@USAbaby hoe groot is jouw kindje dat maat 2 al niet meer past? Ik heb nog 2 pakken liggen. Die maak ik eerst op voor ik over ga naar maat 3 maar ze zitten nog prima.
Ik ben gebroken. De kleine meid heeft vanaf de vorige voeding op mij geslapen. Ze ging echt niet liggen in haar bedje. Nu is ze weer goed aan het drinken. Zo maar even temperatuur meten.
Ik wilde net vragen hoe t gaat. En als kindearts (in opleiding) doe ik niet moeilijk over zetpillen onder drie maanden. Maar heb bij kinderen sowieso de voorkeur voor paracetamol vloeibaar omdat je dan weet wat je geeft: je kunt precies doseren en bij zetpillen is de opname 30-90%. Dus je weet t nooit. Dus allemaal een flesje kopen nu he?
En dat geef je dan op een lepeltje? De kleine meid heeft goed gedronken en ligt nu weer bij mij te slapen. Ik probeer haar zo weg te leggen. Dan straks maar even temp meten. De luier voelt ook wel nat aan, dus dat gaat volgens mij wel goed.
Ik herinner dat ook nog van de vorige keer: toen was mijn eerste menstruatie ook heel hevig. Na deze bevalling ben ik nog niet ongesteld geweest. En gewoon meeschrijven! Door te schrijven bepaal je de onderwerpen en het is allerminst de bedoeling dat het alleen over bv gaat.
Als het goed is zit er een doseerspuitje bij. Goed. Dat ze plast is t belangrijkste. Je kunt niet veel meer doen dan dat goed in de gaten houden. Bij koorts wel even bellen hoor. Maar hopelijk is ze daar nu alweer overheen!
@Katin87hja! Herkenbaar... het is echt niet normaal de eerste keer na de bevalling. Dacht dat ik dood ging . mij las toevallig een artikel erover gister, dat hier meer ruchtbaarheid aan gegeven zou moeten worden. @Boordevol: ze zijn nog niet te klein hoor haha, was het maar waar. Normaliter doe ik altijd een maandpakket pampers maat 1/2 na de geboorte en stap dan over naar Kruidvat. Deze dame groeit zo traag dat ik al nog een maandpakket alleen maaf 2 heb gekocht. Maat 3 is vanaf 4 kg en ze weegt 4070. Als ze erin zwemt dan koop ik nog extra maat 2 hoor. Ik herinner mij alleen dat verschil tussen en 2 en 3 niet groot is en je maat 3 heel lang gebruikt. Tot ze niet genoeg opnemen zelfs hier want 3 passen ze heel lang maar vanwege lekker stap ik dan over naar 4. slechtere nacht hier. Mevrouw komt vaak voor voeding. Deels mijn schuld want ik ben tijdens de voeding van 4 uur in slaap gevallen haha. Nu komt ze Voor de andere kant
@USAbaby ohh dat had ik een paar weken terug ook steeds dat ik in slaap viel. Toen kwam hij nog iedere 3u en deed er een uur over. Vandaag weer goede nacht gehad! 19 - 2 - 6.30 dik tevreden. ’T is vaderdag in Zweden vandaag. Dus net tekening en cadeautje gegeven - we liggen nog even lekker met zn viertjes in bed.
Hier weer 3u tussen. Nu wilt ze niet meer slapen. Maar ik wel. Ik heb amper geslapen tussen de voedingen want mevrouw maakt veel kabaal in haar slaap.
Wel even temp meten voor een zetpil met paracetamol! Want anders klopt je meting niet. Wil je niet bang maken maar onze zoon belandde op 3 wk in het ziekenhuis. Hij had 38.3 en bleek urineweginfectie te hebben. Daar gaven ze aan altijd bellen op deze leeftijd. Onze zoon kreeg in zh om de 8uur een zetpil paracetamol 60 mg.
@active82 zou als je belt en mag/moet komen nog geen zetpil geven zodat ze haar zien zoals ze nu is en zelf haar temperatuur kunnen meten en de koorts zien. Niet dat ze ineens daar geen koorts heeft omdat je een zetpil hebt gegeven en dat hen dus beinvloedt.
Hier nog een kunstvoeding moeder hoor. Weet even niet meer wie het vroeg. Baby O doet het prima. Overdag wel wat kraampjes gehad gisteren en in de avond ook. Gelukkig werkt heel veel knuffelen goed . Na een goede dag tussen O en O gisteren is mijn oudste nu echt onwijs dramatisch. Pff.. alleen maar blèren en niks willen . Oef, even schakelen dus en echt per dag kijken hoe het gaat.. Mijn ontbijt bestond dus vandaag uit 3 koffie, een droge chocolade muffin om 5.17 (die stiekem toch best lekker was) en 4 mini kokos makronen van de bakker (shit, 120 kcal per makroon..) om 6.44. De rest van de dag dus maar gewoon gezond.
Hier heeft hij van 21 tot 1.30 goed geslapen in zijn wiegje. Toen van 1.30 tot 3.30. Achteraf was hij niet wakker voor een voeding maar ik dacht van wel. Hij dronk niet veel en sliep weer. Toen meldde hij zich weer om 5.30. Nu wel voor een voeding. En rond half zeven huilde hij weer maar toen heb ik een speentje gegeven en heb ik hem naast me in bed gelegd en heeft hij geslapen tot nu. Nu weer een voeding. Pff hij maakt er in het tweede deel van de nacht wel een rommeltje van.
Hier echt een ruknacht, kwam elke 3 uur en tussendoor veel huilen door krampjes. Deels in z’n slaap deels niet, uiteindelijk 1 keer nog met speentje weer in slaap weten te krijgen. Hij mag van mij overdag weer even goed wakker zijn geen zin meer in dit geklier. We zijn allebei gesloopt. Sowieso moet ik alles vanaf woensdag even alleen doen want m’n vriend wordt geopereerd aan z’n schouder. Heeft afgelopen februari z’n sleutelbeen gebroken in Oostenrijk vonden ze het een goed genoege breuk vond ik al niet. In nl ook maar te laat voor opereren en hij kon alweer alles. Maar uiteindelijk moet het nu toch want het is nooit aan elkaar gegroeid dus gaat er een plaat in.
Bedankt voor de reacties over de menstruatie! Het is echt niet normaal zoveel! Onze dame van ruim 5 weken doet het super! Van de week naar cb geweest en ze weegt al ruim 5 kilo. Met 3 maanden moeten we echo laten maken van haar heupjes ivm hoge kans op dysplasie. Ook hoorde ze een hartruisje, hiervoor moeten we binnenkort naar de kinderarts.
@Katin87 Hoop dat er geen heupdysplasie is en het hartruisje ook niets ergs is. @active82 Hoe is het nu met de kleine? Bij nog steeds koorts gelijk even overleggen met de HAP. Nachten Wij mogen echt niet klagen. Hier krijgt ze de laatste fles om 22.00. Dan meldt ze zichzelf vaak weer rond 2.00 en daarna tussen 6.00 en 7.00. Tussendoor huilt ze vrijwel nooit. Nu ligt ze nog bij ons maar slapen gaat zo goed dat we volgende week gaan proberen op haar eigen kamer. Vandaag even naar een tuincentrum en hebben de kindjes een ijsje van de ijsaon beloofd. Net ook al even online geshopt (ot en sien heeft uitverkoop en heb even wat leuke zomerkleding voor L gekocht voor komende zomer met heel veel korting).
Bedankt voor alle vragen hoe het gaat. Ze heeft nog steeds koorts: 38,1. Dus de huisarts gebeld en kan om 11.40 uur heen.