Volgens mij is dat niet hetzelfde. Rijstebloem voeg je toe aan de fles. Fortevoeding is flesvoeding voor hongerige baby's. Daarin is de eiwitverhouding (ofzoiets) aangepast. Heeft niks met rijstebloem te maken.
Precies! Rijstebloem is bijvoeding. Fortevoeding kun je ip vanaf geboorte gebruiken en verzadigd meer.
Nee, fortevoedingis iets heel anders dan rijstebloem! In Fortevoeding is de verhouding tussen wei-eiwitten en caseine-eiwitten anders, waardoor het meer tijd kost om verteerd te worden en ze sneller een verzadigd gevoel krijgen. Anders dan rijstebloem is fortevoeding geen bijvoeding.
Ik begon met 5.5 maand met geprakte wortel. Ergens tussen 2 voedingen in. Paar dagen gegeven, toen t zelfde met brocolli, bloemkool, snijbonen, bruine bonen en dan ook aardappels. Daarna begonnen met fruit. Eerst een banaan, toen peer en appel.
OK, wist ik niet. Voor nu met de 1,5 schepje (die van de kv) bij haar ochtendfles gaat heel goed. ze kan het nog uit de fles drinken, dus heel dik is het niet. Maar meer om het even wat meer body te geven. Ze haalt er makkelijk 3,5 a 4 uur op. De fruithapjes waar we mee zijn begonnen vallen ook in goede aarde, banaan ging er in als koek, peer ook. Ze vindt het heerlijk, haar mondje gaat ook vanzelf open als de lepel eraan komt, en zit me dan met grote ogen aan te kijken van pret. Zo geweldig om te zien Van de week beginnen we met appel en dan over een weekje of 2 a 3 gaan we de groenten erbij introduceren.
Waarom denk je dat ze aan vast voedsel toe is? Doet ze het volgende? 1. Ze kan zonder al te veel steun een paar minuten rechtop zitten 2. Ze kan met de hand dingen naar haar mond brengen 3. Ze kan kleine dingen met duim en wijsvinger pakken (pincetgreep) 4. Ze werkt iets anders dan melk niet met haar tong weer naar buiten Kwijlen etc. zijn geen teken! Wij zijn met aardappel begonnen, daarna peen, daarna broccoli. Gewoon wanneer het uitkwam, vaak op een moment dat ik zelf iets at (zien eten doet eten), als ze wakker en niet al te hongerig waren, aar wel geinteresseerd. Wij deden drie dagen dezelfde groente, dan 1 of 2 dagen niets om bij te komen, en dan iets nieuws op dezelfde manier. Wij deden een nieuwe groente als de vorige drie dagen goed gegaan was. Dat deden we toen vier groentes er met smaak in gingen. In het begin alleen groente of fruit op een dag. Nooit pap gegeven, maar met 7 maanden gewoon meteen brood.