Gezellig!!! Hier komt er na Sinterklaas een kleine echte boom we hebben door de box etc niet echt plek. Bizar genoeg want we hebben een groot huis alleen beneden gewoon te klein....
Oeps.. die heb ik er nu niet in... Ben het tussenstukje 'kwijt'.. Maar die kun je heel gemakkelijk opnieuw bestellen. Iemand ervaring (positieve haha) met meerijdplankje bugaboo? Ik wil m aanschaffen (liefst 2e hands) maar wil geen miskoop doen. Is hij echt handig? Willen peuters dit echt?
Hier is de nepboom vandaag bezorgd. Wauw prima ding. Ik ga nog leuk mandje kopen om m in te zetten en qua versiering hebben we alles nog (Heb mn eeuwenoude glazen Iittala ballen.. En ja, ze overleven het elk jaar weer, net zoals de rest van mn glaswerk, bestek, wind lichten en nog 100 andere dingen. Ik 'spaar' dit al 15 jaar en elk jaar komen er wel wat Iittala dingen bij..). Ga m denk ik 6 dec optuigen haha. Mijn man wil het echt niet eerder. Tot die tijd blijf ik even rondkijken naar leuke kerstversiering maar ik heb geen zin in een overvol huis. Het moet wel verfijnd blijven. Bijna al mm boomkadootjes zijn binnen. Nu nog kado papier halen en inpakken geblazen. De wijn advent kalender staat inmiddels ook al gereed ter uitpakking. Haha. 1 dec is het zo ver, dan verkast ie naar de woonkamer!
Ik heb geen bugaboo maar een zweedse wagen (emmaljunga) met een meerijdplankje en JA! Ze wil suuuper graag. Ik ontkom er bijna niet aan om ‘m te gebruiken.
geen idee of dat per stoel verschillend is maar bij de cabriofix staat dat ie alleen gebruikt mag worden als de gordels nog in de laagste stand staan.
@Nina Sanders ooo echt? Ik durf mijn mooie ballen dus echt niet in de boom te hangen nu maar misschien ooit weer Moet nog met L een bal gaan kopen. Heb vorige jaren steeds gedaan - maar nu kan ze zelf kiezen (en moet ik zelf wat voor Rune kopen)
Deze heb ik met voetenzak er bij en jasje kan denk ik niet heel lang of moet kussen onder de kont weg doen maar vroeg me af wat de richtlijn is hij is nu 58.5 cm
@Nina Sanders ik zou wel een originele van bugaboo halen. Wij hebben met zitje en je kan het zitje er ook afhalen, E vindt het geweldig maar die is natuurlijk wel een jaar ouder.
met al die spullen kan ik het niet goed zien hehe. Maar ik denk dat het er wel bijna uit kan want met voetenzak heb je ook extra verhoging.
Zo alles bijgelezen! @Lotion wat verschrikkelijk balen zeg van de spruw! @Poolvos wat een leuke boom! Ik kan ook niet wachten ! @Nina Sanders poepluiers is per kind verschillend. Kinderarts zei tegen mij dat ze met fv één keer in de twee dagen een poepluier wilt zien. Echt niet minder. Vandaar dat wij nu lactulose hebben voor L. Hier best een fijne dag, we hebben toch zo’n heerlijk meisje. Kan niet anders zeggen! Even een huil uurtje in de avond. Maar dat hoort erbij. Vandaag wilde ze aanzienlijk minder drinken, ik ben benieuwd naar vannacht Hier uiteindelijk ook echt leuke Sint cadeautjes kunnen kopen. Verschillende boekjes en Duplo boerderij dieren . Vooral de boekjes ben ik erg blij mee, ik spaar die dingen gewoon. Dan we echt de dikkie dik, dribbel, Nijntje enz boekjes
Hier littala servies, kerstballen zo duur durf ik nu niet. Hebben ook nog een kat haha loopplankje is ideaal! Ze vinden het nu handig, wel alleen staan. Met zit kan je achter de joolz echt alleen beroerd lopen. Had hem bij de vorige zwangerschap ook maar toen was de oudste nog te klein (1,5)
Helemaal niet gedacht aan dat de verkleiner er ook ooit eens uit moet . Hij was drie weken geleden al 60 cm en hebben ook een maxi cosi Pebble. Weet niet meer wie het had maar ontzettend lastig die spruw. Zou toch de kokosolie proberen gezien de vele positieve ervaringen.
Haha ik heb echt al mn keukenspul ervan. Van slakom tot bestek, alle borden, alle soorten wijnglazen, karaf, waterglazen, slabestek, porselein zoals koffie en espresso mokken met schotel, thee mokken, schaaltjes, broodtrommel.. wind lichten. Zucht.. het is zo mooi. Ik combineer Teema met Taika wit. Wel dus al 12 jaar (ik zei 15 maar mijn eerste espresso kopje met schoteltje kreeg ik voor mijn achttiende van mijn (toen nog niet) man omdat hij het zo grappig vond. Sindsdien ben ik verkocht en ben ik langzaamaan mijn collectie aan het vormen. Handig, als ik jarig ben en ik niks weet. Of wanneer ik vvv bonnen heb. Of zomaar. Je begrijpt dat het mij echt pijn doet als er een bord of glas sneuvelt. Maar dat gebeurt helaas soms.. . Volgend jaar word ik 30. Mooie gelegenheid om de collectie uit te breiden. Ik ben zo gek dat ik met verhuizingen al het iittala spul met bubbelfolie inpak. En dat niemand het mag aanraken dan hahahaha.
Ohhh dat Duplo is leuk! Hebben hier de safari set. O is er dol op. De baby olifant moet elke avond mee naar bed