op dezelfde dagen naar de opvang als de jongens, zodat dat in elke geval de vaste werkdagen van m’n man worden.
Ha kon niks vinden longen en oren goed moet nog ff aan kijken als eind van de week nog niet goed drinkt en plast weer bellen
@Nina Sanders hier is het rustiger. Maar gisteren avond was het echt het zwaarste van de 2 dagen. Een boom van bij de buren is afgeknapt en hadden echt serieuze hagelbollen. De straat was wit. Las daarnet in de krant dat er zelf sneeuw op sommige plaatsen is gevallen.
Ik zit lekker met een kop koffie in de zon achter ‘t raam baby R is echt niet in zijn hum. Hij wil absoluut geen melk drinken. Ik heb er nu intussen maar ORS ingestopt. Ook nog niet veel, 20mL ofzo. Toen viel hij in slaap. Dadelijk ga ik weer beide aanbieden.
Hier net bij cb geweest, groeit keurig op de middenlijn in de normale curve! 6995 gr en 65cm en z’n ontwikkeling loopt gem dus mag echt niet zeuren dat hij nog niet op z’n buik draait. Hij ging wel even showen dat hij goed op z’n zij kan draaien. En weer prikjes gehad.
Zo ik ben er ook weer eens, eindelijk mijn handen vrij omdat L in de box ligt te slapen. Allereerst wil ik iedereen een knuffel geven die het nodig heedt(die gene die er zomaar 1 willen mag ook hoor ;p). Hier gaat alles goed. L groeit goed, gaan nu langzaam over in maat 62. Afgelopen week zat hij heerlijk in een sprong en wilde hij alleen maar bij mij liggen. Vanmorgen even op papa zijn werk wezen pronken (allemaal klapperende eierstokken op het kantoor ). Verder met dit weet lekker bankhangen. Morgen mogen we voor het eerst naar het consultatiebureau, ben benieuwd hoeveel hij gegroeid is
Hier ook op cb geweest! 7240 gram en 64,5 cm. Ze gaat helemaal netjes in verhouding. Kreeg ook te horen dat ze zo’n snelle baby was met rollen/willen zitten enz, toch stiekem beetje trots. Kregen complimenten weer over haar mooie ronde hoofdje. Heb gelukkig niet voor niets zo opgelet de eerste maanden dat ze genoeg afwisselde qua houding.