@Siepie85 hier volledig bv en kolf niet dus alle voedingen life. Nachten gaan alleen steeds slechter. Kan mijn vinger er neit op leggen wat het is. In elk geval niet altijd honger..
Onze dochter heeft vandaag haar eerste prikjes gekregen, moest heel hard huilen, maar ligt nu gelukkig lekker te slapen. En ze is grote pummel! Al 6,7 kilo met twaalf weken. Bovenaan haar lijntje
Hier inmiddels gestopt met bv. Ben volledig over naar kv en vind het helemaal goed zo. Ze drinkt goed uit de fles en ook bij iedereen, dus dat geeft mij een fijn gevoel als ik zo weer aan het werk ga.
@Siepie85 ik geef nog volledig borstvoeding. Ik hoop het nog een maandje of twee vol te houden. Ik krijg hier ook het idee dat de meeste baby's gaan doorslapen. Hier nog elke drie uur en soms vier uur. Paar weken geleden drie nachten vijf uur achter elkaar, maar dat is nu helemaal over.
Net voor het eerst samen in bad. Dat was erg leuk. Ze is een echte waterrat en heeft er veel plezier in. Ook als ze een klein beetje met haar hoofd onder water komt, vindt ze het prima. Je kan op deze manier al echt met haar spelen. Ik ben erg benieuwd naar het babyzwemmen over een paar weekjes.
Hier is doorslapen ook maar 1 a 2 keer per week. Maar ze komt nu 1 keer per nacht daar ben ik al blij mee (21.30 - 3.30 - 7.30 zoiets ongeveer).
Zo, baby O ligt net heerlijk in bed. Had om pas iets over 8u zn fles (laat natuurlijk) en om 11 begon hij te mopperen dus ik hem m om 11.15 gegeven. Heeft ie bijna altijd, dat hij de eerste helft van de dag wat sneller achter elkaar komt. Ik weet niet wanneer we weer moeten ophogen, misschien dat ik eens probeer de avondfles wat op te hogen zodat hij die langere nacht gemakkelijker kan doorpakken. Tussen het huishouden door (getsie, er lijkt geen einde aan te komen vandaag.. ik heb echt veel was, vaat, vaak zuigen, beddengoed, handdoeken, mooie glazen die ik nog met de hand moet afwassen, boodschappen oppikken, ik wil de koelkast nog even uitnemen..) ga ik nu even een aflevering van YOU kijken op Netflix en ik heb een heerlijke kom vanillevla met cashewnoten voor mezelf neergezet. Even relaxen . Man is even met broer O een uurtje naar opa en oma want die hadden even ergens hulp bij nodig.
Ik kolf smorgens tijdens de eerste voeding. L drinkt dan maar uit 1 borst (STUWING!) en ondertussen kolf ik de andere af. Ik kolf dan 90cc uit 1 borst en dat is precies 1 voeding.
Twijfel bij nieuwe kolf tussen de Freestyle gewoon en de flex wat zouden jullie doen prijsverschil is 60 euro
Hier s ochtends gulzig mannetje 6 uur 1 borst en om 7 uur nog dan andere ontbijten wij tussen door ff Maar zit vaak ook 10 uur tussen voedingen
Mijn kolf maakt veel lawaai meer dan eerst en is ook maar enkele swing 2016 gekocht dik 9 maand gebruikt en nu ook alweer 3 maanden
voorraad aanleggen : kolf smorgens altijd. Drinkt hier dan ook maar 1 borst( volle bak) en kolf dan uit de andere borst dan makkelijk 180 a 200cc dat zijn hier 2 voedingen voor op het kdv. Krijgt dan flessen van 90 bv 90 kv. Toen ik nog niet werkte was het standaard smorgens kolfen en na elke voeding.
Hier een vriezers vol met afgekolfde melk. Ik ga een deel in de vriezer van de kinderdagverblijf stoppen en bij mijn moeder die gaat oppassen. Voor nood. Dan is mijn eigen la wat leeg en kan ik die weer vullen haha. Gister heeft baby E voor het eerst gedoucht met mijn man. Ze vond het heerlijk. Ik denk dat baby E misschien last heeft van sprong 3. Wil alleen maar slapen en hangen bij mij in de draagzak. Niet in haar eigen bedje.
Hier ook meer in draagzak vandaag maar komt denk ik ook door drukte van de kerst 2 dagen bij familie zitten allemaal drukte